Włókniarz Forever - lubi

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  panie pismak, to gdzie jest to 'Togilatti'? wiesz pan, gdzie w ogóle odbędą się zawody? bo zdaje się, że za 'pisanie' bierzesz pan 'kasę'... tak przynajmniej głoszą w kuluarach...

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Mając na myśli licytację o Lindgrena, to miałem na myśli licytację na linii Częstochowa-Rybnik :). Przecież beniaminek też musi się jakoś prezentować, a Mrozek nie odpuści zawodnika o którym trąbił wszem i wobec, że jak Rybnik wróci, to i Fredrik wróci :). Wobec powyższego całkowicie odpuściłbym Lindgrena i pieniądze z jego kontraktu oraz z kontraktu Zagara zainwestowałbym w Jasona ( może wystarczy ), a resztę z kontraktu Słoweńca przeznaczyłbym na Bellego :). Czyli obracając podobnym budżetem względem opłacenia dwóch zawodników duet Lindgren-Zagar wymieniłbym i to bez mrugnięcia powieką na parę Doyle-Bellego :). Pozdr :).

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Wszystko się zgadza, ale zastanów się nad jedną rzeczą: O Lindgrena prawdopodobnie będzie licytacja i może się okazać, że Szwed zostanie znacznie przepłacony ( nie ważne przez kogo ), do tego dochodzi Zagar któremu też trzeba ileś tam zapłacić, a więc czy nie wolałbyś jednego Doyla zamiast dwóch wyżej wymienionych ?. Prawdopodobnie sumaryczna kwota jednej i drugiej opcji będzie zbliżona, ale jednak gwarancja zdobyczy punktowych jest już zupełnie różna :). No i David Bellego, to jest chłopak nad którym bym się bardzo poważnie zastanowił, gorszy od Zagara nie będzie i bardziej zmanierowany też nie, dodatkowo jest dużo młodszy, niewątpliwie bardzo rozwojowy i ponad wszelką wątpliwość tańszy od Słoweńca :). Pozdr :).

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Zawsze się zastanawiałem jak wiele znaczy trener dla drużyny... i nadal nie wiem. Przykład Get Well pokazuje, że zwalanie całej winy na trenera Frątczaka było tylko szukaniem kozła ofiarnego. Frątczak odszedł a nie zmieniło się nic... bynajmniej nie na lepsze. Cieślak swój wiek już ma, ale za wiekiem idzie mega doświadczenie. On może mieć wpływ na atmosferę w drużynie, ale nie wsiądzie za naszych zawodników na motocykl, żeby przypomnieć im jak się zdobywa więcej punktów. To już zalezy od obecnej dyspozycji, sprzętu, mechaników oraz treningu zawodników. W tym sezonie jest słabiej z formą u większości zawodników. Ale ci sami w przyszłym roku mogą zrobic progress... albo regres. Na pewno trzeba odswieżyc nasz skład na 2020 rok, ale Trenera bym nie zmieniał. Pięknie by było ściągnąć Drabika i Doyla, jednak jest to niezbyt realne. Maksym we Wrocławiu ma wszystko czego potrzebuje, a Rusko i pani Kloc predzej sprzedadzą swoje domy niż oddadza Maksa :D A Doyle zna swoja wartość, zwłaszcza teraz kiedy jest w gazie. Swiącik za to nie lubi być zbyt rozrzutny (i dobrze) bo już raz upadliśmy na dno przez kontraktowanie gwiazd :D

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Oo prawdziwy Polak się odezwał :) Koncept twojego wywodu dobitnie świadczy, że kulturowo tkwisz w 19-sto wiecznej zapadłej polskiej wsi gdzie słowo proboszcza jest najwyższym prawem. Takowosz i dalsza dyskusja z tobą nie ma żadnego sensu. Pozdro.

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Gdzie te rozboje, gwałty i brud? Mylisz kulturalną Europę ze swoim domem.

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Komentarze prezentują znacznie większy poziom merytoryczny od artykułu

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Akademicka dyskusja panowie...
  Pytanie, na co chodzą kibice w Polsce ?
  Chodzą na swoje kluby a nie zawodników.
  Jeśli wygrywają i zdobywają medale to 3... Eskimosów w składzie będzie noszonych na rękach i będą stawiać im pomniki, tudzież... ławeczki ;)
  Jeśli przegrywają to wszyscy są winni i koniec kropka.
  PS
  Włókniarz, Cieślak, Przedpełski jeszcze nie skończyli sezonu.
  Proponuję rozliczanie na koniec sezonu.
  Pzdr.

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Boze po co ja to czytalem....

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  O losie,jakie durne propozycje padają z ust tych panów. Najdurniejsza to ta z jednym polakiem w składzie.Toż to nic innego jak kopanie głębszego grobu dla speedwaya w Polsce.

 • Włókniarz Forever lubi Pamiętacie jak kiedyś tu było fajnie? Ile interakcji? Pamiętajcie dziś[..]

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Miedziński poprzedni sezon punktował w miarę. Nie wymagam od niego średniej 1,75. Można mu dać szansę jeszcze na sezon. Natomiast Przedpełski potrzebuje się odbudować i pomóc może mu w tym tylko Nice. Nie ma już Frątczaka w klubie, z którym był skonfliktowany, więc może wrócić do macierzy. Co z Zagarem... Jeśli przyjdzie jakiś bardzo solidny polski senior w miejsce Przedpełskiego to może i niech jeździ, chociaż możnaby pomyśleć np. o odbudowanym Ljungu. Oczywiście to nie byłby skład na finał, ale może udałoby się do p - o wjechać tanim kosztem.

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  AVE AVANGARDA!!!

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Ogólnie widać po zawodnikach zaproszonych do studia, że gdy Demski zaczyna gadać o tych swoich regulaminach to oni zaczynają sie ironicznie uśmiechać ; )

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Pana Demskiego nie da się już nawet oglądać a nie tylko słuchać. "Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie"! Miedziak do wykluczenia bo chciał wyprzedzić Pedersena - skandal! Panu sędziemu przypominam, że żużel polega na tym, aby być szybszym od przeciwnika! Poza tym na powtórkach widać wyraźnie jak Dzik wcześniej składa motocykl, aby zamknąć drogę przy płocie. Wtedy pan sędzia był uprzejmy powiedzieć, że pretensje Miedziaka są nieuprawnione, bo równie dobrze może mieć żal, że pękł mu łańcuch czy zatarł się silnik (czy jakoś tak).
  No wczoraj było całkiem inaczej! Według pana Demskiego Smektała wcale nie był z przodu, bo włożył hak Vaculowi w przednie koło! Czy ktoś oprócz sędziego sędziów jest w stanie pojąć tą logikę?!
  Pragnę także zwrócić uwagę, że w obu porównywanych sytuacjach, decyzje sędziowskie były na korzyść gospodarza zawodów!
  Panie Demski! Zrób pan porządek w tej "stajni Augiasza"! Sędziowanie w Gorzowie i Grudziądzu aż kłuje w oczy!

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Jak to sytuacja zupełnie odmienna? Tak samo Smektała zmieniał tor jazdy i wpakował się w koło Vaculika jak i Dzikus Pedersen też zmieniał tor jazdy (bo wynosił sie pod bande gdzie rozpędzał się Miedziński) w meczu Falubaz vs Włókniarz. Sytuacja praktycznie identyczna, a decyzje sENdziUF różne... tak chyba być nie powinno, ale niestety nikt nic z tym klanem nie zrobi. Zawsze się obronią.

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Czekałem tylko aż Demski poeie że sutuacje z Miedzińskim i Vaculikiem były inne, bo Miedziński zaatakował Pedersena szprychami, a Vaculik na wszelki wypadek schował koło w parkingu..

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Damski i jego sędziowie .... to największa porażka tego sportu....a przerwanie biegu 15 w Toruniu to już skandal nad skandale...

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  "Super" tłumaczenie Jacka.... Tutaj nie chodzi tylko o kasę. Wypadałoby żeby dojechał nawet jakby nie wchodził w grę punkt bonusowy. Do tego trzeba dorosnąć. No i jeszcze tekst typu że nie wie jak punkty są przydzielane. Nie wiem jak można w to uwierzyć.

 • Włókniarz Forever lubi Komentarz

  Zwykły pozer , pchany na siłę przez pryzmat brata do E-ligowego klubu i tyle.Nie dość , że wyników nie ma to jeszcze spore braki w wychowaniu.