Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Jak czytam te bzdury o zagranicznym juniorze to mnie zalewa! Prawie 40 chłopców z licencją mini żużlową - liczba jakiej nigdy nie było, coraz więcej ośrodków się otwiera, a tu takie propozycje. Słuszna racja Panie Plech.
  Popieram też zdanie Grzesia Źengoty.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Hmm fajnie mieć juniora takiego jak Bartek Zmarzlik ale to jest talent jeden na lata. On nie jest normą. Dziś wszyscy optujący za zagranicznym juniorem patrzą że z juniorami jest słabo i to ma być koronny argument za dopuszczeniem zagranicznych. Otóż wszędzie jest dokładnie odwrotnie. Federacje widząc że ich reprezentanci są coraz słabsi właśnie wprowadzają regulacje gwarantujące miejsce w drużynie bo wiedzą że bez jazdy nie ma niczego. Tylko u nas jakoś inaczej się patrzy na prawidła. Ja proponuję popatrzyć w taki sposób. Gdyby taki przepis został wprowadzony powiedzmy 20 lat temu i przez tyle lat funkcjonował, jak myślicie Ilu żużlowców dochowalibyśmy się do dziś. Kto dziś jeździłby w ligach? To teraz przełóżcie sobie te 20 lat w drugą stronę od dziś. Za 20 lat cudem będzie jak będziemy mieli w każdej drużynie po jednym polskim seniorze.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Druga liga z zalozenia miala byc tylko i wylacznie dla mlodych POLAKOW a rzczywistosc pokazuje zwrot o 180 stopni.W podstawowym skladzie trzech zagranicznych i dwoch wiekowych seniorow Polakow. Duzo dobrych spostrzezen i uwag od wiekszosci wyrazajacej ocene w poprzednich wypowiedziach a te nieliczne negatywne od zainteresowanch latwizna i kombinatorstwem. Zawodowa druga liga to absurd i wymysl na latwy zarobek dla pseudo dzialaczy i normalnch oszustow. W obecnych realiach i tak zniknie z mapy zuzlowej. Ubywa osrodkow a robienie liczby z obcych do niczego nie prowadzi. Jak nasze naczalstwo sie nie przebudzi a dzwonek juz jest bardzo glosny to tak jak koledzy wyrokuja pogrzebiemy zuzel i to bardzo w krotkim czasie.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  No a którzy to ci sprzętowi oszuści będą mieli kłopoty bo w artykule ciężko znaleźć?
  W całym sezonie też chyba nikogo nie złapali na oszustwie sprzętowym więc kto ma mieć te kłopoty.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  210 min prze meczem? a wymian tloko 3 mechanikom ile potrwa?

 • Ela Karpińska napisał/a komentarz do Żużel. Sprzętowi oszuści będą mieli kłopoty. Kontrole co mecz

  a co z niższymi ligami w takiej 2=lidze kluby biedniejsze nie stać ich wnosić protesty ?
  i tam dopiero jest eldorado dla oszustów tuningowych

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Znikąd się to nie wzięło, podejrzewam że nawet szepta się kto i jak nieregulaminowo tuningujensorzet, ale ze nikogo za rękę nie złapanie to wchodzi takowy zapis.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Szanse zawsze są na wywalczenie awansu do ligi wyższej .Zawsze tak bywa że są dwa kluby które są mocne w lidze zależy któremu los bardziej będzie sprzyjać

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Wbrew pozorom nie jest to dobra wiadomość - mecz niedzielny pewnie będzie w południe, a w perspektywie lat pewnie ktoś ich przebije w kwestii pokazywania ekstraligi (TYP?)

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  canal + to zwykli złodzieje i oszuści i tym sposobem żużel zamiast trafić " pod strzechy " będzie znów pikował w dół za sprawą transmisji na kodowanych kanałach bez możliwości oglądania meczy przez zwykłych ludzi .

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Moim zdaniem nie jest dobra wiadomość, mimo wszystko Polsat i Eleven to kanały bardziej dostępne niż C+. Prawdopodobnie stacja chce sobie powetować utratę SGP od sezonu 2021. Mecze wcale nie muszą być o 12, ale o 14:30 jak do tej pory

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, Solorz to może pokazywać te swoje pseudo gale ksw w ppv i kiepskich, stara enka jest na ta chwilę bezkonkurencyjna jeśli chodzi o relacje żużlowe

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Panowie z GKSŻ nie miejcie pretensji że nikt nie będzie znał Bartka lub kolejnego żużlowca co zdobędzie złoty medal lub jakieś inne trofea ,Aby Żużel miał reklamę musi lecieć na kanałach ogólnodostępnych nie na kanale ,,+,,Wszyscy znają Lewandowskiego bo leci na 1 ,2 TVP. Skoczkowie skaczą w tym samym programie,siatka kosz też .ŻUŻEL NIE sama centrala jest winna temu ze takie jest niskie zainteresowanie żużlem prócz tych miast co są stadiony i są fani ,To wszystko jest mizeria.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Ale przekręt!!! A potem się dziwią że połowa Polaków nie wie co to żużel? Canal + to nie jest ogólnodostepna tv, nie każdego na nią stać....

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  ale mecze będą tylko w C+?
  czy w nsport?

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Ogólnie Polsat nie powalał transmisją , kwestia komentatorów również wiele zostawiała do życzenia prócz Lorka , który trzyma poziom.Jeśli jednak chodzi o 'dostępność' i rozpowszechnianie tej dyscyplina to na pewno nie jest dobrą wiadomością , że Canal wygrał konkurs.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Czyli Lorek ma doła

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Niestety dekodery Canal + nie są tak powszechne jak Polsatu i raczej to ograniczy popularność tej dyscypliny w ogòlnopolskim rozumieniu niestety , podobnie jak to ma miejsce z np F1 , nawet jak chodzi o 1 Nice Ligę .
  W necie transmisję ( linki ) są blokowane , a relację typu PPV są oczywiście płatne . Stacje typu C+ są nastawione na zysk i liczą na nowych klientòw , a koszt abonamentu też jest nie mały .
  Wielu znajomych zrezygnowało przez to z Cena i + na rzecz Polsatu . Płacenie z kolei 2 abonamentòw tylko ze względu na żużel mija się z celem . Nie mòwię tu oczywiście o jakichś lewiznach i nie legalnych podłączeniach .
  Popularność danej dyscypliny wiąże się z powszechną dostępnością dla mas , a nie nawet bardzo szerokiej grupy odbiorcòw .
  Interes finansowy ma tu jednak głòwnie znaczenie zaròwno dla władz żużla , klubòw ( ile za relację dostaną ) , dla sponsoròw ( reklama czy logo firm w TV ) i samej zainteresowanej stacji, bo będzie transmitować coś, czego nie ma konkurencja .
  :-)

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  To nie jest dobra wiadomość. Canal Plus szufladkuje żużel kodując go. Przez nich Grand Prix ogląda grupka kibiców w TV. Na Polsacie była bardzo duża oglądalność. Oby to nie była prawdziwa wiadomość...

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Koniec rozwoju żużla bo ludzie którzy mieli odkodowane oglądali i później się wkrecili A teraz nikt nie będzie miał dostępu! A i nie w każdym mieście jest drużyna żużlowa A ludzie ogladali

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Zero ligowego żużla w otwartych kanałach! Brawo! Kolejny gwóźdź do trumny.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Tłumaczę od lat: będzie ligowy żużel w Warszawie to będzie w otwartych stacjach. Wystarczy przypomnieć ile go było w TVP gdy jechała Gwardia. Brak żużla w stolicy to marginalizacja tej dyscypliny w głównych mediach.

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  dzięki temu,że zginął mój post to nie mam minusów:)))ale zaraz wpadnie niebieski z majtkami to z 7 mi przybędzie

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Chciałabym serdecznie podziękować PZM za to że już nie będę musiał słuchać przemyśleń egzntencjalno-filozoficznych Pana "redaktora" Olkowicza w czasie transmisji meczów ligowych Nice LŻ na prawdę dozgonna wdzięczność dla naszych żużlowych władz :)))

 • Ela Karpińska lubi Komentarz

  Brak bełkotu Lorka, Śwista i Dołomisiewicza uważam za pozytyw.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.