Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Marcel Kryspin napisał/a komentarz do Nie żyje irlandzka wioślarka. Spadła z mostu w Poznaniu

    Utalentowane debile spadają po pijanemu z kilku metrów głową na asfalt. W zasadzie żadnego komentarza. PS. Na kontr zarzuty w rodzaju A TY NIGDY NIE ZROBIŁEŚ W ŻYCIU NICZEGO GŁUPIEGO? odrzeknę tak: WIDAĆ NIE, BO ŻYJĘ DO DZIŚ I DOBRZE SIĘ MAM. Głupota czynu nie jest samym czynem, dopiero okoliczności i konsekwencje go do tego nominują.

  • Marcel Kryspin napisał/a komentarz do Tomasz Majewski o swojej karierze: odliczałem dni do jej końca

    Miesiąc temu Zielińskie się bili w piersi i na głowę mamusi zaklinali, że są czyści jak świnia przez rozbiórką. I co? Ten koleś już od zarania sra sobie w papiery. Oczywiście musi funkcjonować naczelna zasada: choćby ci publicznie wyciągnęli z żołądka jakieś świństwo, na głowę mamusi zaklinaj, że to nie twój żołądek i nie wiesz jak się w tobie znalazł. Młody Bukowiecki ma kilka opcji, ale sądzę, że wpadka jest jakościowa. Pewnie brał coś, co jest wykrywalne przez miesiąc, a potem żegnaj Gienia. Tymczasem chemia analityczna na poziomie submikro, postępuje mocno. Już dziś spokojnie oznacza się jedną cząsteczkę badaną na 1.000.000.000 (miliard) obcych. Każda substancja ma jakiś swój specyficzny układ, co ją charakteryzuje i zależnie od czułości metody - w określonym stężeniu zdradza. To co przedtem dawało się badać na poziomie jeden do miliona, skoczyło o trzy rzędy w dół. Po miesiącu zostawało tego mniej jak jedna na milion, ale weszła nowa metoda, gdzie wykrywają toto nie po jednym a po 6 miesiącach, gdy jest jeszcze jedna na miliard. I tu może leżeć błąd w kalkulowaniu. No bo jeśli ktoś jest w porządku, to nie ma w wieku 18 lat budowy King-Konga. Ja w wieku 20 lat pchałem kulą juniorską (5 kg) 13 metrów, a normalną (7,26) ledwie 10. Tymczasem do wyniku 22 m, potrzeba siły 5 razy większej. Resztę niech kto chce sobie dośpiewa, a jak nie to niech idzie spać.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.