senior wilk - lubi

 • senior wilk lubi Komentarz

  Śpiewanek kilka punktów zdobył, ale dopiero po odejsciu z Gorzowa. Głuchy też całkiem nieźle radził w Grudziądzu. A Gorzów kogo wyszkolił w ostatnim czasie, Zmarzlika? Chłopak wychowany w Wawrowie z którego Gorzów wyciąga zawodników za bezcen dając niewiele w zamian o czym rok czy 2 lata temu wspominał jeden z działaczy. A Czerniawski to był talent? A Szczotka? A Nowacki? On też właściwie nic Stali nie zawdzięcza, bo praktycznie nigdy dla niej nie jeździł, większość kariery spędził w Ostrowie, a zaczynał w Wawrowie. Większość "wychowanków" Stali zaczyna prezentować jakiś poziom dopiero po odejściu z Gorzowa, przypadek? A może powodem jest pseudotrener chomski?

 • senior wilk lubi Komentarz

  Ręce precz od Poznania. My niczemu nie zawiniliśmy ani nie chcemy walkowera.

 • senior wilk lubi Komentarz

  Hynek o jakim "rozgrabianiu" Stali piszesz ? Wracaj na ziemię człowieku. W tej chwili nie ma takiego klubu bo nie dostał licencji, umowy zawodników zostały anulowane i dołączyli do grona bezrobotnych...

 • senior wilk lubi Komentarz

  Redaktor Hynek jak jeździł Ślączka, czy Paweł Grygolec to chodził do przeczkola , a teraz jest fachowcem i pisze za i przeciw Ślączce . Lol . Ciekawe czy widział go na żywo tak wogòle, czy tylko pisze artykuły zza biurka jak pozostali twòrcy na SF . Ha ha ha .

 • senior wilk lubi Komentarz

  "Świetnym kandydatem był Stanisław Burza" - tak samo jak miał być liderem. On na trenera ? skoro nawet nie potrafił okiełznać krośnieńskiego owalu, nikt nie narzekał tylko wiecznie biedny Stasiu miał problem z torem - żeby nie było, nie mam nic do chłopa bo i "Hankoka" dał radę objechać i o dziwo właśnie na torze w Krośnie ale przez cały ten sezon miałem wrażenie jak by w KSM'ie był za karę.

 • senior wilk lubi Komentarz

  Moim zdaniem, z ktòrym nikt nie musi się zgadzać a nawet mogą mnie minusować, w dzisiejszych czasach trener to jest dla mnie bardziej funkcja reprezentacyjna , coś jak prezydent .
  Przy kontraktach zawodowych, gdzie zawodnik ma stawić się na mecz przygotowanym zaròwno fizycznie jak i sprzętowo , od ktòrego oczekuje się zdobyczy pkt , a jemu na tym zależy, to do czego ogranicza się funkcja trenera i czego powiedzmy seniora trener może nauczyć ? .
  Praca z juniorami o tak i odpowiednie zestawienie par na mecz to owszem - rola trenera i odpowiednie reagowanie w trakcie samego meczu np rezerwą taktyczną, czy zwykłą . Tu czasem bywa problem . Dlaczego ? . A dlatego, że trener musi mieć swobodę w podejmowaniu decyzji . Jeżeli tego nie ma, bo wpada prezes lub wice i mòwi - wariant oszczędnościowy i na r t albo junior albo nikt , to i najlepszy trener świata nic nie pomoże . Potem hejt i pretensje do trenera, czasem wręcz groźby i po zabawie . ( może niektòrzy zrozumieją ) . :-)
  Ślączka to były zawodnik z dużym doświadczeniem , jako trener ròwnież nie debiutant i nie da się stłamsić prezesom, skoro pełni funkcję trenera . Sam obok tormistrza też potrafi przygotować tor drużynie, więc przynajmniej na pierwszy sezon Wilkòw Krosno, byłby dobrym rozwiązaniem na to stanowisko. Ponadto ma nie daleko do Krosna .
  Odległość też redaktorze to dzisiaj nie jest jakiś problem , jak tylko się chce . Był tu lata temu trener co miał 600 km do domu i nie był pierwszej młodości, ale chciał i nawet był awans , ale to już dosyć dawne czasy .

 • senior wilk lubi Komentarz

  P. Ogonowski ma muchy w nosie jak słyszy nazwę Wilki Krosno, nie jest w smak co sie wokół klubu dobrego dzieje, ojjj kolego na kilometr czuć zapach dawnego ksm-u, nie smak i lekka zazdrość, czyżby nikt nie zaprosił do współpracy...

 • senior wilk lubi Komentarz

  Masz rację, mam wrażenie, jakby niektórym działa się krzywda, że skromny od lat klub
  będzie miał lepsze dni. Przykład Polonii Piła pokazuje, że przy odpowiednim sponsorze można sięgać nawet po mistrza kraju. Ja się bardzo cieszę, że w końcu kibice w Krośnie zobaczą lepszy żużel. Powodzenia, będę Wam po cichu kibicował.

 • senior wilk lubi Komentarz

  Ten artykuł był tak żenujący że nawet nie chce mi się go komentować, ledwo to przeczytałem bo mało nie dostałem oczopląsu.

 • senior wilk lubi Komentarz

  Takiej prezes Wilki wam życzę:)

 • senior wilk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • senior wilk lubi Komentarz

  podróżniczka :)