Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pepe777 lubi Komentarz

  Hipolicie p..... Zwykle to naszym wiał wiatr w oczy a tym razem było odwrotnie i dobrze. wreszcie poczuli inni jak to jest jak warunki się zmieniają w trakcie konkursu. Sraczki byście dostali jak byłoby odwrotnie. Cieszyć się , cieszyć i pozbyć się Babiarzy i innych bo to cud , że ich inne nacje nie słuchają bo ten ich obiektywizm to żenada. Aż głupio mi było przed samym sobą a sam oglądałem słuchając tego barana. Jak można na głos cieszyć sie i zciskać piąstki jak dzieciak jak innym nie wychodzi. Porażka. Jutro pan prezes ha, ha palnie coś o oglądalności . pewnie powie , że MŚ ogladało 80 mln Polaków. Cieszę się , że tym razem warunki nie sprzyjały innym tylko naszym i to tyle. Skakali jak zawsze czyli dobrze ale przez tydzień będzie jazda i płacz o śnieg i deszcz. Trudno tym razem to nie na nas padło. Brawo Dawid i Kamil.

 • pepe777 lubi Komentarz

  szczęście sprzyja lepszym...

 • pepe777 lubi Komentarz

  A czy jury w pierwszej serii miało jakieś wątpliwości,gdy Polaków puszczono w najgorszych warunkach????????????????????NIE!
  Po co więc te bzdurne pytania o długość rozbiegu.Prowadzący po pierwszej serii posmakowali warunków jakie nasi mieli w pierwszej i wyszło jak wyszło :)

 • pepe777 lubi Komentarz

  Za to Kobayashi i Geiger mieli w pierwszej serii o niebo lepsze warunki od Dawida i Kamila.Koniec.Kropka.
  Podsumowując dwie skrajne dla Polaków serie.Pokazali jak wspaniale potrafią skakać i jak warunki wpłynęły na ich wyniki.Pamiętać również należy o Stefanie,a i Piotrek gdyby skakał,to pewnie znalazłby się w drugiej dziesiątce.Wyczyn niebywały,historyczny konkurs.Brawo!!!!!!!

 • pepe777 lubi Komentarz

  Polacy - i Stefan Kraft - w pierwszej serii skakali w skandalicznych warunkach. Jeśli ktoś twierdzi, że druga seria była nie fair to jaka do cholery była pierwsza?

 • pepe777 lubi Komentarz

  Po co te dylematy? Gówniane zasady to i wygrana zasłużona skoro sport jest uzależniony od pogody.

 • pepe777 lubi Komentarz

  ...kpiną i SKANDALEM jest , że wielu polskich sportowców otrzymuje złote medale olimpijskie, czempionatów światowych i europejskich, po kilkunastu latach od ich zdobycia, wskutek oszukańczych praktyk dopingowych ich rywali !!! Polskich skoczków też niejednokrotnie rąbano w tyłek, puszczając ich w warunkach tornada lub po długotrwałym przetrzymaniu na belce...CHWAŁA naszym, że nie olali II serii, WARTO WALCZYĆ DO KOŃCA !!! ... gdyby warunki były normalne , ten dublet byłby zaskakujący ? Uważam , że nie !!!

 • pepe777 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • pepe777 lubi Komentarz

  Czy my, Polacy - zawsze musimy mieć problem po wygranej? Czyście oszaleli? A jak w 1 serii, Polacy mieli najgorsze warunki, to było ok? Kto wygrywał treningi przed konkursem? Kto był w czołówce w kwalifikacjach? Czy wygrana Kubackiego to zaskoczenie? Czy drugie miejsce Stocha to sensacja? Myślcie nieco. Niesprawiedliwe byłoby, gdyby Kubacki skończył w trzeciej dziesiątce, bo w treningach pokazał, że jest jednym z faworytów. Zamiast rozkładać tę wygraną na czynniki pierwsze - CIESZMY SIĘ

 • pepe777 lubi Komentarz

  Tak na prawdę powód tryumfu DAWIDA KUBACKIEGO jest tylko jeden i bardzo oczywisty : DAWID KUBACKI ZDOBYŁ NAJWIĘCEJ PUNKTÓW ZE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU, dlatego wygrał ... naszym szło średnio , ale przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie wykluczał możliwości zdobycia medali przez Polaków...oczywiście przed I serią ... w jakiś niepojęty sposób sprawiedliwości stało się zadość , nasi na ten sukces zasłużyli !!!!

 • pepe777 lubi Komentarz

  W 1 serii belkę podniesiono po skoku Huli. Skoki Stefana były coraz lepsze i można było to zrobić dużo wcześniej. Z kolei Żyłę, Kubackiego i Stocha puścili w koszmarnych warunkach, a przed skokiem Kobayashiego poczekali na korzystniejsze warunki. W 2 serii Kubacki ze Stochem też skakali w najtrudniejszych warunkach wietrznych. Dlatego podnoszenie belki najlepszej 10 byłoby wybitnie niesprawiedliwe. Tylko czekałem, żeby podnieśli najazd przed skokiem Geigera. To są b. udane mistrzostwa dla Niemców, ale akurat dzisiaj na medal nie zasłużyli. Dziś lamentują w swoich mediach, że 2 seria była bardzo niesprawiedliwa. Nie. Pierwsza seria też była bardzo niesprawiedliwa. W Korei po skoku Niemca Stoch czy Hula musieliby skoczyć na nieosiągalne odległości, bo tak się zmieniły warunki. Na skoczni normalnej w kwalifikacjach i na treningach najlepiej spisywali się Stoch, Kubacki i Kraft. . I to podium jest najbardziej obiektywne z możliwych. Horngacher to znakomity trener, ale na dużej skoczni przekombinował. Polacy zaczęli treningi dzień za wcześnie i zrobili przerwę. To całkowicie rozregulowało tryb przygotowań. Zresztą sam się do tego przyznał i na skocznię normalną przygotował inną taktykę. Można Go jednak wytłumaczyć, gdyż szukał innego niż wszyscy rozwiązania.

 • pepe777 lubi Komentarz

  Cóż cały konkurs i tak był jedną wielką loterią, więc cieszmy się że wylosowało naszych

 • pepe777 lubi Komentarz

  To zemsta za pierwszą rundę :)

 • pepe777 lubi Komentarz

  Przestańcie męczyć ludzi tym Adamowiczem. A kim on był w skali kraju? A kim był w skali Europy? O Świecie nie wspomnę.

 • pepe777 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pepe777 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pepe777 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pepe777 lubi Komentarz

  noooo faktycznie dokonał niemożliwego ... plastikowy dramat z wielkim duuuupskiem

 • pepe777 lubi Komentarz

  Dziekujemy Agnieszka za mile chwile i za godne reprezentowanie Polski. Agieszka zaslugujesz naprawde na slowa uznania. Nie to co kopacze - nieudacznicy, alkoholicy i leniwe nieuki.

 • pepe777 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pepe777 lubi Komentarz

  Jednak bym nie uogolniał do całego narodu. Najgłośniejsze i najbardziej sfrustrowane jednostki potrafią być bardzo widoczne, ale nie stanowią większości... Taka postawa o jakiej piszesz wynika z kompleksów. Kiedy można sie podpiąć pod "polski" sukces własna ocena rośnie wraz z cudzą, a kiedy ten ktoś przegrywa to własna ocena rośnie kosztem kogos... taki sposób zakompleksionych i zawistnych jednostek na poprawę samopoczucia.
  Jak ktoś ma więcej to złodziej, jak ma wyzsze stabowisko to dzięki układom, jak jest wykształcony to z kasty.
  A na tych wszystkich złodziei pracuje "uczciwy Polak", ktory robi za najniższą, choć mógłby przecież kraść, ale jest za uczciwy...
  Jednakże nazywanie kogoś "polaczkiem" sugeruje, że albo Ty Polakiem sie nie czujesz i mnie jako Polaka obrażasz, albo co gorsza czujesz sie Polakiem i obrażasz sam siebie, jako członka "narodu gorszego sortu".
  Ja jestem Polakiem i jestem dumny z siebie oraz z mojego narodu, mimo że ostatnio mam nieodparte wrażenie, iż zmierzamy rączym kłusem w przepaść, wmawiając sobie że to "dobra zmiana"...

 • pepe777 lubi Komentarz

  Dziękujemy Pani Agnieszko.

 • pepe777 lubi Komentarz

  Różne cuda się dzieją i są różne układy, ale szanse trenera na angaż we Włoszech wynoszą cztery promille, czyli zero w zaokrągleniu.
  Jeśli ktoś myśli że to realna opcja to jest to daleko idąca naiwność i należy bardzo wątpić aby ktoś naprawdę na to liczył
  Nikt poważny go tak nie ceni, widać było na oko ile słabych stron ma jego warsztat, a do tego przecież trudno byłoby o kontakt z podopiecznymi (wiek , brak znanego nazwiska , kwestia języków, do tego brak choćby tylko zawodniczej praktyki za granicą).
  Rynek od lipca go zweryfikował i będzie weryfikował dalej
  To subiektywna opinia i nie precyzuję o którego trenera tu może chodzić

 • pepe777 lubi Komentarz

  Adam Nawalanka ? Nie żartujcie sobie !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.