Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • delek lubi Komentarz

  Względy sportowe hahaha!!!! $$$$$$$$$$$

 • delek lubi Komentarz

  No nie będzie jeździł za grosze w Tarnowie jak może zarobić dużo więcej. Ma swoje 5 min i musi to wykorzystać jak każdy na jego miejscu.

 • delek napisał/a komentarz do Żużel. Oceniamy drużyny po sezonie. Spory niedosyt w Tarnowie. Drużynie zabrakło pary. Jazda "o nic" dała o sobie znać

  @CZARRNY: A nam ciebie nie żal... Kiś się w swoim pisowskim niebie bez wyziewów z azotowych kominów. "Na Azotach" pracowałeś, powiadasz? No to wykształciuch jesteś... Typowo pisowski.

 • delek lubi Komentarz

  @Syjon - Chelsea 1905 BlueGlory: Spadaj dziadu z tego forum na inne portale.

 • delek lubi Komentarz

  @Bogusław Kosowski: you are weird man, why are you do this?

 • delek lubi Komentarz

  Żadna nowość nie od dzis wiadomo że Sady nie płaci na bieżąco. Jeszcze ze 2 lata i wylądują w 2 lidze.

 • delek lubi Komentarz

  Prezes mija sie z prawdą od wielu lat, w tej kwestji nic sie nie zmieni!!!

 • delek lubi Komentarz

  Należało by powrócić do historii Był Narodowy był skład na medale .Kto to wszystko zniszczył ,Dla czego odszedł Narodowy Martin wielu innych zawodników Janusz odszedł Stadion się remontuje już od 2000 r .Nadal odbywa się demolka klubu przez ten zarząd .Za dwa lata już żużla w Tarnowie nie będzie jak powiedział Naczelny z Azotów,Mieć tyle milionów i nie płacić zawodnikom na czas to gdzie jest ta kasa,?

 • delek lubi Komentarz

  Ljung powinien spróbować swoich sił w ekstralidze.
  Zagraniczni w ekstralidze na 2020 rok (za "+" rezerwowy):

  Leszno - Sajfutdinow, Kurtz
  Wrocław - Woffinden, Fricke + Czugunow
  Częstochowa - Madsen, Lindgren, Zagar
  ZielonaGóra - Vaculik, Jensen, Ljung
  Grudziądz - A.Łaguta, Pedersen, Bjerre
  Lublin - G.Łaguta, Michelsen, Doyle + Lambert
  Gorzów - Iversen, Thomsen
  Rybnik - Lindbaeck, Batchelor, Łogaczow + Bewley

  Zagar-Ljung-Doyle-Lindbaeck mogą zamienić się miejscami, w zależności kto bogatszy.

  Z tego wynika, że Polaków w ekstralidze będzie 19. Będą to: Kołodziej, Pi.Pawlicki, Smektała, Janowski, Drabik, Jamróg, Przedpełski, Holta, Dudek, Protasiewicz, Prz.Pawlicki, Buczkowski, Zengota, Miesiąc, Zmarzlik, Woźniak, Kasprzak, Woryna i Hampel.
  W zestawieniu brakuje Mateusza Szczepaniaka. Więc albo ktoś z wyżej wymienionych pójdzie do 1 ligi, albo Szczepan nie będzie w ekstralidze albo ktoś zakontraktuje 6 seniorów pow. 23 roku życia.

  Przyszli: Ljung, Batchelor, Łogaczow
  Odeszli: C.Holder, Kildemand, Jonsson, Milik
  W miejsce Milika wszedł Polak
  a J.Holder był rezerwowym, więc go nie liczę

  Jak widać jest miejsce w ekstralidze dla Ljunga.

 • delek lubi Komentarz

  Sady niszczy ten sport w Tarnowie, nie da się tam nic zrobić?

 • delek lubi Komentarz

  Jak sama nazwa mówi "stadion miejski w Tarnowie" więc niech pan prezydent wkoncu ruszy się i coś w tym kierunku zrobi bo kibice są cierpliwi i puty dzban wodę nosi puki się ucho nie urwie ale już wszystkim od tego się ulewa więc laskawco zrób coś wkoncu w Łodzi Witkowski potrafił a u nas nie a logika jest prosta wziąść kredyt z umową długo terminowa np 5-10 lat bo przy podniesieniu cen biletów o 5zl za sezon było by to 350tys x 10 lat robi to 3,5 mln to jest na pewno około 50% inwestycji + jakieś dofinansowanie z ministerstwa sportu i może samo miasto by coś dało i nowy stadion jest. Da się tylko trzeba chcieć panie prezydencie

 • delek lubi Komentarz

  Pierwsze miasto, ktore zqmiast miejskich dotacji zmusza moralnie firme do duzego wsparcia i jeszcze zmusza sponsora do remontu. Nie ma drugiejntakiej firmy z takim wsparciem. Zapraszam azoty do Gorzowa, tu przygarniemy takie kwoty z pocalowaniem reki i jeszcze czerwony dywan przed trybuna vip rozwiniemy.

 • delek napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Tarnowa uspokaja kibiców, choć chciałby pomocy od Grupy Azoty

  Dziecko, szkoła się zaczyna, przyłóż się na lekcja z polskiego...

 • delek lubi Komentarz

  w przyszłym sezonie Unia będzie walczyla o utrzymanie w 1 lidze...Kulakowa i Cierniaka już nie ma bo sa dogadani w innych klubach,Ljung tez ma oferty zostaną cieniasy i slabi juniorzy niestety kasy na lepszych nie ma bo Azoty obetna polowe kasy w porównaniu z tym sezonem...tylko Sady będzie bral tyle co zawsze i opowiadal bajki jak rozmawia z Kulakowem (już dawno za pozno) i ze Cierniak zostanie..sady ty KUR..pogrzebal frajer zuzel w Tarnowie...dziwie się ze prawdziwi kibice UNI TARNOW jeszcze go nie wywieźli na taczkach ze stadionu i jeszcze chodzi po miescie

 • delek lubi Komentarz

  Pisałem na tym portalu wiele razy aby prezesa zdymisjonować zmienić radę nadzorczą Oraz prezydent miasta do wymiany, Sztorc też pisał na tym portalu na temat sportu w Tarnowie, jak się ma .Jak można wierzyć słowom prezydenta jak remont budowę stadionu przeprowadza od momentu bycia przy władzy województwie mieście .Rzeszów dał radę dotację dostał z Unii E ,od władz państwowych,Należy się dogadywać robić to co się obiecuje .Jak słyszę żadna obiecanka cacanka nie została spełniona przez prezydenta .Jedynie podwyżki dominują w tym mieście jak piszą gazety.

 • delek lubi Komentarz

  Jestem za. :)
  A jakby nie patrzeć w Policach są ZCh Police Grupa Azoty, a i kibiców Stali G. z powiatu polickiego nie brakuje. I ze Szczecina też.

 • delek napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Tarnowa uspokaja kibiców, choć chciałby pomocy od Grupy Azoty

  A stary Wardzała pierdzi w stołek II kadencję w Radzie Miasta. Młodszy, licencjat Robert W. tumani ludzi na "prawnika za darmo" i tylko prezentuje swój giełkot (przecież są momenty, że nie wiadomi co mówi) za niezłą kasę w NC+. Mościce mają swoją własną logikę w trakcie wyborów samorządowych...

 • delek lubi Komentarz

  Ja ske pytam gdzie jest SPECJALISTA TELEWIZYJNY ROBERT WARDZALA !!!!!!Coooo stanowisko jest to reszta juz nie wazna !!! Wieeem, standard...

 • delek napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Tarnowa uspokaja kibiców, choć chciałby pomocy od Grupy Azoty

  "Samorząd Tarnowa chce rozwiązać te problemy poprzez modernizację stadionu, ale przeprowadzane przetargi pokazały, że jednorazowa inwestycja leży poza naszymi możliwościami finansowymi, stąd decyzja o etapowym, kilkuletnim procesie budowy".

  Tak, tylko że halę, którą prawdopodobnie nazwą Tarnów Areną, wybudowali nie wiadomo po co i komu. Pewnie zapełni się ze trzy razy w roku...

  "Remont hali Jaskółka to koszt ponad 60 milionów złotych. To jedna z najdroższych inwestycji Tarnowa ostatnich miesięcy. Hala ma pełnić funkcję sportowe. W założeniach ma stać się małopolskim centrum przygotowań paraolimpijskich".

  A stadion sypie się 300 metrów obok...

 • delek napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Marsz odwołany, ale Rejtana trzeba wyrzucić z klubu (felieton)

  A kto trawi Rzeszów? Chyba wy sami...

 • delek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • delek lubi Komentarz

  Jak Rzeszów zostawał mistrzem Polski na żużlu to w Grudziądzu o żużlu jeszcze nie słyszeli

 • delek lubi Komentarz

  Ziobro i Kaczyński pierwsi pod trybunal

 • delek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • delek lubi Komentarz

  Rybnik gratuluję El tam wam będą lać dupe

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.