Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Szkoda … Znakomita siatkarka, światowa gwiazda, a jednocześnie zawodniczka która daje 100% drużynie nie tylko punktowo, ale i mentalnie.
  Oglądanie Jovany w akcji to była czysta przyjemność.
  Jakże pomylili się ci którzy twierdzili iż przyszła do naszej ligi "na emeryturę"...

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Poziom sportowy i oprawa finałów SUPER !!!!

 • 6-ego sierpnia napisał/a komentarz do Emocjonalne słowa Martyny Grajber: Zupełne nie rozumiem naszej postawy

  Gdyby faworyci... czyli SkyRes i Police wygrali... nie byłoby doszukiwania się przyczyny i 'gęgania' o skutkach 3-tygodniowej przerwy. W trakcie sezonu bywa, iż reprezentacja rozgrywa swoje mecze... i pauza jest jeszcze dłuższa. Nikt wtedy nie szlocha. Konkludując... kiepskiej baletnicy przeszkadza....................

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Zostawcie tytuł artykułu na kolejne sezony... 'Rzeszowszczyzna' to przerost chcicy nad sportowymi możliwościami i totalny brak pokory... nie zdobędą złota w najbliższym pięcioleciu... Amen

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Najważniejszy aby Magda grała. Choc jej wczorajszy debiut w Budowlanych nie wypadł okazale. Kto wie czy zmiana pozycji będzie jej służyć ? Jako atakująca była kopalnią punktów a obciążona jeszcze przyjęciem może nie podołać. Nie wiem więc czy Stysiak będzie niby tak wielkim wzmocnieniem Budowlanych jak to niektórzy twierdzą.

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  No i co z tego,że Chemik będzie walczył w sądzie powszechnym ???Nawet jeśli wygra wielomiesięczną bądź nawet wieloletnią batalię ( w cowątpię) to i tak Magda nie będzie już ich zawodniczką.

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Nie będzie żadnej drogi sądowej bo Police mogłyby stracić dużo więcej.

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Iza w dobrej formie to wielkie wzmocnienie ŁKS.

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Podjęto słuszną decyzje w interesie rozwoju talentu Magdy i reprezentacji Polski choć wątpliwości natury prawnej pozstają a ich wyjasnienie w sądzie powszechnym zajmie miesiące o ile nie lata. Całej sprawy by nie było gdyby najbogatszy klub w Polsce potrafił zatrzymac wielce utalentowana siatkarke. Widać jednak,że negocjacje nie sa najmocniejsza strona Chemika.
  Cieszę się,że będzie grała w Budowlanych choć ponad miesięczna przerwa i zmiana pozycji mogą wpłynąć negatywnie na efktywność jej gry,

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  A co się przejmować tym co bedzie za wiele miesięcy czy nawet lat ??? Magda niech wreszcie gra a Chemik niech toczy batalie sądowe. Ma do tego prawo.
  Nawet nie jestem pewien czy się na to zdecyduje bo werdykt mocno odległy w czasie a i koszty wcale niemałe. No i czy si.ę "postawi" zarządowi PLS i PZPS ?

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Nie osmieszaj się swoimi wpisami. Obrońca prawa się znalazł. Gdyby decyzja w sprawie Stysiak nie była zgodna z prawem to juz wiedzielibysmy,że Chemik wszedł na drogę sądową. A tam na razie ... cisza. I tylko takie twoje szczekanie wywoluje niepotrzebny ferment, którego wiekszośc nie podziela.

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  No to zmobilizuj ten swoj Chemik aby pokazał jaja i skierował sprawę do sadu powszechnego. Jak na razie nic na ten temat nie słyszałem. Widać Chemik tez ma coś na sumieniu w tej całej sprawie więc się głeboko zastanawia czy ma jakieś szanse w sądzie. Raczej nie więc sprawa się zapewne na tym zakończy,że my sobie popiszemy a włodarze Polic z pokorą jednak zaakceptuja wyrok sądu odwoławczego PZPS.

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Chemik już miał przejścia z Holenderką, teraz ze Stysiak, może niech oni zastanowią się czy aby na pewno sami są w porządku.

 • 6-ego sierpnia napisał/a komentarz do Jovana Brakocević-Canzian już w Łodzi. "Chcę zdobyć jak najwięcej trofeów dla Grot Budowlanych"

  Za pewne efektowna i skuteczna gra Serbki, będzie przyciągać do Sport Areny komplety publiczności. Powodzenia Grotki !!!!!!!!

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Gabi to sportowa gwiazda Budowlanych i..... fajna 'laska'. Dzięki, że jesteś z nami !!!

 • 6-ego sierpnia napisał/a komentarz do Krakowski ZIS odpowiedział na zarzuty Trefla Proximy. "Rejterada"

  Spółki doładowują konkretne kluby np Chemika Police czy żużlową Unię Tarnów... i to jest nieetyczne, bo dlaczego nie Muszyniankę czy Zawisze Sulechów, które za państwową kasę mogłyby tak, jak policzanki, walczyć o mistrzostwo, a bez łatwej [państwowej] kasy już nie istnieją. Zaś pieniądze z budżetu dzielone na wszystkie kluby, zapewniają każdemu sportowemu podmiotowi równy start... i to jest - w miarę- uczciwe.
  Piszesz, że nie chciałbyś przeznaczać swoich podatków na byle jaki sport.... ja też nie chciałbym bulić haraczu na kościół... ale nie mamy na to wpływu. Pozdro !!!!

 • 6-ego sierpnia napisał/a komentarz do Krakowski ZIS odpowiedział na zarzuty Trefla Proximy. "Rejterada"

  Sport i szeroko pojęta kultura powinny być dofinansowywane przez budżet państwa. Dopóki o 'przeżyciu' klubów decyduje kasa prywaciarza, dopóty trzeba liczyć się z niespodziankami... patrz: upadek Trefla Proximy Kraków, Zawiszy Sulechów, Muszynki. W sumie... sponsor ze swoją kaską może robić co chce... i co komu do tego...

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Wygrać wygrał, ale przed tym sezonem mówiło się już dużo o obniżeniu lotów zespołu, z takim składem są bez szans na dobry wynik, uratować ich może tylko to, że nie spada sie z LSK bezpośrednio, lub uzupełnienie składu, ale wtedy będą pracować w 16-17 zawodniczek?

 • 6-ego sierpnia napisał/a komentarz do Energa MKS Kalisz chętna do przejęcia miejsca w Lidze Siatkówki Kobiet

  Przy zagęszczeniu meczów, dodatkowy termin wolny od grania zdecydowanie przydałby s[ę klubom. Dlatego liga 11-sto zespołowa to b.dobre rozwiązanie.

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Niechaj giercują w Łodzi. Jest tyle hal, że jeno patosić... i wynajmować......
  PS. Pewnikiem klubik chciałby hali za darmoszkę, co w związku z wyborami, nie jest niemożliwe...

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  Pytanie do siatkarek KSZO oraz innych zawodniczek ORlenLigi: Skoro tak wam źle, narzekacie na pieniądze, warunki, trenerów i wszystko dookoła, dlaczego nie skończycie studiów lub zawodówek, nie pójdziecie do normalnej pracy (np. bankowiec, kasjerka, lekarz, fizjoterapeuta) ?
  Czy któraś będzie miała odwagę odpowiedzieć ??
  ( Ja myślę, że po prostu wygodnie jest zarabiać kilka, kilkanaście tys. miesięcznie, pracować kilka godzin dziennie i, co najważniejsze, nie mieć przy tym ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI, mimo, że co tydzień duża część zawodniczek kompromituje się na boisku, nie ma za to nagany, kary, jak w normalnej pracy i życiu)

 • 6-ego sierpnia lubi Komentarz

  KSZO-ki martwią się o swoje "pupska"... szkoda, że zza pleców krakowianek. Skoro im źle w LSK, zawsze mogą spróbować w lidze włoskiej..........

 • 6-ego sierpnia napisał/a komentarz do Emocjonalny wpis zawodniczek KSZO. "Odechciewa się siatkówki"

  Obecnych realiów nie zmienimy... ciągle decydują prywatne pieniądze sponsora... a on ze swoją kaską może robić co chce, podobnie jak Szanowny Pan ze swoją. Pozdrawiam !!!

 • 6-ego sierpnia napisał/a komentarz do Emocjonalny wpis zawodniczek KSZO. "Odechciewa się siatkówki"

  Firmie nie styka kasy, upada, jej miejsce zajmuje inna... i nie ma co jęczeć nad rozlanym mlekiem. "Panny"- jeśli nie pasuje im dzisiejsza sportowa rzeczywistość- zawsze mogą się przebranżowić... jak każdy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.