Mały powrót. Zapowiedź 6 kolejki.

autor: pk92 | 2014-06-01, 09:28 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Hej wszystkim,
Wiem, że mnie trochę czasu tutaj nie było ale było to związane z zaliczaniem przedmiotów na studiach z ćwiczeniami terenowymi i innymi bzdetami, które nie pozwalały nawet na napisanie kilku słów.

Obecna kolejka zapowiada wielkie emocje. Na pierwszy ogień biorę mecz Włókniarza Częstochowa z Apatorem Toruń. Jest wreszcie szansa, że w Toruniu przestanie być już zima, a zacznie się powoli wiosna ;) a muszę wam powiedzieć, że byłem w Toruniu i śnieg na rynku jeszcze gdzie niegdzie widziałem :D obejrzyjcie Torunianie starówkę bo może znajdziecie po mnie pamiątki które zostawiłem w postaci vlepek :D trochę, żem pojechał prywatą więc czas odnieść się do meczu. Goście będą nastawieni by ten mecz wygrać i przestać być na minus. Natomiast gospodarze po dziwnym acz zrozumiałym zachowaniu w Tarnowie również chcą pokazać, że mają jeszcze pazury. Liczę na powtórkę meczu taki jak był w półfinale w tamtym sezonie i że wygra drużyna gospodarzy. Jestem bardzo ciekaw przyjęcia na stadionie Emila. Coś czuję, ze to od postawy juniorów będzie zależał wynik tej niedzielnej konfrontacji.
Mój typ: 47:43 dla Włókniarza


Rzadko bo rzadko ale dzisiaj jestem również kibicem Unii Leszno :P Wygrana gospodarzy pozwoli przy naszym zwycięstwie wskoczyć na fotel lidera rozgrywek. A teraz bardziej na poważnie. Oba zespoły przystąpią do tego meczu z najsilniejszym składem. Po zmianie nawierzchni w Lesznie jak na razie jest 1:1 w meczach czyli raz Unia wygrała u siebie i to łatwo z Czewą, natomiast raz również przegrała z nami prowadząc praktycznie przez cały mecz. Myślę, że jeśli Unia Leszno nie popełni jakiś większych błędów taktycznych to powinna ten mecz wygrać. Tarnów może swojego zwycięstwa upatrywać w dwóch aspektach: słabszej postawie Nickiego oraz w źle przygotowanym torze. Bo tor jest jak na razie chyba największą bolączką gospodarzy.
Mój typ: 48:42 dla Unii Leszno

Mecz we Wrocławiu można określić 4 słowami: mecz do jednej bramki. Jeśli chłopaki z Wro dobrze pojadą mają szansę trochę zarobić w tym meczu, a księgowa musi już szukać pieniędzy. Tai jest w gazie co pokazał wczoraj wygrywając GP. W głębi serca jednak wierzę, że Wybrzeże postawi chociaż minimalny opór dla gospodarzy chociaż to mało możliwe.
NIEZWYCIĘŻONE PRZYMIERZE
FALUBAZ SPARTA WYBRZEŻE
Mój typ: 58:32 dla Sparty

No i na koniec na tapetę lądują Derby. Mecze pomiędzy Falubazem, a Stalą zawsze dostarczały wiele emocji. Może nie zawsze tylko tych pozytywnych ale prawie zawsze były to widowiska piękne i cieszące oko. Stal po dotkliwej porażce będzie chciała pokazać, że nadal ma zęby żeby wygrywać nawet na stadionach gości. KK jedzie co mnie bardzo cieszy, bo tylko mecz w pełnej obsadzie zapewni nam wiele emocji. Stal ma u siebie jeszcze jedną tajną broń a jest nim Iversen. Zna on nasz tor bardzo dobrze. A co do toru właśnie: wiem, że bardzo długo były narzekania na jakość toru ale warto zauważyć to, że ostatnio bardzo się to wszystko poprawiło. Podczas ostatnich 2 meczów można było jeździć i po dużej i po małej co zapewniało mijanki. WRESZCIE coś się działo, a nie tylko start i tyle. Oby na ten mecz również tak przygotowano tor by można było śmigać na całej długości toru. Co do postawy moich ulubieńców to boję się jedynie o Jarka. Wczorajszy upadek na pewno odbił się na nim co było widać wczoraj w GP. Liczę jednak na to, że masażyści wzięli go w obroty i dzisiaj będzie gotowy do jazdy na 100%. Pepe ostatnio lata w szczególności w Zielonej Górze. AJ może nie zachwyca ale wreszcie zaczyna przywozić punkty, które dają nadzieje na poprawę. Postawa Saszki będzie również kluczowa tak samo jak Dudka bo od ich fantazji często zależy czy mecz wygrywamy spokojnie czy się męczymy. A jeśli chodzi o postawę juniorską to może powiem tak: ile przywiozą tyle przywiozą byle by samych zer nie wozili. Zapowiada nam się ciekawe widowisko w którym każda drużyna może wygrać.
Derby Ziemi Lubuskiej dla Falubazu: 50:40
Obym mógł po meczu powiedzieć: w Lubuskim bez zmiany Falubaz Pany ;)

PS. Apator Fan ma kopa za to, że jak byłem w Toruniu zaspał na spotkanie :D chciałem wreszcie tego trolla spotkać w realu ale zaspał sobie :D Teraz ci nie odpuszczę i w wakacje zawitasz do Krk :D

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
asia

Fakt...Jarek wczoraj rąbnął i to całkiem nieźle...Zamarłam,a potem stwierdziłam,że wczoraj w GP w Pradze z Polski przyjechał szpital...:(Co do dzisiejszego meczyku...oczywiście Wy jesteście faworytem i nie ma to tamto..:)Ale bardzo bym chciała,aby ten meczyk był fajnym meczykiem,pełnym zaskakujących zwrotów i ..walki...:)I oby bez kontuzji,bo ich mamy dużo w tym sezonie i starczy...więcej nie trzeba.Właśnie tego życzę sobie i wszystkim kibicom.PS.Po Krzyśku nie oczekuje wiele..Ode mnie wielki szacunek za decyzję, wszyscy widzieliśmy jak wczoraj ta noga Go bolała.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.