Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Pierwszy co coś zauważył.

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Zrobić mu psychotesty trzeba jakieś. W parkingu bije kolegów, na torze kopie przeciwników... Coś nie w tą stronę idzie jego kariera. A wydawało się, że coś może z niego będzie, ale charakter ma chyba kiepski...

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Jestes cieciem ,do tarcia chrzanu zakaz dozywotni zuzla !!!!!

 • A_Toruń lubi Z przymrużeniem oka - prezentujemy najlepsze żużlowe memy!

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Coś mi się pokręciło :) Wydawało mi się że pierwszy termin Stal chciała odwołać. I nawet nie ruszyła palcem, żeby mecz się odbył. Że nie wspomnę o plandece.
  Drugi termin został odwołany za zgodną opinią obu drużyn. Zaś Wasze prace torowe najlepiej podsumował Iversen :)
  No i jak sam trafnie zauważyłeś, na młodzieżówkę tor jest przygotowany na medal. A jak przychodzi do ligi, to wystarczy sobie przypomnieć komentarze zawodników po ostatnich meczach. Choćby z Gdańskiem i ZG. Dziwna sprawa :)

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Degradacja dla Czewy, bo jak mi wiadomo Emil nie dostał jeszcze kasy! Poza tym Kryjom był poza parkingiem, natomiast zawodnicy nie opuścili zawodów (a taki jest zapis w regulaminie). Byli na stadionie, a nie w knajpie na browarze! I tak w ogóle odpier.olcie się od nas, bo ta nagonka staje się powoli niesmaczna!!!!!

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Maciek super z ciebie gość ale ten sarkazm w stronę Miedziaka był nie potrzebny, ja uważam że przepisy są do kitu bo wyklucza się w tedy kiedy zawodnik się przewraca a gdy po faulu się utrzyma to jest ok,ty tydzień temu mogłeś się nie przewracać a jednak

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • A_Toruń lubi Komentarz

  No właśnie, to trzeba było ten mecz w duchu SPORTU przełożyć!!!
  Tak robią działacze w cywilizowanych państwach. O SKUTKACH
  ODMOWY przełożenia meczu ( a nie tylko o skutkach oddania meczu
  walkowerem) też trzeby było pomyślłeć ZAWCZASU, a nie myśleć
  tylko o jednym, jedynym czyli złotym medalu!!!
  Kibice żużla łączcie się!!!
  Kibic żużla z Torunia

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Jestem z Torunia i jestem w 100% za tym abyśmy ogłosili upadłość i wycofali się z rozgrywek zaczynając w przyszłym roku od drugiej ligi. Za tą kasę, którą ustalono w postaci kar i narzuceniu cen biletów spokojnie przejdziemy w dwa lata przez druga i pierwszą ligę, a przy okazji atmosfera się oczyści.
  Obserwuję całą tą chorą sytuację i było mi wstyd tego co zrobił nasz klub. Ale jak dla mnie są granice. Przy zadanych karach nie ma klubu w Polsce, który by to przełknął.
  Nie widzę podstaw dlaczego mielibyśmy cokolwiek oddać Falubazowi. Każdy zespół / organizator imprezy masowej musi się liczyć z poniesieniem straty w związku z organizowaniem owej imprezy. Walkower jest wpisany w regulaminie i nikogo nie powinno interesować, że Falubaz zaprosił sobie na mecz kilka gwiazd / celebrytów, kupił fajerwerki czy kilka szampanów i koszulek z napisem "Mistrz Polski 2013". Takie jest ryzyko prowadzenia działalności, bo jak inaczej można określić dzisiejsze kluby sportowe? Falubaz jak i każdy inny klub musi się z tym liczyć, że czy to będzie finał czy każdy inny mecz ligowy mogą ponieść straty (przez walkower, złą pogodę, itp.).

  Inną sprawą jest polski żużel i panujące w nim chore zasady. Zawiść, wprowadzanie KSM, ograniczeń budżetowych, patrzenie wilkiem na to że ktoś ma lepszego sponsora. Z chęcią poznam drugi taki sport, gdzie sponsorzy są skutecznie zniechęcani do inwestowania. Przecież ani w piłce, ani w NBA czy NHL nie ma takich chorych zasad. Sponsorzy są od tego aby łożyć ciężką kasę i oczekiwać za nią wyniku. Tak działa obecnie każdy sport. I teraz wszyscy z Polski mogą na mnie najechać. Ale co stoi na przeszkodzie, aby władze innych klubów pozyskali tak znaczących sponsorów jak ma Unibax?
  Kolejna sprawa. Dlaczego zawodnikom ma się blokować możliwość zarobkowania skoro to Oni poświęcają swoje zdrowie, aby dać nam dobrą zabawę? Zawodnik ma swoje 5 minut i często musi w ciągu nich odłożyć kasę na całe swoje pozostałe życie. Ale oczywiście najlepiej im tego zabronić. W imię jakiej zasady? Jeśli jest sponsor, który chce za to zapłacić to płaci i po sprawie.
  Wszyscy, a szczególnie kibice z Zielonej Góry mówią o wstydzie i braku przeprosin ze strony Torunia. Przypominam sobie jak dziś finał z 2009 roku i szwindle z torem, aby opóźnić finał. Finał odbył się za 5 podejściem! Którzy z Was (Falubazowiczów) przeprosił choć raz za tamto zachowanie? Któremu było wstyd przed całą Polską? Kto zmuszał kibiców z Torunia do kilkukrotnych wycieczek do Zielonej Góry na ten finał? Gdzie wówczas wasze władze miała naszych kibiców? Żeby krytykować trzeba w pierwszej kolejności krytycznie ocenić siebie...
  Kończąc powtórzę, że jestem za tym, aby KS Unibax ogłosił upadłość. Jeśli to zrobi to z tego miejsca obiecuję, że będę na każdym meczu w drugiej i pierwszej lidze, który odbędzie się na naszym stadionie. Taka męska decyzja zapewne niejednego naszego kibica jeszcze bardziej przywiąże do klubu.

 • A_Toruń lubi Komentarz

  A nie masz wrażenia że jak by sytuacja była odwrotna, to ten kolega pisałby właśnie 300setny post o żenującej postawie klubu bez honoru, który chciał jechać finał z drużyną juniorów zamiast przełożyć spotkanie ?

 • A_Toruń lubi Komentarz

  nie istnieje klub Apator.Jest tylko tak potocznie nazywany przez kibiców ja rowniez mowie Apator akle faktem jest ze zakład wypiął sie na klub.

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Jeśli to byli kibice Unibaxu to się zgadzam. Ale jeśli Apatora to niech im Mustang Ostaszewo zwraca. Przecież pojechali bluzgać naszych zawodników i robić wiochę. I ty chcesz im za to zwracać pieniądze? Przecież to piąta kolumna.

 • A_Toruń lubi Komentarz

  widze z ejestes amatorem, to nei chodzi o miejsce a wziecie odpowiedzailnosci , nie wypowiadaj sie o tematach o ktorych niemasz pojecia buahhaha bo akurat to ten klub z torunia nie wzial odpowiedzialnosci za swoich kibicow w tym meczu

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Oni są żenujący. Odwracają się od gościa, który wali w bandę jeżdżąc, ponoć dla ich klubu. Robią szopki z Apatorem domagając się przywrócenia jednej prawdziwej nazwy, jakby nie pamiętali,że Apator miał dokładnie taki sam statu jak Unibax - sponsor. Jawnie bojkotują wszelkie działania klubu. A na koniec domagają się, żeby klub, któremu nie kibicują i sponsor, którego nie uznają wziął ich w opiekę i zagwarantował za nich. To jakaś aberacja. Nie ma zarezerwowanego dla nich sektora na MA, nie ma dokładania się do opraw. Skończyło się. Z czyjej winy? Klubu, który zakontraktował najlepszego polskiego żużlowca i machinę medialną przyciągającą sponsorów i media?
  Przecież jedyne co ci ludzie mają wspólnego z kibicami Unibaxu to wspólne miejsce zamieszkania. Najśmieszniejsze jest to, że zdecydowana większość z tych ludzi, wtedy gdy Tomek zaczynał jeździć, trzymała koszule w zębach. CO oni pamiętają z derbów w latach 80-tych i 90-tych? Znają je z YT i opowieści rodziców.
  Nie ukrywam, że sam miałem mieszane uczucia po zakontraktowaniu Golloba. Nie ukrywam, że musiałem się z tą myślą oswoić, ale w końcu przeważyła myśl, że jednak ten facet ryzykuje swoim zdrowiem i życiem jeżdżąc w barwach zespołu z Torunia.
  A teraz dowiaduję się, że uważają, iż klub toruński nie szanuje kibica. Na szacunek trzeba zasłużyć. Jeśli nie szanuje się kogoś innego trudno spodziewać się, że będzie się szanowanym.
  Klub w tym sezonie wyszedł kibicom na przeciw - tańsze bilety (jedne z najtańszych, o ile nie najtańsze w lidze), sektory rodzinne i druga średnia frekwencji w lidze. Oni bojkotują, a stadion pełny. Co z tego, że część tych ludzi nie kuma jeszcze o co chodzi? Kiedyś trzeba zacząć. Mnie ojciec zabrał na mecz jak miałem 4 lata. Miałem się od kogo uczyć. Co z tego, że na forach zarzucają nam, że ktoś przyjeżdża i zagłusza doping kibiców z Torunia? OK. Ja mogę przegrywać wojnę na doping, pod warunkiem, że obejrzę widowisko, walkę na 4 okrążeniach, mijanki...
  Się rozpisałem, ale nie kumam, jak można być tak zakłamanym.
  Pozdro

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Apator nie istnieje zakład wypiął sie na klub który by zniknął z powierzchni ziemi gdyby nie Roman Karkosik.

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Nie wierzę w to, że kibice dziękują, że zostali wpuszczeni... przecież to jakaś paranoja..

 • A_Toruń lubi Komentarz

  To co jezdzi na "wyjazdy" z Torunia to Bydło widziałem ich w "akcji" i ich "kibicowanie" Tomaszowi. ŻENADA w życiu czegoś takiego nie widziałem on wygrywa bieg a ci go K>>>>>>>>>>>, SZ................i tym podobnymi WULGARYZMAMI !!!

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Kazdy normalny Klub nie bral by odpowiedzialnosci za takich "kibiców" ktorzy bojkotuja mecze wlasnej druzyny i wygwizduja zawodników swojej druzyny na wyjazdach. Tutaj Klub zrobil tak jak sie profesjonalny Klub powinien zachowac. I ze teraz tacy "Kibice" próbuja ta cala sprawe wykorzystac a SF im na to pozwala to jest dla mnie troszke niesmaczne ...

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Skoro Tobie tak zależy na żużlu i w dodatku tak bardzo chcesz nazywać TORUŃSKI klub Apatorem to porozmawiaj z Panem Romanem. O ile dobrze pamiętam jeszcze w zeszłym roku w jednym z wywiadów Pan Roman powiedział, że jeśli znajdzie się kupiec jest w stanie odsprzedać klub. Może w dalszym ciągu byłby skłonny...
  Ciekaw jestem, gdzie znalazłby się ten klub po wycofaniu się ze sponsorowania firmy UNIBAX.
  Ja też wychowałem się na APATORZE. Byłem częstym bywalcem na Broniewskiego. Klub Apator zawsze będzie w mej pamięci i sercu. Nie zmienia to jednak faktu, że w tej chwili mój klub to UNIBAX Toruń.

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Czy zawodnicy byli mocno rozczarowani że nie przystąpią do pojedynku? - Powiem tak. Można byłoby polemizować nad przełożeniem meczu, jeśli byłaby jakakolwiek szansa na to, że Holder lub Gollob są w stanie wrócić w ciągu dwóch tygodni do ścigania, to już dla samej zasady fair-play. Ale nie ma takiej możliwości, więc kompletnie nie rozumiem sytuacji. To całkowity brak honoru. Torunianie powinni stanąć do walki w takim składzie jaki mają. Nie chodzi przecież tylko o nich samych ale o całość, która się nazywa Ekstraligą żużlową - przyznał.


  panie bystry zawodnik-bo po wypowiedzi widze że taki jesteś ,jakby
  żaden nie mógł jechać ,na pewno klub w ciągu tygodnia wybrał by kaieś wyjście awaryjne ,aby ktos pojechał i było widowusko
  A wy jak gollob się rozpie...ił to zacieraliście ręce że macie złoto ,wasz prezes przyjmowła już gratulacje i ty tu o honoże ,przestań,ciekawe gdzie za rok będziesz jechal ,bo twój klub kopnie cię w dupę,

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Umowa zuzlowca to przeciez nie umowa zwyklego pracownika... Jedziecie po całosci piszac glupoty nie z tej ziemii...

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Oceniasz a sam jesteś lepszy? Otoż nie bo człowiek lepszy od Miedziaka czegoś takeigo jak Ty tujaj by nie napisał... Wyzywasz od zera a co Ty osiągnąłeś... Nadajesz się do ogladania "przyjaciól' Tylko i wyłącznie...

 • A_Toruń lubi Komentarz

  Adrian masz moj i moich kumpli doping na GP.. trzymamy kciuki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.