Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Prezes PZPN nie odpuści. "Żądamy kary"

  Uważam za słuszne wyjaśnienie, kto za tym stał (oprócz Walkera) i dążenie do wyciągnięcia konsekwencji, bo powoli robi się absurd z tego i jeśli nie będzie żadnej reakcji na pomówienia i wywołanie niepotrzebnej afery, to stanie się to nagminne i kiedyś ktoś ucierpi, mimo, że nie miał zamiarów rasistowskich. Z drugiej strony nie wiem na ile to zagrywka pod publikę Kuleszy, także zobaczymy co czas przyniesie i czy nowy prezes PZPN-u będzie konsekwentny w tym co mówi. Osobiście wątpię, by jakaś kara dotknęła winnych tej afery, ale trzeba reagować.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Albańska federacja uderza w Polaków. Poważne oskarżenia

  Kolejny kraj, który po niekorzystnych wyniku spotkania i zwierzęcym zachowaniu części swoich kibiców, próbuje zmniejszyć swoją winę, tłumacząc się, że to My Polacy jesteśmy całym złem i powinno się nam zabronić wstępu na wszystkie stadiony świata. Szkoda tylko, że zapomnieli dodać o poważnych incydentach, jakich dopuszczali się w przeszłości kibice albańscy, ale najlepiej jest odwracać uwagę od zachowania własnych kibiców. Zamiast uderzyć się w pierś i surowo ukarać własnych kibiców, próbuje się umniejszyć ich winę. Za chwile wydadzą komunikat, że to Polscy piłkarze prowokowali ich kibiców i to wina naszego zespołu.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  @Pawel.P: Co to za pitolenie?. Aby coś nabazgrać?. A te wykrzykniki?. Wiara kibicowska, może i jest bezkrytyczna czasem, ale nadaje sens kibicowaniu wysyłając pozytywny przekaz piłkarzom. Tego im potrzeba.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Kto następcą Sousy? Teraz odpowiedź jest łatwiejsza niż kiedykolwiek

  @Pawel.P: Powodzenia życzę w takim myśleniu. Nigdy nie będziemy grać jak Francja, Hiszpania, Niemcy, bo zwyczajnie mamy za słabo wyszkolonych graczy, z mniejszymi umiejętnościami, po za jakimiś wyjątkami. Pomijam już fakt, że podniósł się poziom gry w krajach, gdzie kiedyś jechało się i myślało tylko ile goli uda się strzelić. Słabych drużyn prawie już nie ma.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Kto następcą Sousy? Teraz odpowiedź jest łatwiejsza niż kiedykolwiek

  @kibic1211: Sousa jest w trakcie uczenia innych możliwości, niż tylko obrona Częstochowy i laga do Lewandowskiego lub może jakaś kontra wyjdzie, bo my inaczej grać nie potrafimy, bo mamy taką mentalność. Właśnie pokazuje naszym zawodnikom, że można grać inaczej, że jest wiele wariantów, ale do tego potrzeba jest sporo czasu, stąd głupie straty, niedokładności, niezrozumienie się na boisku. Większość zawodników w kadrze grało za czasów innych trenerów, którzy szli na skróty i stosowali polską myśl szkoleniową, która może była dobra, ale 30 lat temu, albo jeszcze dalej.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Na miejscu PZPN jak najszybciej przedłużyłbym z nim kontrakt, zanim ktoś go nam podkupi ;)

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Kto następcą Sousy? Teraz odpowiedź jest łatwiejsza niż kiedykolwiek

  Przez wiele lat było oklepane stwierdzenie, my nie potrafimy grać w ataku pozycyjnym, tylko z kontry i tak trener za trenerem nie próbował nawet tego zmieniać. Już w finałach EURO mimo odpadnięcia było widać momentami zmianę, jak i co może ważniejsze, wiara i dążenie do osiągnięcia korzystnego wyniku mimo prowadzenia rywali jedną, czy dwoma bramkami. Wiadomo, że jest bardzo wiele do poprawy, ale na to potrzeba zwyczajnie czasu, a gość przyszedł i z marszu miał eliminacje, zaraz finały ME, więc nie miał tego komfortu czasu by móc coś próbować, sprawdzać, bo każdy mecz był o stawkę. Pamiętajmy też, że nigdy nie będziemy grać jak Brazylia, Francja, Hiszpania, Niemcy itd, bo zwyczajnie jesteśmy za słabo wyszkoleni, mamy za małe umiejętności. Jednak możemy się rozwijać, by nawet z tymi teoretycznie lepszymi móc posiadać dłużej piłkę, potrafić stworzyć kilka sytuacji do strzelenia gola i może nie będziemy grać efektownie , ale efektywnie, a to starczy do osiągania dobrych wyników.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Sędzia stanął dziś na wysokości zadania. Brawo.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Kapitan Hiszpanii grzmiał po finale Ligi Narodów. "To nie ma sensu!"

  Obrońca Hiszpanii dotknął piłki i tym samym o spalonym nie może być mowy, oczywiście w tej konkretnej sytuacji wydaje się to absurdalne, bo obrońca nie chciał, by piłka dotarła do Mbappe i niestety tym samym wykluczył ewidentnego spalonego. Myślę, że nie ma co robić z tego jakiejś wielkiej afery i sądzę, że jeśli ktoś ma mieć do kogoś pretensje, to prędzej do linii defensywnej Hiszpanii i komunikacji między sobą, jeśli ten obrońca nie był pewien pozycji Mbappe, to koledzy widzący lepiej powinni krzyknąć, by ten piłki nie ruszał. W piłce zdarzają się czasem takie sytuacje z rodzaju "nie chcący" i będą się zdarzać.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Paulo Sousa o odejściu z reprezentacji Polski

  Moim zdaniem dobrze, że został. Jak słyszę brednie typu, że Polska ma inną mentalność, albo, że my nie umiemy grać w ataku pozycyjnym, a najbardziej nam pasuje kontratak, to tak jakby cały czas cofać się w rozwoju. Gość został rzucony na głęboką wodę (el. do MŚ, finały ME), brakowało mu tego, co mieli jego poprzednicy , czyli czasu, a mimo takiego komfortu Oni nie odmienili polskiej reprezentacji, to że Nawałka coś tam osiągnął, to zwyczajnie ślizgał się na szczytowej formie wielu zawodników, przyszły problemy i był bezradny jak dziecko, taki z niego wielki trener. Bardzo dobrze, że ktoś chce odmienić naszą reprezentację, nauczyć innej gry, różnych schematów, a nie tylko, aby nie stracić, a może uda się coś strzelić. Słysząc opinie " My nie umiemy inaczej grać", a tym czasem wielu polskich piłkarzy potrafi się dostosować w klubach zagranicznych do innego stylu gry , to nie mogą tak grać w reprezentacji? Oczywiście ani Sousa, czy inny trener nie zrobi z Polski Brazylii czy Hiszpanii , ale przynajmniej pokaże, że można grać inaczej i że jesteśmy wstanie powalczyć z każdym.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Burza wokół Glika. Mamy komunikat Anglików

  Anglikom gra nie szła, a Polscy piłkarze dodatkowo swoją dobrą postawą utrudniali im złapanie jakiegoś rytmu w pierwszej połowie, więc szukali prowokacji. Na boisku za wiele nie zyskali (pewnie liczyli, że skończy się to czerwoną kartką), ale jest do dobry temat zastępczy, który rozdmuchali, by przykryć swoją słabą postawę i nie korzystny wynik, bo dla nich remis z Polską, to jak porażka. Wstyd, że jak się nie ma argumentów na boisku, to szuka się jakiś afer, by odwrócić uwagę od swojej słabej postawy.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do El. Euro 2023. Polska młodzieżówka rozczarowała. Kuriozalne bramki w Lublinie

  Jeśli wystawia się bramkarza, który praktycznie nie gra w swoim klubie, to o czym my tu mówimy? Nie wiem czym się kieruje trener Stolarczyk, podejmując takie absurdalne decyzje.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa. Dariusz Dziekanowski ostro o Aleksandarze Vukoviciu. "Kompromituje siebie i klub"

  Ja już pisałem, że Vukovic to słaby trener i nie ma doświadczenia ani pomysłu. Jak jego wizja się sprawdzi w meczach z nie którymi zespołami, to jest ok, ale jak trzeba zagrać z rywalem, który jego pomysł kasuje, to nie ma już alternatywy, pomysłu i dowodzi na to wiele spotkań. Niestety, ale taktykę układa się pod rywala, a nie pod siebie i będąc ograniczonym w tym, nic się nie ugra, szczególnie w Europie. Po za tym jest uparty odnośnie składu i nie wyciąga wniosków. Może kiedyś wzmocni swój warsztat trenerski, ale na to potrzeba czasu i prowadzenia klubu o niższej randze, bo tu niweczy wkład całej drużyny, a to też przekłada się na morale drużyny. Wyjście dwoma defensywnymi pomocnikami na Linfield pokazuje, że nawet z półamatorami ma lęki, a granie lagi na Pekharta dowodzi o wąskim spojrzeniu na taktykę, tak to się grywało z mega silnymi drużynami, a nie cypryjskim średniakiem, szczególnie grając oba mecze na swoim boisku, gdzie z takimi zespołami trzeba pokazać siłę a nie strach.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Legia Warszawa - Linfield FC. Maciej Kmita: Koszmary wróciły [KOMENTARZ]

  Prawda jest taka, że Vukovic to słaby trener. Już w lidze było kilka spotkań, gdzie wyraźnie było widać, że Legia nie ma pomysłu na grę, nie ma stylu. Męczarnia z półamatorami z Irlandii to żadna niespodzianka i niestety ale z Omonią może przygoda z pucharami się zakończyć. Granie samym Pekhartem w ataku to błąd, którego Vuko nie potrafi dostrzec, choć w naszej słabej lidze to było wiele razy widać. Byłem zaskoczony, że Vukovic dostał nową umowę i nie potrafię pojąć, czemu Legia, podobnie jak z naszą reprezentacją, z uporem maniaka stawia na niedoświadczonych i z wątpliwymi umiejętnościami trenerów, a potem zdziwienie, że coś nie tak. Dobry zespół to nie tylko piłkarze, ale i trener. Jak za 10 lat w końcu olśni kogoś, to może wtedy wstydu i żenady nie będzie, a póki co jesteśmy na to skazani.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Wykopmy politykę ze stadionów (felieton)

  Jak jawnie sportowcy popierali Trzaskowskiego to było w porządku, a jak Dudę, to już jest nie dobrze?! Drogi redaktorze, proszę zajmować się sportem, a nie polityką.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Wieczysta Kraków - z małego osiedla wielkie sny

  Rozbawiło mnie do łez : "...z nieograniczonym budżetem i inwestorem...", więc rozumiem przez to, że mogą ściągnąć każdego piłkarza świata, no brawo, w końcu będziemy mieć potęgę w Europie i LM co roku. Czy to raczej chodzi o to, że mogą wejść do Biedronki i robić zakupy bez trzymania się za portfel, no może nawet i w trochę droższym dyskoncie mogą poszaleć.Ściągnięcie Peszko wcale wielkim sukcesem dla tego klubu nie będzie, no może prócz jakiegoś marketingu, bo jakości sportowej za wiele nie wniesie. Oczywiście życzę temu klubowi jak najlepiej, samych sukcesów, brawa za ambicje.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Można jednak postawić pytanie, dlaczego wielu z nich do ostatniej chwili przebywało w krajach, w których wirus rozwijał się już od dawna bardziej intensywnie niż u nas. Nawołuje się zwykłych obywateli do odpowiedzialności, a same związki sportowe i sportowcy się taką nie wykazują...

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  olimpiadę i tak mają z głowy!!Czas poszukać roboty bo kranik ze sportu na dłużej zamknięty będzie!!jak rowerzystkę stać na prywatny samolot to szacun!!!!

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Nie porzeba nam igrzysk tak samo jak euro, wszystko powinni być zawieszone do odwołania

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  To nie koniec swiata! Na ulicy w deszczu nie siedzą

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  LOL Igrzyska Olimpijskie - sorry, ludzie będą walczyć o respiratory i pielęgniarkę.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Koronawirus. Akcja-ewakuacja, czyli jak polscy sportowcy wracają do ojczyzny

  @W_F: sportowcy doskonale wiedzieli co się dzieję i gdyby pomyśleli, to wrócili by wcześniej, więc niech nie płaczą, tylko cierpliwie czekają.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Koronawirus. Akcja-ewakuacja, czyli jak polscy sportowcy wracają do ojczyzny

  Na pewno rząd zorganizuje powroty sportowcom, ale Ci powinni zrozumieć, że nie są pępkami świata, doskonale zdawali sobie sprawę z rozwoju wirusa, bo media na całym świecie o tym informują i wystarczy pomyśleć, że w najbliższych m-ach nie odbędą się żadne zawody, ani ME, MŚ czy IO i mogli wrócić wcześniej, ich wybór, więc teraz niech cierpliwie czekają, a nie marudzą.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Media: UEFA przerywa przygotowania do Euro 2020

  Było to do przewidzenia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.