• Głos z zachodu.

  Dawno nic nie pisałem, uważałem, że mój koemntarz jest zbędny jednak dzsiaj to się zmieniło. Tutaj nie chodzi tylko o wynik ale o to co widzę na tym forum i nie tylko. Tyle jadu jest wypluwane z każdej strony to jest chore. Ja rozumiem wszystko atmosferę Derbów czy to tych Lubuskich czy innych ale tak (…)

  Więcej

 • Mały powrót. Zapowiedź 6 kolejki.

  Hej wszystkim, Wiem, że mnie trochę czasu tutaj nie było ale było to związane z zaliczaniem przedmiotów na studiach z ćwiczeniami terenowymi i innymi bzdetami, które nie pozwalały nawet na napisanie kilku słów.Obecna kolejka zapowiada wielkie emocje. Na pierwszy ogień biorę mecz Włókniarza Częstochowa (…)

  Więcej

 • II kolejka 2014

  hej, jako, że ostatnio mój wpis cieszył się nawet dużym zainteresowanie pozwolę sobie znowu coś napisać od siebie ;) Najpierw odniosę się do moich ostatnich typów z 1 kolejki. Pozytywnie zaskoczył mnie mecz Sparty Wrocław ze Stalą Gorzów. Goście pokazali klasę i wygrali na trudnym terenie we Wrocku (…)

  Więcej

 • No i mamy sezon 2014

  hej wszystkim, Pierwszy mecz w tym sezonie i lekka niespodzianka. Gratulację dla Unii Tarnów za zwycięstwo i za wylanie nam kibicom i zawodnikom kubła z zimną wodą na głowę. Po zdobyciu mistrzostwa i utrzymaniu składu liczyliśmy w większości, że ligę wygramy w cuglach. Na szczęście szybko przyszło otrzeźwienie (…)

  Więcej