artzuk - lubi

 • artzuk lubi Komentarz

  Ja myślę, że odpowiedź jest stosunkowo prosta i nie ma co tutaj kombinować. Rosjanie z pucharem LM i Rosjanie najprawdopodobniej z pucharem CEV. Polską ligę możemy chyba obecnie sklasyfikować na drugim miejscu w Europie i z tego też trzeba się cieszyć.

 • artzuk lubi Komentarz

  to zagraniczni logistyke maja zabezpieczoną... przejazd zawsze otwarty

 • artzuk lubi Komentarz

  Wiesiek pamiętam Twoje początki jak rozpocząwszy Swoją karierę zawodniczą z wielkim mozołem wspinałeś się i robiłeś postępy ciężką pracą.Obecnie nadal już gdzie indziej ciężko pracujesz. Jesteś przykładem ,że ciężką pracą osiągnąć można wiele satysfakcji.Brakuje nam kibicom Twojego polotu Twojej zadziorności sportowej.Powodzenia w realizacji dalszych życiowych planów.
  Kibic od M.Rose

 • artzuk lubi Komentarz

  Żyto juz zaczyna...A prawda jest taka ze ten gosc potrafi przygotowac swietny tor do scigania...A jesli Żyto twierdzi inaczej to zaraz przypominaja mi sie jego "supertory-pulapki" Panie Żyto !!!! Uczciwie sie nie da??? Da sie...Ale skad czlowiek rodem z SB moze to wiedziec...U was zawsze prawda byla wasza prawda...I niech Pan sie nie chwali ze pan w Urzedzie Miasta pracowal,bo to wsytd dla miasta...Jest pan tworem Jaruzelskiego i Kiszczaka i tacy jak pan nie powinni miec prawa wypowiedzi publicznych a juz tymbardziej zajmowac jakies stanowiska...

 • artzuk lubi Komentarz

  przecież wypowiedział się, że powinna być jeszcze jedna ścieżka pod samym płotem(jak to zawsze bywało) a w poniedziałek jej nie było, kto był ten widział. Duża chodziła, ale wyprzedzić przy płocie nie było łatwo, bo tor się nie odsypywał jak powinien.

 • artzuk lubi Komentarz

  W tamtym sezonie Darek był obok. Czyli mam rozumieć ze w tym Janusz będzie w środku???????????? :)))))))

 • artzuk lubi Komentarz

  Dzika karta powinna należeć się tylko zawodnikom uczestniczącym w poprzednim roku w cyklu GP, a nie kwalifikującym się z automatu na przyszły rok z powodu sytuacji nadzwyczajnych takich jak np. kontuzja. Pod warunkiem jednak ,że do momentu zaistnienia takiej nadzwyczajnej sytuacji, ich jazda charakteryzowała się niezłą skutecznością. Np. zajmowali miejsce w pierwszej dziesiątce cyklu. Druga kategoria która mogą obejmować dzikie karty to wysoka skuteczność jazdy w w dwóch z trzech najważniejszy lig z jednoczesnym udziałem w kwalifikacjach których zawodnik pomyślnie nie przeszedł, także na skutek sytuacji nadzwyczajnych. Przy takim rozwiązaniu taki Fredka nawet by nie pomyślał o "dzikusie"
  Rozdawnictwo za nazwisko i nację niczemu dobremu nie służy

 • artzuk lubi Komentarz

  jankowski powinien dostac czerwoną kartke za gadanie głupot i bycie klakierem dowhana....

 • artzuk lubi Komentarz

  ehh, co za dzień. Wreszcie pojawił się ulubieniec internautów, ale jak na złość nic nie palnął.

 • artzuk lubi Komentarz

  Powiem Ci jak byśmy śpiewali... Znasz rytm marszu żałobnego??? Fakty są takie że mieliśmy kupę szczęścia w tym półfinale i każdy kto tego nie widzi jest ślepcem. Nazwijmy ten prezencik małą rekompensatą od niebios za szereg ciosów w zespół podczas sezonu zasadniczego. Finał to taka kompilacja Szczęścia, głupoty Szombierskiego, złośliwości rzeczy martwych i genialnych zrywów zawodników z GP... Częstochowie życzę brązu i budowy fajnego mocnego zespołu na przyszły rok.

 • artzuk lubi Komentarz

  Warto spojrzeć obiektywnie: dwóch chłopów walczyło o punkty w meczu żużlowym, chwila moment i leżeli pod bandą. Nikt nie chciał, tak po prostu wyszło. Zdrowia dużo dla jednego i drugiego!

 • artzuk lubi Komentarz

  Jak robol zapije i nie przyjdzie w poniedziałek do roboty, to potrafi być bardziej przekonujący przy wciskaniu kitów majstrowi.

 • artzuk lubi Komentarz

  jeszcze nie wiadomo wielu rzeczy... poki co gniezno jest kandydatem do spadku numer 1, ponadto chyba bydzia... dalej ciezko typowac bo tylko Zielonka i Torun moga spac spokojnie.. sytuacja pod kontrola wydaje sie byc rowniez w Tarnowie i Czewie... Wrocek, Gorzow, Rzeszow i nawet Leszno musza spinac posiadly do samego konca

 • artzuk lubi Komentarz

  Wszystkie stale to fajne chłopy :)

 • artzuk lubi Komentarz

  dziś już takich asów nie ma gdzie Hampelowi do Tony

 • artzuk lubi Komentarz

  Kozza Smith do Rzeszowa!
  Mieliby tam niezły zwierzyniec z Lampartem, Sówką i Kretem.