FK Jablonec - Lech Poznań 1:1 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechach, FK Jablonec zremisował z Lechem Poznań 1:1 (1:1). Bramkę dla drużyny Franciszka Smudy zdobył Rafał Murawski, który trafił do siatki w 1. minucie.

Szymon Mierzyński

W drużynie gospodarzy 45 minut rozegrał były piłkarz Wisły Płock, Tomas Michalek.

FK Jablonec - Lech Poznań 1:1 (1:1)
0:1 - Murawski 1'
1:1 - Valenta 21'

FK Jablonec: Bobok - Krejci, Huber, Homola (46' Fukal), Laciga (68' Zabojnik), Adam (83' Vosahlik), Zabojnik (46' Loucka), Valenta, Baranek (46' Michalek), Fujerik (46' Necid), Straka (46' Mesanovic).

Lech Poznań: I połowa: Kotorowski - Wojtkowiak, Bosacki, Kucharski, Kikut, Injac, Quinteros, Murawski, Zajac, Rengifo, Reiss; I połowa: Kotorowski - Kikut, Wojtkowiak, Bosacki, Tanevski, Scherfchen, Henriquez, Bandrowski, Murawski, Pitry, Cueto.