Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bartek Kedys napisał/a komentarz do Zaginiony polski himalaista nie jest ubezpieczony? "To podstawa w takich wyprawach"

  Na co ma się ubezpieczyć - na to aby nie tracić czasu na organizację pieniędzy na śmigłowiec który jest potrzebny. CZASU który jest teraz najważniejszy. I zgadzam się z opiniami tych, którzy twierdzą że pod tym względem wyprawa była źle przygotowana. Niedopuszczalne jest aby podczas takiej wspinaczki w przypadku problemów, trzeba było załatwiać środki finansowe. Stracono na to zbyt wiele czasu. Tomek jest kotem - jak każdy kto porywa się na taka wyprawę, jednak powinien brać wszystko pod uwagę - jak widać. Mam tylko nadzieję ze ta beztroska nie okaże się tragiczna w skutkach i wróci cały i zdrowy do domu. pozdrawiam

 • Bartek Kedys lubi Komentarz

  Widzę, że tobie imponuje ułańska fantazja i robienie takich wypraw na wariata. Tak się składa, że czytałem na jego temat i jeśli prawdą jest to co przeczytałem, to on nigdy nie był wcześniej powyżej 8000m! I z takim "przygotowaniem" (a raczej jego brakiem!) idzie na Nangę ZIMĄ!? Ta himalaistka co z nim szła to przynajmniej była tu i tam, np. na Lhotse solo i bez tlenu (choć oczywiście latem), na przedwierzchołku Makalu (40m poniżej szczytu a to jest prawie 8500m!), na 8500m na Evereście (zawróciła z powodu złej pogody). Może dlatego starczyło jej sił chociaż na to, żeby schodzić w dół i się ratować. Ludzie co zdobywają ośmiotysięczniki zimą to najlepsi z najlepszych, mają lata treningu i doświadczenia a i tak to jest dla nich ekstremalne ryzyko. Niestety, ale góry nie wybaczają prowizorki i braku przygotowania. Ratować człowieka się powinno, oczywiście, ale nie mam wątpliwości, że powinien się lepiej przygotować i wytrenować, wtedy miałby też większe szanse na przetrwanie.

 • Bartek Kedys otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Bartek Kedys lubi Komentarz

  po wpadce mówił ,że nic nie brał.Teraz mówi.że brał nieświadomie.To w końcu jak jest,panie biorący?

 • Bartek Kedys lubi Komentarz

  "gdyż mogły one wykluczyć właśnie sytuację, gdzie którykolwiek ze sportowców, stosując nieświadomie jakikolwiek produkt zanieczyszczony, poleci na Igrzyska Olimpijskie nieświadomy zagrożenia naruszenia przepisów antydopingowych - przyznał Zieliński!" hahahhahaha wez ty sie juz chlopie nie kompromituj.lepiej te syfy powyciskaj:D

 • Bartek Kedys napisał/a komentarz do Adrian Zieliński wydał oświadczenie i liczy na mniejszą karę. "Jestem zaskoczony wymiarem sankcji"

  tak. witamina B12 zanieczyszczona nandronolem. Czy on jest taki naiwny ze uwaza że ktoś to łyknie?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.