Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andii 78 lubi Komentarz

  Panie Ostafiński, ja bym proponował, aby Pan dojrzał i nie zachowywał się jak zwykły szczeniak. FIM rozregulował zupełnie międzynarodowe rozgrywki drużynowe na poziomie mistrzowskim. Zabawa w jakieś mecze międzynarodowe to farsa i zabawa bez prestiżu . Te zawody, na które nie pojechali Maciej i kilku innych to była farsa , nawet czwartym składem Polska by to wygrała. Niech polskie władze łącznie z trenerem powalczą o powrót DPŚ jako najlepsze zawody na żużlu nawet od GP, a wtedy wszyscy polscy najlepsi żużlowcy dadzą z siebie wszystko i zdobędą złoty medal. Zaś kolejne takie szczeniackie przytyki do Maćka czy nawet Drabika są z Pana strony zwykłą bezczelnością i brakiem elementarnego wyczucia, co znaczy jazda na torze żużlowym i ciągłe łamanie kości . Wsiądź chłopie i spróbuj zobaczysz, co to jest zawodowy żużel . Mdli mnie już od tych chamskich przytyków w kierunku tych chłopaków .

 • Andii 78 lubi Komentarz

  Tym psedogwiazdom już odbija,niczego nie zdobyły a sdówa wali,już trener nie pasuje bo nie utuli na dobranoc

 • Andii 78 lubi Komentarz

  Paniom i pannom zawodniczkom nie podoba się Pan trener Nawrocki. Więc postanowiły się go pozbyć. OK! Ale mogły zapytać np. piłkarzy FC Bayern Monachium jak to się robi - w tym przypadku wystarczyło 1:5 z Frankfurtem i Pana Kovaca już nie ma. A w przypadku naszych siatkarek - gorzkie żale, rozmowy z prezesem, pisma i co najgorsze - "lokowanie produktu" czyli wskazanie trenera za Nawrockiego (panna Wołosz). Tak sobie myślę, gdyby Nawrocki był takim słabym trenerem jak niektórzy uważają, to ta stworzona przez niego drużyna nie miała by szans aby walczyć o medale ostatnich ME! I na koniec wątek obyczajowy. Jeśli prawdą jest że członek(!) sztabu szkoleniowego "faworyzuje" jedną z pań lub panien siatkarek, to należy tego pana jak najszybciej wywalić! I to nie dlatego, że "faworyzuje". Ale dlatego, że faworyzuje jedną. Stara zasada trenerska drużyn żeńskich mówi - "faworyzujesz" wszystkie albo żadną. W przeciwnym przypadku, te nie "faworyzowane" będą zazdrosne. I to by było na tyle.

 • Andii 78 lubi Komentarz

  Przeczytałem sobie jeszcze raz listę zarzutów jakie mają dziewczyny.
  I generalnie są to dość "słabe" zarzuty.
  Zanim mnie tu zlinczują spróbuję powiedzieć o co mi chodzi.
  1Brak rozmów z zawodniczkami w trakcie sezonu reprezentacyjnego na temat bieżących problemów - hmm no próbuję sobie wyobrazić jak by to mogło wyglądać i czy to jest śmiertelny powód do buntu.
  2Kontakt z zawodniczkami w trakcie sezonu ligowego , czy trener jest na meczach? Podobno nieobecny co miało powodować kompletny brak dialogu.- hmm zawodnik jedzie na mecz ligowy , przygotowuje się do meczu z drużyną i trenerem klubowym , czy aby na pewno w tym czasie interesuje go czy trener kadry jest na meczu?
  3Bagatelizowanie stanu zdrowia -powiedzmy że ten pkt na chwilę opuszczę
  4Obniżanie poczucia wartości zespołu. Brak wsparcia psychologicznego.- no tu raczej nie chodzi o brak psychologa a raczej o umiejętność trenera który poniekąd "psychologiem" być powinien. Tylko wiecie to kwestia charakteru ale przedewszystkim trochę poznania siebie nawzajem. Czasem jednej osobie może wydawać się że np. dla niej dobry sposób motywowania to "pogłaskanie" ale trener może o tym nie wiedzieć i postępuje według swojego wyczucia sytuacji. Żeby coś takiego ocenić jednoznacznie dobrze lub źle to trzeba dogłębnej znajomości wszystkich zainteresowanych. A jeśli tego nie ma czy może to stać się "śmiertelnym" zarzutem dla kogokolwiek? Wątpię
  5Brak szczerości i złe wypowiedzi na temat zawodniczek . -hmm brak szczerości? Złe wypowiedzi? Rozumiem że trener w swoich rozmowach komentując jakieś sytuacje boiskowe używa słów krytyki. Pytanie czy zasłużenie? No też trochę naciągane jak na "śmiertelny" zarzut który ma spowodować wywalenie trenera .
  6Błędy w prowadzeniu meczu. No z tym bym uważał bo wiecie Czasem to kwestia ryzyk-fizyk. Czasem się uda czasem nie. A czy czasem nie jest tak drogie Panie bo jest takie powiedzenie że trener nie gra tylko Wy . Jak coś się uda to Wy super a jak nie uda to wina trenera? A czasem trafi się że wchodzi dziewczyna i zagra pierwszą akcję dobrze i już z lekkością mówimy że trener miał nosa a jak zagra źle to że trener popełnił błąd? No dość mocno przesadzone. Tu poda również zarzut o furii i obraźliwe wypowiedzi. Tego się nie obroni i to musicie razem ocenić czy tu przegiął czy nie i czy to jest rzecz do naprawienia .
  Można zrozumieć nerwy również emocje trenera który też jest sportowcem ale to kwestia poznania siebie i nie przegięcia.
  7Nieszczęsne związki damsko/męskie. No ja bym to widział w taki sposób. Trener nie wtrąca się w prywatne sprawy innych osób. Mógłby? Czy ktokolwiek chciałby że mi się wtrącał? Nie sądzę. Jeśli relacja pary umownie mówiąc jest "poprawna" i każde z nich zależycie wykonuje swoje obowiązki to kwestie ich uczuć chyba nie powinny być problemem. Gdyby jednak ich zachowanie było nietaktowne a jeszcze do tego stanowiło przeszkodę w należytym wykonywaniu ich obowiązków wtedy trener mógłby a może nawet powinien odwołać współpracownika zastępując go kimś innym na tym stanowisku. Ale znowu czy to "grzech śmiertelny" trenera?
  8Brak profesjonalnego sztabu. No nie wyobrażam sobie by każdy współpracownik kadry nie miał za sobą odpowiedniej przeszłości która była podstawą do zatrudnienia go w kadrze. Myślę że to jest łatwe do sprawdzenia i zweryfikowania czy dziewczyny mają w tej materii rację czy nie .Tylko wiecie jeśli to Wy się mylicie to jak to będzie wyglądało? Więc lepiej nie blefujcie.
  9Oczernianie jednego członka sztabu przy wszystkich. No napewno to nie jest właściwe postępowanie.

  To odnośnie zarzutów. A teraz.
  Nawrocki nie jest moim ulubieńcem. Mało tego. To nie jest typ człowieka na pierwszy rzut oka który da się lubić. Od początku nie jest ulubieńcem większości. Ale wyciągnął kadrę z nędzy. Zaryzykuję twierdzenie że Kąkolewska i Smarzek zawdzięczają mu dużo ,oczywiście one sobie też to zawdzięczają ale jednak to dzięki reprezentacji przez niego prowadzonej one wypłynęły.
  Rozumiem że gdyby faktycznie tak było że trenera traktuje nieładnie dziewczyny od dłuższego czasu to w końcu ta niechęć może się pojawić. Ale czy widząc że efekty wspólnej pracy są pozytywne co przecież wszystkim daje radość i satysfakcję nagle przychodzimy i mówimy "wywalmy go" Czy po zwycięstwach macie w sobie chęć wywalenia go? Szczerze mówiąc dla mnie to podejrzana sprawa. I mówię właśnie mimo tego że trener nie jest moim ulubieńcem. I to właśnie teraz w sezonie z jakimś sukcesami. To się nie trzyma kupy.
  Nie chcę już pisać o moich podejrzeniach bo i tak już się rozpisałem. Zresztą obawiam się że dziewczyny zapędziły się już tak daleko a np. prezes Kasprzyk dołożył do tego oliwy , choć rozumiem jego zdenerwowanie, że z tego nie wyjdzie szybko coś dobrego. Nie bronie ani trenera , ani prezesa ale czy nie dziwi was że taka bomba wyskoczyła akurat teraz mimo dobrych wyników kiedy jakiś przysłowiowy "zbawca" z Włoch jest lub może być za chwilę wolny???
  I jeszcze jedno zdanie. Przecież na treningach jest więcej osób które dobrze wiedzą jak one wyglądają. Może jakaś konfrontacja, co? Bo za chwilę dojdziemy do tego że trener będzie nagrywał wszystkie treningi jako dowód. A może i dziewczyny to będą robić , bo wiecie teraz mamy słowo przeciw słowu albo ludzie trenera "go bronią" . Ktoś to wszystko musi widzieć i co wtedy?
  To takie moje rozmyślania. A póki co jesteśmy w szambie.Pozdro

 • Andii 78 lubi Komentarz

  #Patomorfolog:: jacy kibice? Jakie pretensje? Ogarnij sie! Zdrowie ważniejsze niz jakieś śmieszne zawody z kewlarami, co do reszty artykułów nie wypowiadaj sie bo nic nie jest potwierdzone, a i jeszcze jedno Pawliccy nie byli powołani do kadry a ZK to inna bajka właśnie za to Piter dostał nazwijmy to karą! A za co? Sam wiesz! Oni też mają rodziny i dla kogo żyć

 • Andii 78 lubi Komentarz

  Wielki hałas o naszą kadrę a z kim jechali w Rybniku? To nawet nie był 2 garnitur reszty świata. Czyżby w okresie ogórkowym Cieślak chciał pokazać siłę? Mógł zaprosić zawodników II ligi, może wtedy więcej by się działo.

 • Andii 78 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020: Słowenia - Polska. Krystian Bielik ujawnia: Nie dostałem żadnych wskazówek

  oby to był ostatni mecz dla Bielika, po takiej wypowiedzi

 • Andii 78 został fanem Adam Nawałka

 • Andii 78 napisał/a komentarz do Znamy skład Legii na mecz ze Steauą!

  Nagle krytycy z Poznania się odezwali, jak sami od "litewskiego chama" po dupie dostali!!!!

 • Andii 78 lubi Znamy skład Legii na mecz ze Steauą!

 • Andii 78 został fanem tagów: Lee Richardson, Stal Rzeszów

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.