Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • antospeedway lubi Komentarz

  Gdyby tak było w Polsce i zapytanoby o opinię Polaka od razu by powiedziałby, że to wina polskich władz i w ogóle powinniśmy przeprosić za to cały świat. Castagna mówi jak jest, ale zachowuje wstrzemięźliwość co do oskarżeń. Szacun.

 • antospeedway lubi Komentarz

  Premier Morawiecki dzisiaj przedstawił w Senacie prognozy gospodarcze Niemiec recesja na poziomie 10 % i USA recesja 18 % czyli mamy coś co miało miejsce w gospodarce na świecie w 1929 roku już nic nie będzie takie same jak przed epidemią a co z żużelm wróci do lat 50 tylko pasjonaci będą go uprawiać oczywiście za darmo dla przyjemności ale i na takie zawody pójdę jeśli będą zorganizowane w Gnieźnie.

 • antospeedway lubi Komentarz

  Włochy stracili już z powodu koronawirusa 14 lekarzy !

 • antospeedway lubi Komentarz

  Nie lubię go, ale ma w tym przypadku 100% racji. Mam kolegę w sanepidzie i jak ten syf pojawił się w Chinach i zbierał śmiertelne żniwo to on też miał z tego bekę i uważał że Europie i nam nic nie grozi. Jeszcze tydzień temu zapewniał że nie ma obaw do paniki. Dzisiaj siedzi osr...y i modli się by go nie skierowali do nowo przystosowanego szpitala dla chorych z Covidem. W sanepidzie telefon dzwoni non stop bo ludzie nie wiedzą co robić, zwykły kaszel i panikują, i mają rację bo jaką ma się gwarancję że nie załapało się tego dziadostwa. Nie ma informacji w lokalnych mediach gdzie dzwonić, do jakiego szpitala się skierować w razie infekcji to wszyscy napier...lają do nich. Słuchawki na bazie nie można postawić bo dzwoni 24h na dobę.

 • antospeedway lubi Komentarz

  Niech te dwa ogórki z danii jezdza ze soba,tak bagatelizowali wirusa. Ale kogo obchodzi opinia drugoligowych dziadów. Pazernosc na pieniadze dziala cuda,niech zarabiaja w swojej smiesznej lidze.

 • antospeedway lubi Komentarz

  Zgroza...

 • antospeedway lubi Komentarz

  GP w Warszawie i Cardiff trzeba przełożyć na koniec października.
  Zmniejszyć ilość rund SGP, SEC , IMSJ.
  Okroić wszystkie eliminacje.
  Nie ma na co czekać.

 • antospeedway napisał/a komentarz do Żużel. Mocny apel byłego prezesa Stali: Zawiesić wszystkie rozgrywki, z treningów też zrezygnować

  @Patomorfolog: I am Italian
  but my comments are deleted

 • antospeedway zaczął obserwować jerseyus

 • antospeedway lubi Komentarz

  A ja sobie wyobrażam !!! Dobra decyzja to odwołanie tego GP i jeszcze ligi .Lepiej zapobiegać niż później gdy dojdzie do pandemii , walczyć z nią jak w klasyku , spuszczając na zarażone teren

  najsilniejszą bombę konwencjonalną na skażony   teren .Czy chcielibyście znaleźć się na takim terenie???.

 • antospeedway napisał/a komentarz do Prezes PZM: pierwsze dwie kolejki zagrożone, ale nie wyobrażam sobie przekładania Grand Prix w Warszawie

  Komentarz usunięty
  I write but ...... says this

 • antospeedway lubi Komentarz

  Jak ktoś ma wątpliwości to polecam zapytać Włochów co sądzą o konieczności odwołania żużla.

 • antospeedway lubi Komentarz

  "Prezes PZM: (...) nie wyobrażam sobie przekładania Grand Prix w Warszawie" A czy ktoś kilka miesięcy temu wyobrażał sobie co się stanie we Włoszech, innych krajach? Sytuacja nadal nie jest do przewidzenia.

 • antospeedway lubi Komentarz

  Ablafaka: wytłumacz to wszystkim w Italii. Koronowirus został wykryty w grudniu. Grypa jest od lat ...
  Są szczepionki na grypę , wiadomo z reguły jak leczyć i napewno co może pomóc. W sprawie tego wirusa nic nie wiadomo. Jeszcze żaden kraj z powodu grypy nie przechodził takich perturbacji jak w tej chwili Włochy. Jak się nie ma wiedzy , to czasami lepiej milczeć ...

 • antospeedway lubi Komentarz

  Co za trypel.Kto? Przeciez nie Janowski.
  Pozdro ostafa.srodkowym palcem.

 • antospeedway lubi Komentarz

  Gościu co ty belkoczesz?? Zamknij sie w piwnicy i nie wychod!!! I nie pisz wiecej bo twoje teksty wywouja raka

 • antospeedway lubi Komentarz

  Panie Ostafiński przestań się pan czepiać na siłe pewnej grupie zawodników.To co pan uprawiasz nie ma nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem a raczej przypomina propagande,jest tanie,żenujące i prostackie. Daleko panu do "starej gwardii"Tygodnika Żużlowego jeśli chodzi o rzemiosło dziennikarskie.

 • antospeedway lubi Komentarz

  "Rickardsson balował do białego rana, Crump tydzień przed zawodami nie ruszał alkoholu".
  Tony był 6 razy IMŚ, a Jason tylko 3 razy. Jak widać alkohol nie jest taki zły.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.