Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • delek lubi Komentarz

  P. Wojnarowski, co to "współczesny patriotyzm" i czym różni się od patriotyzmu naszych Przodków? Poza tym, w tytule artykułu powinien być główny motyw z wypowiedzi Jakuba Krzewiny, a wybrane zdanie takim nie jest... "poprawna" wybiórczość autora?

 • delek lubi Komentarz

  PS... na stronie głównej jest mniej trywialny tytuł: "Jakub Krzewina: Mamy piękną historię".

 • delek lubi Komentarz

  "Śmierć wrogom ojczyzny" - Ciekawe jak takie hasło ma się do słów Jezusa: "Miłujcie swoich nieprzyjaciół". Ten gość jest bardziej do przodu niż Chrystus! Niestety nauki Jezusa nie pasują do polskiego patriotyzmu.

 • delek lubi Komentarz

  dobry człowiek nie zabija - tyle i aż tyle a każdy,który nawołuje do zabijania innych jest potencjalnym mordercą i czy robi to z żołnierską pieśnią na ustach czy z napisem Gott mit uns na pasie - jaka to różnica...?

 • delek lubi Komentarz

  Może pan panie Jakubie rozwinąć swoją myśl i bardziej precyzyjnie określić kogo pan widzi pod określeniem "dobrzy ludzie", dla których jest miejsce w naszym kraju. Szczerze mówiąc przebieg dzisiejszego marszu w Warszawie nie napawa optymizmem, nie wróży też raczej nic dobrego naszej Ojczyźnie Polsce i nie kojarzy się raczej z żadnym patriotyzmem!

 • delek lubi Komentarz

  MMTS Kwiczyn, dramatycznie słaby, Jaszka chyba na wylocie

 • delek lubi Komentarz

  Brawo Tarnów!

 • delek lubi Komentarz

  Brawo dla Azotów Tarnów za postawę. Przyjechali do Kielc i nie popuścili w majciochy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. A trzeba to podkreślić, że nie wszystkie drużyny w naszej lidze tak potrafią :)

 • delek lubi Komentarz

  Wyjebxxli ostafe, najwiekszego prowokatora i maciwode w zuzlowym swiatku to teraz jego uczniowie dalej podlewaja oliwy do ognia i zamieszczaja takie paszkwile i pseudo wypowiedzi ze wzniecic kolejne wojenki wsrod kibicow. Artykul z najlepsza klikalnoscia, a jakze, tylko to sie liczy.

 • delek lubi Komentarz

  Koleś by chciał żeby najlepiej przyszedł za darmo bo mają w składzie Zmarzlika :D a sprzęt niech sam się robi i płaci. Wydali pewnie większą część budżetu na Bartka to na Cierniaka nie starczyło.

 • delek lubi Komentarz

  Może pasowałoby samemu wyszkolić a nie żerować na innych! Skoro Zmarzlik tak wiele potrafi i juniorzy mogli by się przy nim uczyć to czemu nie wychowacie sami młodych zawodników?
  Powinien zostać wprowadzony przepis o obowiązku juniora WYCHOWANKA klubu w składzie to wtedy kluby zabrałyby się za szkolenie.

 • delek lubi Komentarz

  zobaczymy jak "gwiazda" Cierniak bedzie sobie radzic
  Stal ma sklad zapiety
  trudno narzekac, bo ci zuzlowcy pozdobywali wiele tytulow od IMS przez medale w IMP, IMDanii, nawet Kasprzak, co sie wskladzie nie miesci - wszedl do GP
  wylozyc forse na juniora, gdy ma sie dwie nadzieje u siebie i pozniej obserwowac padake
  niech sie rozwija w Lublinie

 • delek lubi Komentarz

  "Nie można płacić pieniędzy, które są nieadekwatne i nieetyczne - komentuje Stanisław Chomski." SERIO !? haha Kiedy w podobnym tonie wypowiadał się władek cygaro z gorzowa. Wtedy mówił też o podkupowaniu.. chodziło o Pawlickiego jak był jeszcze juniorem.. TAAAAKIE wywody były a po krótkim czasie CYK i Pawlicki w Gorzowie !
  To samo było z GP jak władek cisnął po klubach ,że przepłacają.. a później był dumny jak GP było w Gorzowie ! TAKA SYTUACJA

 • delek lubi Komentarz

  Mam pytanie: czy pensja Zmarzlika jest etyczna?
  aha

 • delek lubi Komentarz

  Każdy wie co robi tym bardziej Cierniak ojciec stary lis co siedzi w tym nie jeden rok, ,Każdy zawodnik za którym się rozbijają prezesi chce wydrzeć jak największą kasę .To za zwyczaj normalne.Temat Hioba jaką zrobił karierę jedzie gdzieś w klubie.Co go nauczył Gollob lub Rikarson, Ocenę zostawić dla Chomskiego.

 • delek lubi Komentarz

  taki śmieszek z tego Staszka...a kto bogatemu zabroni:-)

 • delek lubi Komentarz

  Chomski widze ze rozwój u boku mistrza świata Bartosza Zmarzlika.Niczego Cie nie nauczył .buahahahahahahahahah

 • delek lubi Komentarz

  Nieetyczne to było korzystanie z Gościa przy słabej jeździe swoich zawodników Panie Chomski.Sprawy rozdzielni już nie wspomnę. Hipokryzja!!! A jeśli chodzi o Cierniaka,Prezes Kępa nie przepłacił w przeciwieństwie do kontraktu życia Zmarzlika .Tyle w temacie.

 • delek lubi Komentarz

  Chomski i ETYKA

 • delek lubi Komentarz

  I kto to mówi? Panie Chomski pan mówi o etyce!!!?

 • delek lubi Komentarz

  Chomski a ile z Grzybem wywaliliście w zeszłym sezonie (pomimo ograniczeń hi hi hi) i w tym przyszłym 2021, na astronomiczny kontrakt piszczałki, albo złotówy Vaculika? Etyka!! to słowo jest panu nieznane a jak się nie zna znaczenia słowa to nie należy go używać!

 • delek lubi Komentarz

  Jakie "ostro? Chomski pokazał marchewkę Stali (życzliwość oraz możliwość podpatrywania i wspólnego działania z dwukrotnym mistrzem świata, a nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że Zmarzlik jest bufonem czy jakimś antypatycznym typem, prawda?). Oczywiście, że Motor sypnął dużo większym sianem i miał do tego pełne prawo, bo...kto bogatemu zabroni? Nikt. Tak jak Chomskiemu nikt nie zabroni wyciągania innych wabików. Czas pokaże, czy wybór młodego Cierniaka okazał się słuszny.

 • delek lubi Komentarz

  @qweras: Toż piszczałka nikogo nie wychowa bo żeruje nawet na juniorach. To taki drugi Nicki, musi być z przodu. Pawlicki pięknie to określił (kto słuchał to wie o co chodzi)- "A CO TO DA!"

 • delek lubi Komentarz

  Ela 27
  Juz nikt nie nauczyc kolezenskiej jazdy piszczaly.Nawet biednych juniorkow na gdzies.Jak jest a rywalami to aby wyprzedzic fauluje.Kase od Stali to wyciagno,On tylko moze przegrywac z Pawlickim i Dudkieml.

 • delek lubi Komentarz

  2 strony wypocongo tekstu i nadal niem wiemy o co kłotnia bo nie znamy ceny, moze troche faktów ? chyba ze zmiana tytulu ze sportowych faktów na sportowe domysły.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.