andrzejgrzyb - komentarze

 • andrzejgrzyb napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem z siatkówki ale kosza mam przyjemność oglądać jaki KIBIC.
  Panowie i Trener dostają ode mnie złoty medal za.... nie pobicie sędziów i siłę psychiczną. BRAWO

 • andrzejgrzyb napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To że Iran nie pozwala kobietom oglądać meczy, a facetom otwarcie mówić - to ich problem. Kubiak wypowiadał się jako wolny człowiek i bez względu na treść wypowiedzi, ma do tego prawo. To nie była konferencja prasowa kapitana reprezentacji. PZPS nie ma nic do tego. Równie dobrze mógł by karać klub z Japonii.

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Marcello Abbondanza krytycznie o ekspertach: Warto, żeby przemyśleli swoje zdanie

  Spadaj mobingowcu - pokaż jedną!!! zawodniczkę, która Cię poprze

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Wilfredo Leon będzie trenował z kadrą Polski w Zakopanem. "Czekanie na debiut jest dla mnie najtrudniejsze"

  A może któryś z piszących sensacje redaktorów zadzwonił do źródła?
  Cytujecie pijanego, obcego Leonowi , managera, cytujecie wyrwane z kontekstu wypowiedzi, a nie macie pojęcia o całości spraw.

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Ryszard Bosek: Mamy słabą ligę. To przekłada się na siłę reprezentacji

  Mój Kolega Ryszard, niestety, wypowiada się jako znawca męskiej siatkówki.
  Ja też, w 99%, tym tematem się zajmuję.
  Jednak, osobiście, uważam, że temat reprezentacji kobiet ma drugie dno, którego dotknął, w swoim czasie , trener Matlak - stop lesbijkom - i to nie ze względu na zaopatrywania seksualne, tylko ze względu na ich wpływ na młodsze zawodniczki.
  Na dzień dzisiejszy nie podam nazwisk, ale za kilka dni zrobimy listę, rozdzielającą normalne zawodniczki i lesbijki ( w tym bi-sex).
  P.S.
  Jestem liberałem - ale tylko w przypadku, gdy orientacja seksualna nie wpływa na inne osoby ( a zwłaszcza na Reprezentację Polski).

  Andrzej Grzyb

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Cerrad Czarni - Łuczniczka: świąteczne zwycięstwo radomian z bliskim powrotem trenera gości na parkiet

  Ciekawa relacja "dziennikarza". Ziobrowski został MVP, a wzmianka o nim jest taka, że "Ten albo uderzał w aut, albo trafiał w ręce przeciwników".
  Chyba trzeba poprosić kolegów o pomoc. Dawno temu jeden z pijących, znanych, dziennikarzy przygotowywał przed meczem dwa rodzaje relacji. Prosił kolegów, żeby w przypadku gdy nie dotrwa do końca meczu, wysłali do redakcji ten wariant, który będzie bliższy prawdy. Nasz korespondent to chyba nawet pić się nie nauczył.

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Raul Lozano ma się spotkać z PZPS?

  Byłem w PZPS - podłogi już wymyte, a więcej nie ma tam Lozanno nic do roboty. Słyszałem o propozycjach trenerskich Andrea Giani (Verona i Słowenia) i Glen Hoag. Obydwie propozycje bardzo dobre. Mało tego Glen Hoag przyjaźni sie z Antigą i gdyby zrobić duet Hoag - Antiga (jako asystent), to byłoby super. Również duet Giani- Ryś (asystent) też wygląda bardzo interesująco.

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Rosyjska Superliga nad przepaścią. Odpływ gwiazd i pieniędzy

  Brawo za analizę i znajomość tematu. Wybieram sie na inaugurację ligi do Kazania to może się tam zobaczymy?

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Reprezentacja Polski jednym z rozczarowań męskiego sezonu reprezentacyjnego

  Trener Antiga miał do wykonania misję na Mistrzostwach Świata w Polsce.
  Tą misją było namówienie Wlazłego, Zagumnego, Ignaczaka i Winiarskiego do powrotu do reprezentacji.
  Tą misję wykonał znakomicie. Na tym jego zadanie się zakończyło.
  Bez w/w Gwiazd nasza reprezentacja stała się inną drużyną.
  Drużyną wymagającą trenera budującego zespół od nowa, a nie "nieprzeszkadzającego Mistrzom w grze".
  Przykładami takich trenerów są: Lozanno, Giani, Velasco, Alekno, czy też trener Kanady.
  Dlatego, moim zdaniem, w tym kierunku powinny iść poszukiwania nowego trenera.
  W Polsce jeszcze takiego niema, ale jest wielu młodych, obiecujących, znających języki i ciągle się szkolących zdolnych trenerów. Trener to nie tylko wiedza ale i autorytet u zawodników, a przy naszych Mistrzach to może być kłopot.
  Mamy duży potencjał młodzieży i wielu zawodników, którzy grali teraz na Igrzyskach Olimpijskich, - oni mogą wynieść naszą reprezentację na szczyty. Pamiętajmy też o Wilfredo Leonie - nie wstydźmy się, że pochodzi z Kuby. Reprezentacja Włoch od lat korzysta z Polaków, Bułgarów i Rosjan - są w finale IO i nie płaczą, że najlepszymi zawodnikami są Zaycev i Juantorena.
  Musi być koncepcja na 4 lata, oparta na takich zawodnikach jak Drzyzga, Mika, Leon, Szalpuk, Bednarz, Kurek itd. - wysokich i sprawnych zawodników. Nie możemy na imprezach światowej rangi opierać się na (z całym szacunkiem dla waleczności) Łomaczu, Kubiaku, Buszku czy też Konarskim. Budowa drużyny, jej koncepcja, nie polega na wybieraniu najlepszych na dzień dzisiejszy ale na wizji 4-letniej (Bądź szczęśliwy w niebie Trenerze Andrzeju Niemczyk).

 • andrzejgrzyb napisał/a komentarz do Wola walki zrobiła z niego legendę. Siergiej Tietiuchin zawiesił reprezentacyjne buty na kołku

  Zapraszam wszystkich na Aleję Gwiazd do Katowic 11.09.
  Sergey będzie moim Gościem ((plus Alekno, Musersky, Salparov, Leon, Kilary i Lee). Dodatkowo Gośćmi Grzegorza Zięby będzie Giba , Giani Bracia Grbić i inni.