Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zygmunt722 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szczerze mówiąc to bardzo się rozczarowałem zachowaniem Pawła. Pretensje są do wszystkich wkoło, tylko nie do siebie, a to w pierwszej kolejności chyba Paweł powinien w lustro spojrzeć. Prawda jest taka, że miał super wejście do klubu, naprawdę świetny początek, w pewnym momencie chłopak był liderem drużyny, a dzis jest co najwyżej przeciętnym zawodnikiem... Wystarczy spojrzeć gdzie dzis jest jego rówieśnik Zmarzlik, a dzieli ich prawdziwa przepaść...

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Martin Vaculik podjął decyzję o swojej przyszłości

  Sorry, ale nie kumam pewnej kwestii - jak można krytykować Termińskiego, który powiedział parę słów prawdy, bo wykłada na swojego pracownika wielkie pieniądze i jednocześnie chwalić Vaculika, któremu najlepiej w sezonie wychodziło przepraszanie i obiecywanie poprawy.

  No sorry, jak Vaculik nie radzi sobie z takimi sytuacjami to niech zmieni sport na szachy. W Gorzowie dojdzie mu GP i nie ma żadnej gwarancji, że średnia Słowaka pójdzie w górę. To czy Toruń ostatecznie zyska czy straci okaże się w trakcie sezonu, na razie jednak wydaje mi się, że kibice z Torunia biorąc pod uwagę relację ceny do jakości nie mają co specjalnie rozpaczać, bo Vaculik oczekiwań nie spełnił (chyba, że ktoś oczekiwał od niego 3 średniej w zespole). Prawda jest taka, że Vaculik ani w Toruniu nie był pewniakiem ani na wyjazdach nie robił nic nadzwyczajnego.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Właściciel Get Well Toruń już przeprasza kibiców. "Żałosne widowisko. Wstyd"

  Prawda jest taka, że Gorzów to dziś zdecydowany kandydat na mistrza kraju i można śmiało było o tym mówić przed sezonem. A Toruń? Nie mam pojęcia co powiedzieć o Toruniu, bo 28 pkt mając w składzie dwóch mistrzów świata, a przy okazji Vaculika i Przedpełskiego to jest kompromitacja i żadne słowa tego nie zmienią.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Martin Vaculik bez biegowej wygranej. "To dla mnie niewyobrażalne"

  Oby, na razie jednak to w Zielonej i Toruniu idzie najwięcej żużlowców na "zmarnowanie", w odróżnieniu od Gorzowa, gdzie odrodziło się już wielu w ostatnich latach.

  Niestety, ale Łaguta w Rybniku znów jeździ jak nakręcony, AJ również nie ten gość, co w ZG...

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Anioły daleko od ideału. Są pytania o formę zawodników

  Co racja to racja. Byłem na obu meczach w Toruniu w tym sezonie i powiem szczerze, że na chwilę obecną na MotoArenie nie ma żadnych emocji. Jazda gęsiego, praktycznie zero wyprzedzań, wszyscy przy krawężniku. Ani ten tor specjalnie pod Toruń, ani on do walki. Trochę szkoda, że na tak rewelacyjnym stadionie mamy tak marne widowiska.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Get Well Toruń pogubił się na torze w Lesznie

  Co tu dużo mówić. Od początku wszyscy przeceniają siłę Torunia, który owszem, wzmocnił się dwoma liderami, ale w dalszym ciągu jest słabiusieńki Gomólski oraz Holder z Miedzińskim, w których wszyscy kolejny sezon wierzą. O ile pierwszy mecz Holderowi z Miedzińskim wyszedł, o tyle w Lesznie pokazali, że przedwcześnie wszyscy obwieścili ich odrodzenie. Inna sprawa, że w Lesznie trochę zawiódł też Pawełek.

  Poczekajmy jeszcze chwilę i dopiero ocenimy Toruń.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Pogoda na niedzielę. Coraz lepsze prognozy

  Deszcz w Toruniu leje od rana, padało wczoraj, ale na razie nie zacina, więc myślę, że powinno być ok.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno

  Miała być o 20

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno

  Dla mnie również Olkowicz był całkiem zdatny do słuchania. Może czasem za dużo głupot i historii w tym wszystkim, ale generalnie lubiłem jego komentarz.

  Problem w tym, że odkąd redakcje się połączyły, a zarządzać tym cyrkiem zaczął Majewski, odtąd dzieją się tam różne dziwne rzeczy. A to Daria odsuwana od żużla, a to Olkowicz, który systematycznie zostawał spychany na bok, aż do zera. Dzięki temu mamy Durdę, mamy Łopacińskiego jako komentatora... No cóż...

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno

  Ale za to w Toruniu również leje...

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Motoarena przyjazna zielonogórzanom

  Na razie to nad Toruniem mamy same chmury i zaczyna padać...

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Żużlowa niedziela: Inauguracja w Zielonej Górze

  Trochę zbaczając z tematu - do którego biegu mniej więcej można wejść na stadion żużlowy? Z tego, co się orientuję to przy piłce nożnej wpuszczają do końca pierwszej połowy - w żużlu też istnieje coś takiego, że powiedzmy do 7. biegu bramy są otwarte?

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Polacy walczą o historyczny sukces. Medal to nie mrzonka

  Ja mam nadzieję, że własna hala poniesie Polaków jak najwyżej. I niesamowicie podoba mi się, że Polska organizuje kolejny duży turniej rangi mistrzowskiej. Mamy nowe stadiony, mamy nowe hale. Brawo. Jedyne, czego nie rozumiem to dlaczego mistrzostwa odbywają się na hali we Wrocławiu, czyżby naprawdę nie było lepszych wyborów? Jest przecież chociażby Łódź, z nowszą i większą halą niż wrocławski zabytek, poza tym są aż trzy hale z południa Polski i ledwie jedna Ergo Arena z północy, której znaczenie zostało bardzo zminimalizowane.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Przemysław Termiński: Przestańmy płacić zawodnikom za bonusy

  Ale ile masz takich wyników w całym sezonie? Wyniki 5-0 zdarzają się sporadycznie. Owszem, w takich momentach ten punkt jest ważny, bo na koniec może on coś dać lub zabrać. Nie zmienia to natomiast faktu, że tak naprawdę jeśli zawodnicy ukończą normalnie zawody to te 15 punktów należy się drużynie jak psu buda, a wszystko co powyżej tego jedno punktu można uznać za zdobyte.

  Nie chcę tutaj bronić Termińskiego, bo w tym temacie jego logika jest dość pokrętna i nie w ten sposób należy szukać oszczędności. Kompletnie nie zgadzam się również z tym, żeby nie płacić zawodnikom za bonusy.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Przemysław Pawlicki w Stali Gorzów!

  Na papierze Stal wygląda na bardzo mocną drużynę i jednego z głównych, o ile nie głównego kandydata do tytułu, chociaż z drugiej strony Pawlicki i MJJ mogą pojechać w jednym meczu rewelacyjnie, w drugim fatalnie. W razie czego zawsze jest jeszcze Bartek. Jak będzie, czas pokaże.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do KS Toruń czeka na Hancocka do poniedziałku. Holder zostaje

  Jak się jest frajerem to później można tak skończyć ;) Dowhan z dnia na dzień mocarstwowych planów nie porzuci i wykorzysta wszystkie środki, żeby wyszło na jego, a durni zawodnicy się na to godzą.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do KS Toruń czeka na Hancocka do poniedziałku. Holder zostaje

  To niech sobie idzie. Szerokiej drogi. Greg głupi nie jest, coś tam sobie wynegocjował w Toruniu, żeby w razie czego mieć gdzie pojechać za przyzwoite pieniądze, ale w międzyczasie ciągle czekał na magiczny rozwój sytuacji. Przecież w te bajki z szukaniem sponsorów nie uwierzy nawet pięciolatek, szczególnie w obliczu rozwojowej sytuacji w ZG.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Kto z dziką kartą w Warszawie? Drabik i Dudek kandydatami

  Gdyby dziś przyznawać "dzikusa" to chyba najrozsądniej byłoby ja dać Dudkowi i zaraz wytłumaczę dlaczego tak, a nie inaczej. Po pierwsze nie interesuje mnie zawieszenie Patryka, chłopak swoje odcierpiał i jeśli to ma być argument przeciw to jest on bzdurny, nie ma żadnego logicznego uzasadnienia. Kierujmy się m.in. dyspozycją, a ta po powrocie była naprawdę bardzo dobra. Druga kwestia - Patryk kolejny sezon pokazuje, że jest w czołówce polskich zawodników, nie jest to jednorazowy strzał. Maks Drabik to melodia przyszłości, miał świetne wejście do ligi i mam nadzieje, że to dopiero początek, ale jak będzie za rok? Tego nie wie nikt. Kołodziej z kolei to świetny zawodnik na krajowe podwórko, ale czy Janusz zrobił kiedyś poważny wynik na arenie międzynarodowej? Przemek Pawlicki z kolei nie przekonuje kompletnie swoją formą. Jest jeszcze Przedpełski, ale Pawełek będzie miał swoje GP w Toruniu, także w tym wypadku wielkiego parcia być nie powinno.

  Ponadto jeśli dziś mamy myśleć o kolejnym Polaku, który ma szansę dostać się do GP to ciężko znaleźć kogokolwiek innego poza Patrykiem, który miałby na to szanse w najbliższym czasie.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Rafał Dobrucki nie będzie pracować w Toruniu. Jacek Gajewski nadal menedżerem

  W ramach kojarzenia faktów gdzieś obiło mi się o ucho, że z Vaculikiem rozmowy prowadził Krużyński. Teraz można zweryfikować wnioski.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Rafał Dobrucki nie będzie pracować w Toruniu. Jacek Gajewski nadal menedżerem

  Nie potrafił, to jedna prawda. A druga prawda też jest taka, że na mecz z Lesznem tor bardziej przeszkadzał Unii niż pasował Toruniowi, co wydaje mi się, że skutecznie pokazał mecz z Tarnowem...

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Ilona Termińska nowym prezesem KS Toruń

  Z tylnego fotela kieruje Dowhan, który w Falubazie jest... no właśnie kim? Ni to prezes, ni właściciel, a o wszystkim decyduje, choć - jak ładnie nazywa to redaktor innego portalu - jest tylko "powiązany z klubem".

  Termiński jest właścicielem klubu, a idiotyczne prawo zmusza go do takiej decyzji. Z drugiej strony czego ty oczekujesz?

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do W SPAR Falubazie tylko kosmetyka. "Wystarczy jedno wzmocnienie"

  To szału nie ma, bo rubel aktualnie warty koło 6 groszy ;) Muszą chyba chłopaki szukać dalej, bo te dwa miliony może ledwo starczą na jeden mecz Hancocka w Zielonej.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Tłok w Fogo Unii. Znowu będzie walka o skład?

  Skórnicki musi to jakoś ogarnąć, a będzie mu bardzo ciężko. Pierwsza sprawa jest taka, że Leszno musi się pozbyć co najmniej THJ, a wtedy i tak zostanie z szóstką seniorów, w niezmienionym praktycznie składzie. Druga sprawa jest taka, że nawet z tej szóstki co miałby wystartować z pozycji rezerwowego? Teoretycznie najsłabszym ogniwem wydaje się Musielak, ale to czysty idiotyzm marnować chłopakowi karierę w oczekiwaniu na jakieś ochłapy, tym bardziej, że Musielak spokojnie sobie gdzieś miejsce znajdzie. Nawet gdyby przyszło jechać Musielakowi to za kogo? Albo za kontuzjowanego albo za któregoś Polaka, ale tu znowu jest problem, bo Pawlickich każdy przyjmie z pocałowaniem ręki, a i Zengi nie będzie miał problemów z miejscem w elidze - żaden z nich na bycie rezerwowym się nie zgodzi. Problem w Lesznie będzie z kolei na pozycji juniorskiej, bo o ile w zeszłym sezonie po przejściu Musielaka został się Piter, o tyle w tym roku, kiedy Piter zostaje seniorem, takiego kozaka w Lesznie już nie ma.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Polityka startowa problemem Doyle'a. W rewanżu kluczowy może być Przedpełski

  W Toruniu zmiany są bardzo potrzebne. Nie oszukujmy się, poza Pawełkiem w Toruniu zawiódł każdy. Liderem drużyny jest junior, który jako jedyny ma średnią powyżej 2 pkt. Grisza miał być pewniakiem, a takim nie jest, nie ciągle wyniku w trudnym momencie, raz przywiezie po trójkę po walce, raz zdominuje bieg, a za chwile błąka się gdzieś na końcu. Holder to też ciężki temat, niby z jego wynikiem można się pogodzić, jest w dużej mierze "toruński", wszyscy pamiętają kontuzję, ale jednak każdy liczył, że Holder da drużynie więcej. Doyle z kolei był niewiadomą, ale dobry start rozbudził oczekiwania, choć to, co Doyle osiąga teraz to kompletny dramat. Miedziak popadł już całkowicie w przeciętniactwo i raczej nie zanosi się, by nagle miał wystrzelić. A szkoda, bo Miedziak jeździć potrafi, poza tym jest Polakiem, a tych w Toruniu za wielu nie ma. I na końcu Ginger, który... no właśnie, czego było się spodziewać po Gomólskim? Nie wiem. Solidny junior i tyle, nie był to gość pokroju Dudka czy Maćka Janowskiego, więc też chyba nikt od niego nie wymagał cudów, ale niecałe 1,3? Jeden z najgorszych sklasyfikowanych seniorów w lidze? Do tego wszystkiego dochodzi zjazd Fajfera i Toruń wygląda jak wygląda. Wiadomo, że wszyscy też liczyli, że inaczej zakończy się sprawa Darcy'ego, kiedy ten wracał po zawieszeniu. Generalnie jednak w Toruniu zmiany są konieczne i to nie ulega wątpliwości. Pawełek i Holder tak, ale resztę składu trzeba mądrze i logicznie zbudować od nowa.

 • Zygmunt722 napisał/a komentarz do Dwóch polskich juniorów w Speedway Grand Prix? "Mają potencjał, by się udało"

  Przy olimpijskiej formie Kasprzaka, sądzę, że to ciągle Jarek byłby faworytem, tym bardziej, że 5 punktów to w tej sytuacji ogromna przewaga :D

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.