Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  takie powazanie w swiecie ma obecnie polska dzieki takim jak minister ziobro i reszta z pisu

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Sąd włoski pokazał nam jak szanuje się praworządność "dobrej zmiany". Nikt w Europie nie wierzy w sprawiedliwe sądy w Polsce!!!!

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Jednak Polska to kraj marionetek pisowskich, sami na siebie bat kręcą

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Dlaczego cyfrowo zniekształcono piękne oblicze tego Prawdziwego Polaka, Patrioty i wzorowego obywatela? Na takich jak On opiera się nasza Jedynie Słuszna Władza, gdyby nie tacy jak On z pewnością zeżarłoby nas lewactwo, a imigranci panoszyliby się bezkarnie po naszym katolickim Kraju. Dlaczego nie możemy cieszyć oczu widokiem twarzy naszego Rodaka, niesłusznie prześladowanego przez bezbożników???

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Wypuścili na wybory typowego pisowego wyborce.Brawo Ziobro i Wassarman.

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Taki "dowód uznania" ze strony włoskiego wymiaru sprawiedliwości dla tej naszej "dobrej zmiany" to więcej, niż tysiąc słów :()))))))))) Należy zwrócić uwagę, że Włosi wypuścili bandytę pomimo faktu, że ten "wsławił się" po raz pierwszy rzucając nożem we włoskiego piłkarza (Dino Baggio bodajże) - to mówi wszystko. Ta banda debili, ignorantów i neo-bolszewików u władzy w trzy lata przeprowadziła Polskę z pierwszej ligi w Europie do trzeciej, a i w niej się pewnie nie utrzymamy, jeśli PiS dostanie w Polsce kolejną kadencję u władzy. A co na to "zero" Ziobro ? :)))

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Wszyscy politycy kradną, pis-bolszewicy tym się różnią od pozostałych partii, że są niczym stado małp - zniszczą drugie tyle, co zeżrą. Zwróć uwagę, że absolutnie NIKT, kto cokolwiek sobą reprezentuje nie chce mieć z pisowskim kołtuństwem i ciemnotą NIC do czynienia. Zaś co do trupów w szafie - najwięcej ewidentnych przekrętów w stołecznej aferze reprywatyzacyjnej miało miejsce za warszawskiej prezydentury L.Kaczyńskiego - to ten z kurdupli wraz ze swoimi pomagierami (Urbańskim i Kochalskim) wydali ponad 200 decyzji o zwrotach kamienic w 4 lata (czyli wychodzi jeden wielomilionowy przekręt tygodniowo). Największym błędem H.G.-Waltz było zaś to, że się takich ludzi jak Kochalski nie pozbyła z ratusza pierwszego dnia urzędowania (dziś przyznaje, że była naiwna - myślała, że jak z PiS-u, to uczciwy). Ludzie w stolicy o tym wiedzą i zapewniam cię, że żaden śmondak pokroju Jakiego wyborów tu nie wygra, bo ludzie pamiętają także, że brat prezesa był NAJGORSZYM gospodarzem tego miasta po wojnie.

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Wystarczy że rządzi w Polsce i nikt w Europie nie będzie miał pewności czy akurat ten sędzia jest bezstronny czy nominant PIS-owski. Poza tym powtarzasz frazesy bez zastanowienia, średnia wieku sędziów orzekajacych w Polsce to 36 lat to gdzie ta komuna jak studia kończyli w 2006 roku i jeszcze aplikacja która trwa 48 miesięcy ?

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Niespecjalnie mnie interesuje, jaka jest kondycja włoskiego sądownictwa, ale to, że dzięki podłej (vel dojnej) zmianie jesteśmy w Europie traktowani na równi z jakąś Macedonią interesuje mnie i dotyka osobiście. Wystarczyły 3 lata pis-bolszewickiego (nie)rządu, żeby z kraju, który był w piątce najważniejszych państw UE stoczyć się do poziomu potencjalnej "ziemi niczyjej" między Unią, a kacapską satrapią azjatycką "cara" Putina. To jest dopiero DNO I PÓŁ METRA MUŁU...

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Nic nowego... Pokazał po prostu prawdziwą gębę. Dwulicowość i hipokryzja to w PISie standard przecież... Inna sprawa, że każdy polityk niezależnie od opcji to... (i tu nic nie wpiszę bo usuną mi komentarz)

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  A ty masz syndrom zmanipulowanego chomika... Jeżeli tylko jest jakaś krytyka "rządu" to od razu odbicie piłeczki na zasadzie: "a PO to, tamto"... Tak ciężko wbić sobie do łba, że są też inne partie, że wódz też może się mylić, że ktoś kto ośmiela się nazywać rzeczy po imieniu nie musi być automatycznie zwolennikiem PO ? duży błąd... Polecam wyłączyć propagandową TV, włączyć samodzielne myślenie, a informacje czerpać z różnych źródeł

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Typowy fałszywy katolik, w kosciele siedzi w pierwszym rzędzie, przyjmuje komunie, a poza kosciolem przeklina i cieszy się z czyjegoś nieszczęścia.

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Nieudacznik powinien do końca życia czyścić szyby w aucie KUBICY. Fałszywe prymitywne beztalencie Robertowi do pięt nie dorasta.

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Magiczny Piknik napisał/a komentarz do Morawiecki nie chciał sponsorować Kubicy. Nowe informacje ws. afery taśmowej

  Ten pan cieszył się z czyjegoś ciężkiego wypadku i przeliczał to na pieniądze. Pokazał w ten sposób swój prymitywizm i demoralizację. A fakt, że cieszył się z wypadku wybitnego polskiego sportowca jeszcze bardziej go pogrąża Tak właśnie wygląda jego "patriotyzm". Zaprezentował się jako cyniczny bankster, który poza pieniędzmi nie uznaje żadnych wartości.
  Polska miała różnych premierów, ale ten pan jest nie do obrony. Po swoich wypowiedziach o nieszczęściu Kubicy jest skończony w oczach przyzwoitych Polaków. Polska nie zasługuje, by być rządzona przez kogoś takiego.

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Nie tylko w piłce nożnej jesteśmy prymitywami. UJ, UW nie są Harvard University, fabryka palet drewnianych to nie Ikea, fabryka wycieraczek to nie fabryka Mercedesa, "budowa" czyli wykładanie miliardów na elektrownie atomową od kilku dekad, nieustająca budowa od 30 lat zapory w Świnnej Porębie podczas gdy zaporę Hoovera wybudowano w ciągu kilku lat i długo, długo by porównywać.
  Chciwość, prywata, tępota, lenistwo, beztroska to Polska i Polacy w 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Teraz mamy festiwal nowych obietnic i zapewnień pod warunkiem dopchania się do żłobu.

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Robert pokazał klasę,a Morawiecki...,cóż wyszła słoma z gumofilca...

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Cieszenie się z cudzego nieszczęścia to pokaz buractwa na wielką skalę. Ten rechotający ćwok robi za premiera.

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  PiSowcy do urn ... jak zabłyśnie jakiś Polak w sporcie to niech złamie rękę, nogę niech dostanie kontuzji bo przecież kasa jest dla tych , którym "się należy", dla "fachowców" w spółkach

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Robert na stanowisko premiera ,jestem za

 • Magiczny Piknik lubi Komentarz

  Robert, dyplomata :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Biała Duma Miasta - ŁKS
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Usunięto twój komentarz w artykule pt "Jadczak o wypuszczeniu "Miśka"." Znając twoje wpisy - kulturalny i nie łąmiący regulaminu SF.
Ale obelgę w twoim kierunku zostawiono ("A Ty jakiś mózg posiadasz?..." itd). Mnie z uporem maniaka ten sam moderator kilkakrotnie usuwał zapytanie do @Wieśka23 tej treści:
""Krótkie pytanie - a jest w Polsce demokracja? Zanim odpowiesz, przeczytaj, choćby w wikipedii, co to jest demokracja , na czym polega albo chociaż czym się charakteryzuje."
Bardzom ciekaw, co za typy tam siedzą w tej moderacji i za co właściwie biorą pieniądze. (czy mozę z DWÓCH stron?) I czy im nie wstyd tak łamać regulamin, którego mają strzec ?
Takie sytuacje notorycznie się zdarzaja. Najgorsze bluzgi, ewidentne pomówienia i oszczerstwa zostają, pod warunkiem, że to jest na opozycję ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

ostatnia odpowiedź: 22 listopada 2018 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.