Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Hubert Zawadzki lubi Komentarz

nie ma co się bać, w końcu to Vive było klubowym mistrzem Europy a PSG zawsze pretendentem

• Hubert Zawadzki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Widzę, że oprócz normalnych kibiców są tu też snujący monologi. Tacy, którzy ewidentnie próbują zdenerwować tych drugich...kto to bierze na poważnie?

• Hubert Zawadzki napisał/a komentarz do ME 2018: wielkie zwycięstwo i finał dla Szwedów!

Palicka był zawodnikiem THW Kiel od 2008 roku, pamiętam Jego szalone interwencje w meczu o 3. miejsce w Lidze Mistrzów, przeciwko Vive Kielce. Może Pan pomógłby mi uzupełnić wiedzę. On zastąpił w Rhein Neckar Borko Ristovskiego. Czy wraca do Kolonii?

Widzę, że nadal portal ten brnie w coraz gorsze bagno.
    2-3 konta typowych trolli wypisuje głupoty na forum aby tylko ruszyć tzw. gów** burzę a reszta ( nie wszyscy ) użytkowników im odpisuje i zamiast przeczytać coś sensownego i treściwego wchodząc tutaj człowiek widzi 100 komentarzy z czego 99% to kłótnie , trollowanie i inne badziewia zamiast merytoryczna dyskusja na poziomie ludzi wykształconych.
    Przykre to ale odkąd została zmieniona szata graficzna, wpadło kilku trollów to jest to co widać...
    Co do meczu z mojej perspektywy miał się odbyć i się odbył.
    Celje postawiło się przez 30 minut gdzie Obrona Mistrza nie była idealna dlatego wynik był na styku. Druga połowa to totalna kontrola w meczu co na końcu dało taki a nie inny wynik.
    Na pochwałę zasługują Obrońcy w meczu ze szczególnym uwzględnieniem na M. Kusa który zagrał wczoraj jeden z najlepszych meczy w drużynie Vive, kasował co się dało - widać Niebieska Kartka podziałała motywująco.
    Bramka - jak zwykle od początku sezonu super !
    Obrona coraz lepiej a atak jak już się chłopaki zgrają z nowymi będzie jeszcze silniejszy !
    Teraz czekamy na Lwy i wg mnie będziemy faworytem w tym meczu, bo widziałem kilka meczy aktualnego mistrza Niemiec i nie są oni w najlepszej formie.

Jeszcze co do troli na tym forum to apeluję do ludzi aby nie wdawali się z nimi w dyskusję bo to jest jak bicie głową w mur, nic nie da. Ja sam osobiście dałem się im sprowokować ale od dobrych kilku miesięcy mam zablokowane te konta i nawet jakby nie wiem co pisali to im nie odpiszę bo szkoda na nich czasu.
    PS. Trolle teraz widzę, przenieśli swoje teksty na frekwencje i ilość wolnych miejsc, nie patrząc na to ile ludzi stoi albo schodzi w dolne sektory aby z bliska oglądać mecz, ciekawe co będzie następne ? Może to, że nie wszyscy ludzie na hali będą posiadać barwy klubowe ( szal, koszulkę ) ? Jednym słowem - paranoja .
    Dobra kończę tę wypowiedź, możecie mnie minusować i wylewać żółć na forum.

• Hubert Zawadzki napisał/a komentarz do Vive Tauron - Celje. Fantastyczny Filip Ivić! Kielczanie wciąż niepokonani

W tym roku w handballu zmieniło się wiele.
    Francuzi przestali wygrywać każdej imprezy, Niemcy wrócili na salony, a Vive wreszcie zdobyło Europę. Polskie drużyny mają silne składy i mogą rywalizować z najsilniejszymi. Chociaż tu bardziej pasuje słowo drużyNA.;)

Moje Wybrzeże nareszcie wróciło do Superligi. Mam nadzieję, że już niedługo zacznie ono walczyć o najwyższe cele. Pozdrawiam serdecznie fanów Vive i trzymam kciuki za zawodników z Kielc!!! Pokażcie, że przez długi czas będzie tak jak rok temu!!!!;)

• Hubert Zawadzki napisał/a komentarz do W Anglii wrze. Guardiola postawił ultimatum agentowi Toure

Jestem fanem Bayernu. Według mnie Ten łysy osobnik najpierw zniszczył Bayern, a teraz wziął się za City. Jego filozofia gry nie ma sensu. Jego taktyka polega na kopaniu piłki prez 70 minut. Die Roten stracili przez niego 70% swoich atutów. Na całe szczęście ten czarnoksiężnik z nagrzanym łysym łbem z Niemiec już uciekł.

Dobrze ale teraz o sytuacji z Toure. Jak zwykle łysy się mądrzy, a jeszcze nigdy nie miał racji.
    Pozdrawiam

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.