Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • RoArt lubi Komentarz

  Dobrze Kołecki!!!!! Brawo

 • RoArt lubi Komentarz

  Narkun to najbardziej przereklamowany zawodnik KSW. Aż szkoda Mameda, że kazali mu z takim zawodnikiem przegrać.

 • RoArt lubi Komentarz

  Czy to tak trudno pojąć,że wygraliśmy przypadkiem? Byliśmy słabsi w każdym elemencie gry.Pomógł nam fuks,przypadek,a nie dobra gra.Janko prawidłowo ocenił ten mecz.I nie ma co się napinać,bo zlepek piłkarzy to nie drużyna.

 • RoArt napisał/a komentarz do Skoki. Planica 7. Fenomenalne loty Polaków! Biało-Czerwoni przypieczętowali zwycięstwo w Pucharze Narodów

  Jak widac komus sie pojecia pozajaczkowaly… Ale dla ogólu jak widzisz, cztery metry na osiem skoków to NOKAUT xD

 • RoArt lubi Komentarz

  Wygrana w drużynówce na mamuciej skoczni o 8 pkt. to jest nokaut?

 • RoArt lubi Komentarz

  Jakiś dureń uczepił się zwrotu z cyklu " co wyście lub coś ty narobił" Skoczkowie -"co wyście narobili" , Hurkacz- "coś ty narobił" itp.

 • RoArt lubi Komentarz

  Redaktorzyna sobie upodobal zwrot typu. CO WY NAROBILISCIE. CO TY NAROBILES. czlowieku to juz nudne

 • RoArt lubi Komentarz

  Polacy znokautowali rywali? Wolne żarty. Nokaut to był w Willingen gdzie nasi wyprzedzili drugich w konkursie Niemców o 79,2 pkt. Skąd Wy bierzecie takich "papudraków", którzy takie bzdury piszą - pytanie do SF.
  Co do konkursu - brawo panowie i gratulacje, Puchar Narodów jest Wasz!
  Świetni Wolny i Żyła, bardzo dobry Kubacki, no i wreszcie solidny Stoch, o dyspozycję którego szczerze mówiąc dzisiaj się obawiałem.
  Tak się zastanawiam kiedy komentatorzy (TVP) nauczą się w końcu liczyć, a konkretnie w tym przypadku chodzi mi o Szczęsnego. Przy takiej przewadze i tak dalekim skoku Żyły - nawet podpartym - niemożliwe było, aby Niemcy nas wyprzedzili. Jak można Piotrkowi odejmować po 7-8 punktów względem Eisenbichlera, gdy ten miał noty 16,5-17pkt., a Piotrek 11,5-12 pkt.? To wie chyba tylko sam Szczęsny. Jak widać pod względem "baboli" kolejni komentujący "trzymają poziom" i nie pozwalają go zaniżać. O Babiarzu w ogóle nie wspominam, bo to jest temat "rzeka".
  Pozdrawiam wszyskich fanów skoków, a naszej reprezentacji jeszcze raz gratuluję wywalczenia po raz drugi w historii Pucharu Narodów.

 • RoArt lubi Komentarz

  Panie Szarwark - nie jesteśmy najlepsi. Ani Pan, ani ja ani 38 mln. Polaków nie zrobiło nic, żeby tych czterech chłopców wygrało puchar. To ich praca, ich wyrzeczenia, ich pot, ich łzy i pewnej mierze praca trenerów i związku doprowadziły do sukcesu. My nie wygraliśmy. My leżeliśmy na kanapie z piwem w ręku. Gratuluję więc tym wspaniałym chłopakom, ale nie czuję się autorem ich sukcesu. I piję za nich, nie za nas leżących na kanapie.

 • RoArt lubi Komentarz

  Dodaj powiedzmy maksymalnie 21 punktów, to daje przewagę niecałych 30. Na dużych i normalnych skoczniach to na pewno nokaut - szczególnie na normalnych - ale nie na "mamutach", co udowodnił dzisiaj Antti Aalto odrabiając do Czechów jednym skokiem ponad 40 punktów i ich ostatecznie wyprzedzając. Podobnie było tydzień temu w Vikersund, gdzie Kraft w ostatniej serii był lepszy od Stocha o prawie 53(!) punkty, przez co zepchnął naszych z podium.

 • RoArt lubi Komentarz

  A jakim cudem te 21 punktów?

 • RoArt lubi Komentarz

  Karny to jednak powinien być, Kędziora nadepnął na nogę. Gdyby był VAR, pewnie by dostali jedenastkę...

 • RoArt lubi Komentarz

  Dokładnie!!! W Pjongczang Stoch skoczył o 6 metrów bliżej od Wellingera, a mimo to to on wygrał! PARANOJA!!!

 • RoArt lubi Komentarz

  Brednie kłamliwe piszesz że mógłbyś książkę napisać. Nie znasz mnie a twierdzisz że mieszkam u szwabów, prawidłowo powinieneś napisać w Niemczech. No ale niestety nie mieszkam w Niemczech. Smutne że tak o swoim tacie piszesz, to tłumaczy czemu jesteś taki wulgarny do innych osób które ci nic nie zrobiły. Kolejna głupota to piszesz o jakiś portfelach że zaglądam. Wyjdź z za monitora do ludzi a nie pisz bredni z palca

 • RoArt lubi Komentarz

  Niestety, nie da się tej ogromnej klęski przekuć w sukces Panie Kuczera. Obojętnie jakie duby smalone Pan będziesz wypisywać. I nikt tutaj prócz Kubicy nie jest winien. Ma, czego chciał. Mógł odejść w chwale, zostając rozwojowym w Ferrari. Odrzucił ofertę. Wg. mnie, tak się kończą egoistyczne i niehonorowe zapędy. Gdzie teraz są piejące z zachwytu nad spektakularnym powrotem ,,sraczki płaczki" i inni ,,fanboye"? Z tego, co widać 70% komentujących podziela moją opinię.

 • RoArt lubi Komentarz

  Kubica PKS-em szybciej !

 • RoArt lubi Komentarz

  I tak duży postęp bo dojechał do mety.

 • RoArt napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Robert Kubica wrócił. Ważny dzień w historii F1 (komentarz)

  Trzeba sromotna porazke jako sukces sprzedac.. Hmm, skads to na codzien znane.

 • RoArt lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • RoArt lubi Komentarz

  Masz rację Łukaszu Kuczero. Zamknął usta krytykom bo nawet nie ma co komentować. Obraz nędzy i rozpaczy. Dubluje go nawet młodziak z własnej stajni. Trzy okrążenia za zwycięstwo to taka runda honorowa. Wstyd, ale dla niego i dla jego menaddżera nie bo kasa płynie jak za zboże.

 • RoArt lubi Komentarz

  Kubica nic nie osiągnie z dwóch powodów; 1- Jest niepełnosprawny, 2- jest w stajni , która ledwo zipie i ma najgorszy sprzęt. Amen

 • RoArt lubi Komentarz

  Tak, ale jak na razie to Russel go klepie i w kwalifikacjach i w wyścigu. Kubica w kwalifikacjach 2 razy przywalił w ścianę a Russel póki co jeździ czysto i szybciej.

 • RoArt lubi Komentarz

  Ważny dzień w historii F1 a co takiego sie wydarzylo ?wracaj do szkółki smieszny dzienikarzu !!!

 • RoArt lubi Komentarz

  Zabawne... Kuczera coś odkrył! Coś, co już wszyscy zainteresowani w tym temacie wiedzą. I publikuje nam swoje przemyślenia, jakby nikt sam na to nie umiał wpaść co ten chłoptaś nam tu obwieszcza. Normalnie jestem pod wrażeniem
  okrywczości Kuczery! WOW!
  P.S. Płacą wam od ilości natłuczonych tekścików, czy ty tak sam od siebie, żeby sie wykazać "ile to ja nie wiem?"
  Bo kibice F1 mają niezły ubaw z takich fachofffcufff jak Kuczera.

 • RoArt lubi Komentarz

  "To pozbawiło 34-latka szans na jakikolwiek bój z Georgem Russellem o przedostatnią pozycję w stawce." ... życzę powodzenia w tytanicznym boju o przedostatnie miejsce ...są lekarze , którzy przyjmują bez skierowania...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.