Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pavłoś lubi Komentarz

  @AMON: ja tam wczoraj widziałem niezla amatorke na torze w Gnieznie. Akcja pustynna burza w Gnieznie trwa w najlepsze

 • pavłoś lubi Komentarz

  Niemcy zawalili, zapachniało amatorką, ale czy naprawdę nie dało się mimo wszystko tego meczu odjechać? Był na miejscu Szymański, oba kluby, dla Poznania ryzyko przegrania raczej zerowe. Domyślam się, że brakowało papierów przez niedbalstwo, gapiostwo albo i brak wiedzy, ale nie przez całkowity ich brak. Zatem może jakoś warunkowo można było ustalić odjechanie meczu, z uzupełnieniem formalności jutro? Tylko pytam... Straciła wizerunkowo liga, cały żużel, straciła telewizja, zawodnicy, oba kluby, kibice przyjechali na darmo. Nowy klub w lidze, z zagranicy, może jeden wyjątek warto było rozważyć zamiast twardego trzymania się regulaminów. Tak po prostu dla dobra sprawy.

 • pavłoś lubi Komentarz

  @NaturalBornLeader: Wywalić zarządzających, a co do samego toru to Paluch przekombinował. Zrobili orkę na łukach i myśleli że przyschnie a tu słońca nie było.

 • pavłoś lubi Komentarz

  Co było nie tak z torem że był nieregulaminowy?? Od 2 lat nic z torem sie nie działo,a dzisiaj nagle nieregulaminowy....

 • pavłoś lubi Komentarz

  Jak to Poznań ma dostać karę?Przecież mecz był nierozegrany z winy gości,nie z winy toru.Tutaj tor schodzi na drugi plan,po za tym jak to jest,że Poznań ma dostać kare,a taki Grudziądz (gdzie zawodnicy omal się nie pozabijali) jest nietykalny.Przecież tam mecz sędzia zakończył,ze względu na zły stan toru.I co? I nic.Żadnych konsekwencji,a tutaj od razu kara ? Widać są równi i równiejsi w naszym kochanym żużelku

 • pavłoś lubi Komentarz

  odpuscie kary pieniezne takie

 • pavłoś lubi Komentarz

  Straszna kompromitacja na inaugurację w Poznaniu... Postawa niemieckiego klubu żenująca, nietypowa dla Niemców, którzy podobno tacy porządni i sumienni. Ale nasi również zawiedli, gdyż mecz i tak mógłby zostać odwołany z powodu złego przygotowania toru. Poza tym trzymano kibiców na stadionie bez żadnej informacji do godz. 12, gdy w tym czasie stali w długiej kolejce do stoiska z piwem i kiełbaskami. Mieszkam blisko stadionu, więc nie straciłem czasu na długi dojazd, ale co mają powiedzieć ci, którzy przyjechali na mecz spoza Poznania? Obawiam się, że to może być zabójczy cios dla rozwoju żużla w naszym mieście...

 • pavłoś lubi Komentarz

  @Lanser: kasa nie mogla sprzedawac biletow dzisiaj dzieki szumiemu wiec nie ma tematu

 • pavłoś lubi Komentarz

  Mogli dać Niemcom termin do poniedziałku na uzupełnienie dokumentów i mecz odjechać. W przypadku nie uzupełnienia dokumentów - walkower. Zyskałby sport, kibice, zawodnicy i popularyzacja speedwaya. Ale chyba za dużo wymagam od tępych biurokratów reprezentujących władze polskiego żużla.

 • pavłoś lubi Komentarz

  Tysiące zapowiedzi, reklamy, marketingi, sponsorzy, bannery, telewizja po raz pierwszy na żywo na meczach II ligi, a jak przychodzi co do czego to tor nieregulaminowy i Niemcy nie wiedzą jaką licencje trzeba posiadać, aby jeździć w polskiej lidze.

  Wizerunkowe dno i wodorosty.

 • pavłoś lubi Komentarz

  @Laszlo84: dlatego już kilka lat temu z tej zabawy zrezygnowałem.

 • pavłoś lubi Komentarz

  Kompromitacji speedweya ciąg dalszy. Nie tak to powinno wyglądać. Przed sezonem federacje powinny wymienić się zawodnikami uprawnionymi do startów i tylko w przypadku utraty licencji powinno być info, a tak w systemie powinni być zawodnicy mogący jeździć. I taki sędzia dostaje listę i widzi, że jak ma zawodnika z listy to może startować, a nie, że zapomni z domu papierka i już po zawodach, transmisji, kibicach, sponsorach, itd. Tak niewiele a tyle zmienia...

 • pavłoś lubi Komentarz

  Kapitalne emocje już na początek żużlowej niedzieli.
  Dobrze, że te widowiska robią już o 11:45, można wejśc powoli na wyokie obroty żużlowych emocji i o 16:30 w pełni emocjonować się zawodami gęsiego i festiwalem startów w Ekstralidze.

 • pavłoś napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie awansuje bo nie ma play off

 • pavłoś lubi Komentarz

  Wjechałem w nasypane :) koparka podczas 3 okrążenia wysypała na tor stertę żużla.
  Nikt na tym torze się nie obalił, nawet jakiś Kowalski o którym pierwsze słyszę.
  A zawodnik na fali obala się na 4 miejscu przy decydującym 1-5 na Leonie bo szprycę przyjął.
  Od kolegi klubowego. Po wjeździe w łuk z przymkniętym gazem.
  Takie kity to mogą wstawiać te pajace z TV żużlowym januszom.
  Paweł długo odbudowywał swoje nazwisko, a teraz zrobił z siebie kretyna i tylko z tym się kojarzy.
  I jeszcze mecz w plecy. Warto było się zbłaźnić? Ale z drugiej strony nie ucierpiał (choć raczej nie chciał się akurat w ten sposób obalić), a mocno zapukał do kadry

 • pavłoś lubi Komentarz

  Magazyn zuzlowy i Szef Wszystkich Szefow przez teleskop udowadia , ze Hampel kradnie start , bo ruszyl sie 2-3 centymetry . Temat Przedpeskiego : nie uwazam aby zawodnik przewrocil sie specjalnie , 0 analizy powtorek :}}}} Gdyby taki numer wycia zawodnik Motoru to Dembski pewnie satelity NASA by uruchomil , aby udowodnic jego wine :}}}

 • pavłoś lubi Komentarz

  Przedpelski upadles specjalnie tylko łagodniejszy upadek wymknal Ci się spod kontroli i tyle

 • pavłoś lubi Komentarz

  Cóż za zbieg okoliczności, wywrócił się akurat jak jechał na ostatnim miejscu daleko z tyłu, przez nikogo nie atakowany, gdy goście prowadzili 5:1, na 3 okrążeniu czyli ostatnim żeby bieg mógł zostać powtórzony a nie zaliczony. Przypadkiem zamykał gaz co potwierdzili Cegielski z Jabłońskim i jak sam Pawełek przyznał nie miał defektu. No pech. A może to taka przypadłość wychowanków z Torunia?

 • pavłoś lubi Komentarz

  Szkoda żeby się przyznał, nie po to upadał.Dobrze że ta sytuacja nie wypaczyła wyniku meczu,także nie ma co już do tego wracać, a trzeba skupić się na następnym meczu.

 • pavłoś lubi Komentarz

  Największa zagwozdka jest czy to trener mu kazał zrobić taki trick w razie 1-5 dla gości czy sam na to wpadł w czasie biegu?

 • pavłoś lubi Komentarz

  Tylko że tutaj nie chodzi o sam upadek - bowiem raczej mało który żużlowiec utrzymałby się w takiej sytuacji na motocyklu, lecz o to co zdarzyło się przed upadkiem. Dlaczego Paweł wjechał łuk na zamkniętym gazie ?

 • pavłoś lubi Komentarz

  Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest ta łajza Demski, którego uważają za eksperta. Były sędzia, który kiedyś dopuścił do biegu zawodnika niezgodnie z regulaminem. I on ma być wyrocznią? Niech najpierw ustali jedną wersję procedury startowej, bo co tydzień mówi co innego.

 • pavłoś lubi Komentarz

  po te dywagacje, to robota Cieślaka, on też się nie przyzna bo taki kryształowy, ale przed
  biegiem polecenie było "jest niekorzystny wynik-Paweł kładziesz się" i tyle w temacie. Cieślak jest za cwany, żeby dać się tak łatwo ograć.

 • pavłoś otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • pavłoś lubi Komentarz

  Każdy kibic dobrze wie jak było! Tłumaczenie zbędne! Najważniejsze,że sprawiedliwości stało się zadość i Lublin wywiózł 2 punkty!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.