Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • piotr-k3 napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz nie upadnie

  Obiecują złote gruszki na wierzbie bo zbliżają się wybory...a Gramza dawno powinien opuścić szeregi tego pełnego kolesi tworu zwanego rada nadzorczą.

 • piotr-k3 został fanem Jerzy Kanclerz

 • piotr-k3 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • piotr-k3 napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz ma plan naprawczy, budżet mniejszy o 3 miliony

  Rada nadzorcza???? Pytam się gdzie była przez ten cały czas. Od czego ona jest. Tylko od brania dużych pieniędzy. Dlaczego nikt nie rozliczy tej grupy nieudaczników. Tak samo są winni tej sytuacji jak kolejni Prezesi. Jak sama nazwa wskazuje..RADA NADZORCZA. Pytam co oni nadzorowali. Chyba tylko własne kieszenie!!!!!!!!

 • piotr-k3 napisał/a komentarz do Joanna Mucha: Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte daleko idące konsekwencje (wideo)

  To nie pierwsze takie zachowania klubu z Torunia. W 1972 r. pod nazwą Stal Toruń zajęli w II lidze drugie miejsce za Spartą Wrocław co premiowało meczem barażowym o wejście do I ligi z przedostatnią drużyną I ligi. Była nią Polonia Bydgoszcz. W Toruniu Stal zwyciężyła 44:34 natomiast w Bydgoszczy po czwartym biegu więcej na tor już nie wyjechali. Polonia jechała sama. Przy stanie 39:6 dla Bydgoszczy sędzia mecz przerwał i ogłosił walkower.Tłumaczenie jak zawsze takie samo jak nie wychodzi: sztuczki z torem i że został on spreparowany „pod gospodarzy".
  Dlatego zgadzam się z minister Muchą, ze kara powinna być dotkliwa.

 • piotr-k3 napisał/a komentarz do Konferencja Unibaksu. "Nie było sensu jechać bez Golloba"

  Pamietam rok 1999. Jutrzenka - Polonia Bydgoszcz pewnym krokiem zmierza po kolejny tytuł Mistrza Polski. Wrocław. Złoty Kask. W jednym z biegów po wypadku w pierwszym łuku ciężkich urazów nabawiają sie liderzy Poloni - Tomasz Gollob i Piotr Protasiewicz. Za kilka dni mecz w Bydgoszczy z Atlasem Wrocław. Pierwszy mecz Polonia we Wrocławiu wygrała. Finał był pewny. I co? Nie było zmiłuj. Polonia jechała, przegrała bez liderów i mecz i walkę o I miejsce. Polonia pojechała praktycznie ten mecz oraz kolejne, dwumecz z Lotosem - Wybrzezem Gdansk o III miejsce juniorami. Pamietam jak junior Ł. Stanisławski, 17 latek na sprzecie T. Golloba przez trzy okrążenia odpierał zaciekłe ataki T. Rickardssona. Uważam że na to co zdarzyło się w niedzielę nie ma żadnych tłumaczeń. To były kpiny ze ze sportu, kibiców, zaproszonych gości i bussinesu. Olanie wszsytkich i wszsystkiego!!! Kara powinna byc jak najdotkliwsza i to nie finansowa bo bogacz Karkosik bez zadnego uszczerbku zapłaci. Kara taka, że innym w przyszłości odechce się robić takie rzeczy.

 • piotr-k3 napisał/a komentarz do Frekwencja na stadionach żużlowych. Puste trybuny w Bydgoszczy

  Kolega był na meczu i powiedział, że z tych 2000 kibiców 500 było z Falubazu...

 • piotr-k3 napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Cyt:Nie było jeszcze chyba nigdy takiego przypadku, by w trakcie trwania rywalizacji podawano informację o śmierci zawodnika. Myli sie Pan Panie Kanclerz. 29 sierpnia 1971 roku, bezpośrednio po wypadku na torze w Bydgoszczy w trakcie meczu Polonia Bydgoszcz – Sparta Wrocław zginął zawodnik Poloni Jerzy Bildziukiewicz. Mecz zakończył się wynikiem 27:20 dla Poloni. Przerwano go w momencie jak speaker podał wiadomość o śmierci Bildziukiewicza po VIII wyścigu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.