Głos z zachodu.

autor: pk92 | 2014-09-25, 00:02 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dawno nic nie pisałem, uważałem, że mój koemntarz jest zbędny jednak dzsiaj to się zmieniło. Tutaj nie chodzi tylko o wynik ale o to co widzę na tym forum i nie tylko. Tyle jadu jest wypluwane z każdej strony to jest chore. Ja rozumiem wszystko atmosferę Derbów czy to tych Lubuskich czy innych ale tak jak przeczytałem komentarz niektórzy kibice Stali bardziej cieszyli się z naszej słabej jazdy niż z tego, że ich drużyna awansowała. O postawie kibiców Falubazu za chwile.
Falubaz przegrał i to zasłużenie nie mamy w tym roku takich dział jakie ma Stal. Wielkie gratulacje dla nich i trzymam kciuki w finale. Liczyłem po pierwszym meczu w Zielonej Górze, że jest szansa na chociaż wyrównaną walkę jednak zostałem szybko sprowadzony na ziemie podczas meczu w GW.
Co do zachowania kibiców naszych na koniec meczu, wiem co chcieli tym osiągnąć ale sposób wykonania nie był najlepszy. Celem było pokazanie, że dali dzisiaj dupy na całej lini praktycznie wszyscy zawodnicy oprócz AJ. Jednak lepiej było to zrobić pozostając na sektorze i nic nie robiąc. Po prostu spojrzeć tym zawodnikom w oczy i nic nie krzyczeć. Taka cisza byłaby o wiele lepsza. Jedynie na koniec pochwalić trzeba było AJ Saszkę i MB bo AJ ładnie, a ci dwaj chociaż próbowali walczyć. Dla reszty taka cisza i spojrzenie im w oczy byłoby lepsze i lepsze wrażenie zostawiłoby po nas niż takie zejście z trybuny. Takie jest moje zdanie.
Gratulację należą się również dla Unii Leszno, która pokazała pazór ;)
Unia Tarnów zmierzy się z nami w meczu o brąz. Pozostaje mi liczyć, że mecz z GW był dnem ich możliwości, że teraz będzie już tylko lepiej. Niech wygra lepszy ;)
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
fanqbek

Mimo że się zgadzam z tokiem Twojego pojmowania, oświadczam -że, nie będzie lepiej! Lubię Karguli, ale Tarnów (moje zdanie) rozorzuci Was jak gnó. po polu. Macie doła i tutaj cała niesprawiedliwość play-off. Ameryki się zachciało marynarom z SE -a najsprawiedliwiej zawsze było; każdy z każdym i mamy DMP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tarnów w tym roku zasługiwał na tytuł.... -ale nie -.... ma być show, po amerykańsku. Ta dyscyplina jest CYRKIEM a nie wyłonieniem najlepszej drużyny w Kraju. Może śmieszne, że piszę to z Leszna -ale uważam że tak właśnie jest!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.