Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stallowiec lubi Komentarz

  "zdrowi"
  zmarzlik
  dudek
  kołodziej
  kasprzak(smektała, kubera)
  vs
  "L4"
  janowski
  drabik
  pawlicki
  pawlicki

  który skład lepszy? moim zdaniem "zdrowi" • Stallowiec lubi Komentarz

  @jabcan: gorączka osłabia. Lepiej trochę wyleżeć, wziąć musujące i się wygrać. Emil pokazał, że potrafi wygrać z każdego pola. Grunt, by Bartek był lepszy!

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Bartek cały Toruń trzyma kciuki za Ciebie!!!

 • Stallowiec lubi Komentarz

  I jeszcze jedno. Nie muszę być kibicem drużyny, w której jeździ zawodnik pretendujący do mistrzowskiego tytułu, ale zawsze trzymam kciuki za rodaków w międzynarodowych zawodach i obiektywnie potrafię docenić klasę sportową zawodnika. Nie rozumiem tych, którzy nie umieją wznieść się ponad podziały. Lewandowskiemu pewnie kibicują...

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Bartosz cały Toruń z Tobą .

 • Stallowiec lubi Komentarz

  @Tommy DeVito: KK puscic ??...Jamróg i Milik sa słabsi od niego...KK co 2 sezon ma słaby.W tym napewno jakby został to by miał sezon na poziomie 2,0-2,1 w sredniej.Kk to wazne ogniwo jak jest w formie to zawsze praktycznie mamy medal.Zostawic wszystkich i za pajaka Iversena albo kogos innego o podobnym potencjale.Na cos innego nas nie stać...Z drugiej strony jak KK odejdzie to tez nie fair w stosunku do klubu.Miał słaby sezon zawalił przede wszystkim on i powinien jeszcze z rok zostac i sie zrehabilitować.A tak jak pójdzie to bedzie jasne,że na hajs poleci,którego my nie mamy..Jakby poszedł i kupili by kogos lepszego to by nikt za nim nie płakał ale znowu wracamy do hajsu..

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Jaka cała Polska???. Chłopie? Ty sobie tam kibicuj komu chcesz ale za nikogo innego się nie wypowiadaj bo piszesz takie bzdury że aż strach pomyśleć jaki mamy inteligentny naród. Klub Stal Gorzów nie jest zupą pomidorową aby go lubić. Więc tam się za bardzo nie podniecaj pisząc że cała Polska jest za Ostrowem. Bądźcie sobie nawet za Turkmenistanem i tak nikogo to nie obchodzi. Ostrów wjedzie do ekstraligi jak kuna w agrest i tyle się skończy.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Człowiecze skończ wypisywać takie bzdury. Albo przynajmniej nie porównuj i nie analizuj.
  PKO Ekstraklasa 16 drużyn spada 3. Czyli 13 się ratuje !! Ekstalipa 8 a ma spadać 2. Toż to była by rzeźnia z kontraktami i po roku połowa drużyn z ogromnymi problemami finansowymi.

 • Stallowiec napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Ostrovia: goście jednak w najmocniejszym zestawieniu (składy)

  @Piotr Biega: Komu ???? A gdzie taki jeżdzi ?????

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Czekam na oświadczenie juniorów Ostrowa. Wyłożyliśmy pieniądze na sprzęt, nie przerwaliśmy cyklu treningowego, mamy zobowiązania wobec sponsorów w związku z zapowiadanym występem w barażach i liczyliśmy na umożliwienie nam rozwoju sportowego jak to zapowiedział prezes klubu.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  A tak na marginesie: mocno popadało wczoraj w Gorzowie...? ...

 • Stallowiec lubi Komentarz

  DO wszystkich Tumanów co czytają tylko Galewskich Orawszystkich i innych Czosnyków

  - Regulamin jest tak skonstruowany, że pierwszy mecz musi się odbyć na torze drużyny z PGE Ekstraligi i tego nie wymyśliła Stal Gorzów - uważa Chomski. - Chodzi o to, aby nie dochodziło do sytuacji, że jak zespół z niższej ligi przegra pierwszy mecz u siebie, to na rewanż pojedzie bez motywacji i kadłubowym składem. Dlatego żużlowa władza, a nie Stal Gorzów zdecydowała, aby baraże rozpoczynać na torze ekstraligowca. I nikt nie ma na to wpływu, nawet pogoda.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  @Big Lebowski: Tylko gorzowska Stal finansowo może stoi gorzej jak Ostrów. . Jakie będzie zainteresowanie na stadionie gorzowskim gdyby w Ostrowie padł niekorzystny wynik dla Ostrowa. W tedy można by zarzucić władzom gorzowskiej Stali niegospodarność. Tu każdy musi walczyć o swoje.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Kpiny to robi Ostrów z własnych kibiców a co do 1 meczu to tak mówi regulamin ekstraligi a nie że Gorzów tak wymyślił. .Po prostu Ostrów wiedząc że nie ma szans wygrać ten dwumecz wymyślił sytuację aby nie kompromitować się w tych meczach.Kim oni chcieli przejść Gorzów? Gapińskim i Walaskiem? No ludzie trzymajcie mnie.Lepiej to będzie brzmić ze pojadą juniorami a nie pełnym składem gdzie i tak słono by przegrali.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Wiadomo i tak kto wygra, ale niech Ostrow powalczy chociaz.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Całe życie Ostrów kombinuje

 • Stallowiec lubi Komentarz

  @Piotr Biega: jak widać jakoś mu to w GP nie przeszkadza. A może nawet pomaga. Może i piterowi by pomogło heh

 • Stallowiec lubi Komentarz

  @Piotr Biega: Jezeli Bartek tez bedzie chciał odejsc to ma takie prawo...

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Jeszcze nie ma żadnej decyzji, a tu płacz przechodzący w szlochanie. Nawet tych, których mało powinno obchodzić czy będzie tak czy siak.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Dzieciaki z Ostrowa i sąsiednich gmin dajcie sobie na luz.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  @Dariusz Woźniak: Czyli jesteś nierozgarnięty i tyle.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Bartula to fenomen. Nikt nigdy w takim stylu nie zdobył IMŚ co on. Jestem dumny z tego, że będzie jeździć dla mojej staleczki przez całą karierę.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  @Bogusław Kosowski: Nie jestem z Gorzowa i nie jestem fanem Bartka ale Madsen do pięt mu nie dorasta.

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Smieszny ten Falubaz a kto do was kontraktował Nikusia a teraz beczycie

 • Stallowiec lubi Komentarz

  Bez Pedersena falubaz to cienizna i dobrze Merek powiedział ze sobie kupili 20 pkt przed sezonem bo tylko i wyłącznie dzieki Pedersenowi i Vaculowi sa w PO. Dudkowi jak tatus ze sprzetem nie trafi to jest pogubiony MJJ jest chimeryczny a Protasiewicz to dałby sobie już spokój i by poszedł na sportową emeryturę bo aż sie przypominają czasy jak w GP sie przewracał jak uczniak a o juniorce nie gadam bo to jakas amatorka. W niedziele gnoimy ich na W69 i zdobywamy brąz który się nam należy za cieżką pracę i determinację!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.