• Włókniarz Forever

Hendrik Weydandt minutę po wejściu strzela gola dla H96. Gość, który ma 23 lata i nigdy nie grał wyżej niż w Regionallidze. Niesamowite.

• RAMB0 nooooo, sledze przez Ciebie wyniki tego zespołu :) a moim ulubionym piłkarzem jest Bebu . Gratulacje

Z innych pucharowych historii: Dynamo Brześć do 75. minuty prowadziło z Atromitosem 4:0, a mecz skończył się 4:3. W rewanżu Atromitos prowadził 1:0, a Dynamo w 95 minucie strzeliło gola i dzięki temu awansowało.

10.07: Shkendija - New Saints 5:0
    17.07: New Saints - Shkendija 4:0
    Tyle przegrać...

Skra w 2 lidze ;)

45 minut do pierwszego meczu i 45 minut, by podać pełny skład do Multi Mundialu ;) Bez grupy A można podawać do jutra do 17:00, a bez A i B - do soboty do 11:00. Po tym terminie już ostatecznie nie przyjmuję składów.