Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ekla lubi Komentarz

  Nawiążę do tego TEMATU WYPOCZĘCIA IGI. Jest to jakiś punkt,ale czy na pewno aż tak istotny? Oczywiście jest ono faktem. "Wypoczęta" to Iga może rzeczywiście będzie więcej niż wiele rywalek w WTA finals. FIZYCZNIE. Tylko, że moim zdaniem u niej nie o takie czysto fizyczne wypoczęcie chodzi, bo przez cały sezon właściwie była dobrze przygotowywana od strony fizjo przez Ryszczuka. Ona zawalała mecze przez nieprzygotowanie taktyczne (wina Sierzputowskiego, bo nie rozpracowuje przeciwniczek przed meczami), mentalne i przez nieogranie, a nie przez brakującą fitness i za mało odpoczynku (tego miała więcej niż inne zawodniczki bo prawie najmniej turniejów zagrała z topu). Dlatego jestem sceptyczny co do wielkich plusów "odpoczęcia" w samej Kaliforni. Sierzputowskiemu przeszkadza pandemia i odkrył jat lagi jak się podróżuje. OK to jakiś tam argument, ale w sumie to jest tour, nie po to by miesiącami siedzieć w jednym miejscu. Iga będzie wypoczęta (a może znudzona ?), także nieograna meczowo. Znów. To by mialo jeszczcze sens, gdyby codziennie rozgrywała tam w Kaliforni jakiś spariring a DUŻO WCZEŚNIEJ NIŻ TERMIN WTA FINALS czyli właściwie już teraz przeniosła się do Meksyku by trenować na tych wysokościach i na tych kortach tam. Z tymi specyficznymi piłkami z częściowo spuszczonym powietrzem. Żeby znów nie było tłumaczenia się z problemów Igi jak w Madrycie gdzie byli zaskoczeni wysokością (700 m n.p.m.), sposobem odbijania się piłek na tej wysokości i raczej wiosenną aurą (a trening robili przedtem nad Morzem Śródziemnym przy 35 stopniach). Oni są zawsze zaskoczeni, gdziekolwiek pojawią się pierwszy raz. Brak doświadczenia w WTA trenera wychodzi i jego niechęć do sprawdzania przedtem locations ("jak będzie to będzie"). Przez to Iga ciągle ma duże problemy w początkowych meczach w nowych locations (vide Dubaj i wiele innych), których nie zna.
  >>>Jeszcze się okaże czy te cztery tygodnie "spokoju" dobrze wykorzystali, czy pałętali się po Universal Studios, Muir Woods i Sequoia National Park ;) Znając chęć życia wiadomo kogo, to podejrzewam że raczej zwiedzają Kalifornię, ale moge się mylić ;) W każdym razie jednego nie będą mogli powiedzieć - że nie mieli czasu by się do tego turnieju świetnie przygotować. Właściwie według "teorii odpoczynkowej" Sierzputowskiego Iga powinna na jednej nodze wygrać wszystkie mecze w RR fazie z rzekomo zmęczoną graniem w Europie konkurencją. On va voir.

 • Ekla lubi Komentarz

  Szkoda przede wszystkim tego przełamania z początku 3 seta i późniejszych piłek na 2-0.

 • Ekla lubi Komentarz

  A ogólnie to takie mam hobby, żeby zaglądać to ITF-ow i juniorek i tak łatwo nie dam się zniechęcić. :)

 • Ekla lubi Komentarz

  Pomogę trochę Stanzukowi:
  1. Fernandez- niesklasyfikowana obecnie 26, finalistka USO.
  2. Podoroska- jakieś bardzo odlegle miejsce rankingowe obecnie stałe T50, półfinalistka FO.
  3. Gasanova- niesklasyfikowana, obecnie 130, 22 lata.
  4. Crawford- niesklasyfikowana, potem najwyżej 98 i kontuzja która na stałe wyłączyła ja z rozgrywek. Na rozkładzie nazwiska z T10.
  5.Łopatecka- niesklasyfikowana, najwyżej 210 kontuzja kręgosłupa, rok przerwy, obecnie 18 lat.
  6. Eala- niesklasyfikowana, obecnie 505, 16 lat.
  7. Price- niesklasyfikowana, teraz 600 któraś, 18 lat.
  8.9- Carrington,Boulais- faktycznie kula w płot.
  10-11- Akugue, Kingsley- do rozliczenia.
  Myślę, że jak na tabuny niesklasyfikowanych dziewczyn to nie jest źle. A z tym powiedzeniem chodziło o to, że praktycznie wszystkie te dziewczyny które wymieniałem miały poważne kontuzje. I to jest prawda. :)

 • Ekla lubi Komentarz

  Hubert ewidentnie nie był w swojej najlepszej dyspozycji, serwis szwankował, dużo błędów - szczególnie w pierwszym secie. Miał swoje szanse, których nie wykorzystał. Andy również falował, ale nadal widać dawny błysk i wolę walki. Skomplikował nieco sytuację Hurkiego, ale niech gra jak najdłużej - ciekawi mnie jego dyspozycja w kolejnej potyczce z młodym gniewnym Alcarazem (podczas IW górą był Andy).

 • Ekla lubi Komentarz

  Jak było takie powiedzenie to nie ma to tamto! ;-)

 • Ekla lubi Komentarz

  Sierzput. Zamienią się z Iga. Świątek podobno potrzebuję trenera który ma doświadczenie w tourze i będzie planować starty przynajmniej tak samo dobrze jak forumowicze a Elina takiego w którego obecności wygra szlema. :)
  Żeby nie było, żarcik tylko taki. :)

 • Ekla lubi Komentarz

  Brzmisz totalnie jak nasz dawny kolega user omi/crush/etc, czyżbyś odwiedził nas po latach? :)

 • Ekla lubi Komentarz

  Oczywiście że to nie był idealny trener. Był to trener zależny od Agi. Aga rządziła. Tylko że teraz rządzi nie Iga a Sierzputowski. To jest ta decydująca różnica. I doprawdy w mojej percepcji rządzi tak, by w pierwszej linii wyszło na jego korzyść.
  >>> Idealnym dla Igi byłby ktoś formatu Wima Fisette, zaprogramowanego na zdobywanie szlemów, a nie osiąganie przez siedem lat 4 rund i jeszcze propagowanie tego jako szczytnego celu. Czas ucieka. Nie ma go aż tak wiele. Z tym lekkoduchem i gawędziarzem bez wielkich ambicji i przede wszystkim bez odpowiedniego warsztatu trenerskiego Iga nie osiągnie tego drugiego szlema nawet za siedem lat.

 • Ekla lubi Komentarz

  NO SUPER!!! Oczywiście! Bardzo miło nam będzie! :)
  >>> tak sobię pozwolę w imieniu Hippkka - gospodarza blogu - i innych uczestników napisać, ale typerek jest tak czy owak otwarty dla wszystkich chętnych i ogólnie chętnie widzimy każdego nowego typkującego :)

 • Ekla lubi Komentarz

  Dzień dobry. Nie wiem, czy już otwarte i od której sekretariat czynny ;) Ale można by tu się tak jeszcze zapisać na grę w Finałach WTA? :)
  Nie żebym czuł, że mógłbym cokolwiek wygrać ;p ale kilka fajnych tenisistek zagra, to i można by było im w tym nieco pomóc i dobre wyniki poobstawiać :)

 • Ekla lubi Komentarz

  Potterku! To jadnak była loteria, która nie powinna mieć miejsca przed finałami wta. Ale to tylko moje zdanie ;)

 • Ekla lubi Komentarz

  Choć nadal prezentujesz (dość odmienny od mojego) ostry ton oceny trenera, to z całą resztą Twojej wypowiedzi zgadzam się, właśnie wcześniej to pisząc.
  Być może za wcześnie, być może RG przewróciło wszystko do góry nogami.
  A jednocześnie jakoś trudno mi sobie wyobrazić "odpuszczenie" finałów, właśnie z powodu przez Ciebie przedstawionego - sama kwalifikacja do nich to nie w kij dmuchał. Dlatego trochę dziwię się temu spokojowi.

 • Ekla lubi Komentarz

  Raczej wcześniejsze wakacje, siedzi z rodziną w Kalifornii bodajże. Melo gra z Dodigiem.
  Gorzej, że nie wiadomo co dalej, co z graniem w przyszłym roku.. We wrześniu mówił: "Na dziś nie mam planów na początek następnego roku i nie mam umówionego partnera."
  Nie znalazłam nic innego na jego temat :(

 • Ekla lubi Komentarz

  Poczytałbym...

 • Ekla lubi Komentarz

  Przepraszam, ale wtrącę pytanie od czapy - czy orientuje się ktoś czy Łukasz Kubot zrobił sobie wcześniejsze wakacje, ma kontuzję lub zmienił dyscyplinę i szykuje się np. na zimowe zawody w bobslejach? ;)

 • Ekla lubi Komentarz

  To znaczy tak: Ja rozumiem poniekąd dlaczego tak mówi: jak przypuszczam te wypowiedzi o tym że cele są już dawno osiągnięte i że WTA finals są właściwie nie aż tak
  istotne są obliczone na zdjęcie presji otoczenia wobec niego jako trenera no i Igi. Żeby się tak nie stresowała następnym turniejem. Tylko że to jest zawsze obosieczny miecz. Równie dobrze może to doprowadzić do reakcji demotywującej. W końcu skoro cele na ten rok są osiągnięte, to WTA nie są takie ważne i nie potrzeba grać tam na maxa. A problem jest taki że to nie turniej jak wszystkie inne. Przepustkę dostaje top8. Skąd ta pewność że Iga KIEDYKOLWIEK jeszcze będzie w top8 na koniec jakiegoś sezonu? Dlatego takie lekceważące podejście do WTA finals jest co najmniej dziwne.

 • Ekla lubi Komentarz

  No nic przynajmniej poznajemy coraz bardziej jego "filozofię": Wimbl? Nieistotne, WTA finals - nieistotne. Właściwie nic nie jest istotne, istotna jest "stabilizacja". Dajcie nam czas i nie oczekujcie nic. To jest oczywiście sprytne podejście, ktoś mógłby powiedzieć: wprowadzanie luzu, co będzie to będzie. Ano właśnie co będzie to będzie, jak wejdzie to wejdzie (to z jego coachingów on court). A jak nie będzie i nie wejdzie - próbujemy spokojnie za rok, dwa. No nie chciałbym znowu po nim "jechać" i przypominać mojej "hipotezy roboczej": zakotwiczenie się na całe lata w top30. Stabilne oczywiście ;) Dla trenera najlepsza i najmniej stresowa sprawa ;) Dla Igi? Ma czas, poczeka sobie, jest młoda ;) Szlemy i WTA finals nie są "celem w samym sobie". Celem jest spokojna trenerka trenera w top30, no w porywach top20. Stabilnie ;)

 • Ekla lubi Komentarz

  Nie no, to co on gada to jest faktycznie jakiś nieśmieszny żart.
  Wykluczył Moskwe, ale za chwilę dopuszcza powrót do Europy na turniej grany tydzień później. Kiedy ta decyzja zapadnie w razie czego? W piątek? Śmieszne.
  Poza tym wypowiadanie się w tak lekceważący sposób o możliwości występu w Finals brzmi totalnie nieporfesjonalnie.
  Zdecydowanie liczyli na lepsze wyniki w USO i IW, zastanawiam się się tylko na jakieś podstawie?

 • Ekla lubi Komentarz

  Nie wliczają się, ale nie chodzi tutaj o termin tego turnieju, a o to, że do rankingu Race ogólnie nie wliczają się turnieje 125k i itfy. Brzmi trochę nieprawdopodobnie, ale tak jest. Race to 250,500,1000, Wielkie Szlemy + kwalifikacje.
  Aby potwierdzić moje słowa - porównaj sobie ranking Race zawodniczek takich jak Parrizas Dias i Rus, z tym rankingiem normalnym. W rankingu normalnym są zdecydowanie wyżej i to nie przez pandemiczne zamrożenie, a przez to że zdecydowana większość ich punktów pochodzi z itfów i wta 125k.
  Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie. Ostatnie turnieje które do Race się wliczą to Kluż Napoka i Courmeyer.
  Linz się nie wliczy bo to ten sam tydzień co WTA Finals.

 • Ekla lubi Komentarz

  Nie chcę znowu "jątrzyć" ale od dwóch dni widzę Twoje zaczepne komentarze.
  Daj już spokój, sam pisałeś, że masz zamiar ignorować jednego z userów a przez takie pasywno-agresywne przytyki cały czas czuć gęstą atmosferę. Po co?

 • Ekla lubi Komentarz

  Hippekk, dziękuję za poświęcony nam czas i gratuluję zwycięstwa!
  Tomowi za supervising też należą się podziękowania, co niniejszym czynię.
  Z przeszkodami, ale miło mi się grało :-)

 • Ekla lubi Komentarz

  Hippku! Dziękuję!
  Kochani - Wam też dziękuję!

 • Ekla lubi Komentarz

  Dziękuję wszystkim za zabawę. Hippeekk uratował mi punkty raz, gdy oddałem je w ostatniej chwili, dziękuję. Gdyby nie pewna wpadka w typowaniu (zaćmiło mnie) miałbym 2-3 punkty więcej a wtedy... strach pomyśleć. Jak to na końcowy błąd przekłada się pewien mały falstart...
  Ale z drugiej strony może wtedy bym inaczej później typował, bardziej kunktatorsko i gdzie indziej stracił punkty.

 • Ekla lubi Komentarz

  A trzeba było wybrać nick na "a". ;)
  Dzięki wszystkim za zabawę, Hippkowi oczywiście szczególne ukłony.
  Pisałem na początku tego etapu, że chciałbym być drugi i punktowo się sprawdziło, przed Finals coś o pierwszym miejscu muszę naskrobać. :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tom.

Hej Sister! ruszamy jednak dzięki Hippkowi dalej w typerku! Wpadnij proszę na ten sam blog! Pierwszy szablon już jest! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Hejka. Sorry... Nie ustawiłam powiadomień, więc pisanie na mojej tablicy jest nieefektywne.... Ale zawsze pamiętam o Twoim typerku :)))))))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Eklo, startujemy z typerkiem USO'21 u Toma, prowadzę w zastępstwie. Czekam z niecierpliwością na Twoje typki.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Życzę Ci radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Zrób coś dla siebie i zresetuj się trochę, pospaceruj z najbliższymi, zapomnij na chwilę o troskach i zmartwieniach w tym trudnym czasie, bo jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie ZDROWO i NORMALNIE! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Czesc, startujemy z Typerkiem na Miami Open 2021 na moim blogu typerkowym. Dzis lub jutro pierwszy szablon! Zapraszam! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę spokoju, wytrwałości w ten niepewny czas, otwarcia na zmiany ku lepszemu, dużo zdrowia!
A na Nowy Rok 2021 z "oczkiem" wróżbą sukcesu, szczęścia i osobistego spełnienia! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia. Radosnych Świąt oraz Nowego Roku pełnego zdrowia, spokoju i normalności. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

WITAM!!! :) TYPEREK RUSZA NA FRENCH OPEN! :).
--> PIERWSZY SZABLON JUZ DZIS LUB JUTRO! :)
---> PIERWSZE MECZE W NIEDZIELE! ZAPRASZAM!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Życzę Ci spokoju ducha, nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały najbliższy rok. Zatrzymajmy się na chwilę i rozejrzyjmy się dookoła. Bądźmy wdzięczni za dobrych ludzi, którzy nas otaczają. Wesołych świąt! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!
Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania.
Pozdrowienia serdeczne-świąteczne!
Smacznego jajeczka Wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego,
zdrowia niezawodnego,
wielu radości i przez całe Święta samej wesołości.
Życzy Marta ;)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 22 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Dobry wieczór. U mnie na blogu jest ankieta MISS TENNIS, czyli TENMISS 2019. Zapraszam Cię do udziału w zabawie, która wyłoni ulubioną naszą tenisistkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla

Dzięki Marto!
Tobie również życzę wesołych i spokojnych Świąt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

To jest ta właśnie jedyna noc, która ma w sobie magiczną moc. Niech spełnią się dziś moje życzenia: miłości, zdrowia i marzeń spełnienia! Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! ;)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
odpoczynku od codziennych trosk,
Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok.
Wszystkim użytkownikom, sportowcom, kibicom ...ludzi dobrej woli
margota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.