Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  To nie tak, że koniec sezonu to się nie liczy. Drużynę to maja Norwegowie bo wszyscy skaczą równo i daleko.My niestety druzyny nie mamy bo skaczemy mocno w kratkę. Jedynie Kamil nie zwodzi. Hula i Kubacki w kratkę. Żyła i Kot to w dużą kratę. Widać nawet po wynikach indywidualnych,że z czołówką skoczków walczy tylko Stoch. Inni nasi sporadycznie pojawiaja się w 1-szej dziesiątce. Jak więc mamy wygrywać drużynowo ??? Tak więc wbrew pozorom w naszych skokach nie jest wcale tak różowo. I nie ma z tym nic wspólnego koniec sezonu.

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Przecież my nie mamy nadal druzyny. Jest Kamil...długo długo nic... Hula i Kubacki... długo, długo nic ... Żyła i Kot. Ci dwaj ostatni to sportowa pomyłka. Dawno powinni być odsunięci od 1-go zespołu ale my nie mamy wartościowych rezerwowych. Tak więc 4 miejsce to i tak dobrze przy poziomie jaki reprezentują. Drużyne pognebił niejaki pierdółka-Żyła. Najpierw przez nieodpowiedni jego kombinezon zabrali nam mnóstwo punktów a dziś dał popis nieudolności sportowej.
  Poprzednik napisał: Taka jest siła drużyny, jaka jest siła jej najsłabszego ogniwa. A dziś tych najsłabszych ogniw było trochę.
  Żyła zawalił dwa skoki a Kubacki drugi swój skok. Wybitny Kamil i przyzwoicie i równo skaczący Hula to zdecydowanie za mało by włączyć się do walki o pudło.
  Tak wiec trener Horngaher i Adaś Małysz mają się czym martwić.

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Oni są dokładnie tacy sami jak my. Pracowałem tam 3 lata, jak robisz co ci karzą i się we wszystkim z nimi zgadzasz to jest ok. Ale jak próbujesz narzucić swoje zdanie na jakikolwiek temat to zaczyna się jazda. Piana z ust... to nic że nie mają racji. Trzeba wiedzieć jak do nich podchodzić bo jak powiesz w towarzystwie za dużo to możesz oberwać. Bo są tak samo narwani jak my :-). Jedno co mnie niesamowicie wkurza to to różnica z jaką oni są u nas przyjmowani, a jak my u nich. Parę lat temu po konkursie w Zakopcu byliśmy się zabawić w "Zapiecku". Robili co chcieli, a szefostwo ich po d... całowało. Zamawiali oczywiście omijając kolejkę, najpierw obsługiwano ich a reszta czekała na swoje dania. Nie ważne że niektórzy czekali nawet po godzinie. Za to w Norweskiej knajpie obcokrajowcy są na końcu, najpierw miejscowi. Nawet strach się wtrącić przy barze jak barman coś sepleni po norwesku z gościem bo dostaniesz opiernicz i każe ci zaczekać. Takie życiowe realia...

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Odmówiłbym startu z oszustami z Norwegi we wszystkich dyscyplinach zimowych ,,,niech się zdychy astmatycy i kombinatorzy sami ścigają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • S-ki Waldemar napisał/a komentarz do Kamil Stoch może świętować podwójny sukces. Czas na finałowy konkurs Raw Air z wielkim chaosem

  Norweska mafia działa,koksiarze,astmatycy i specjaliści od naciągania kostiumów na belce starowej w akcji,czy wreszcie ktos ich ustawi do pionu???

 • S-ki Waldemar otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Zastanawiające jest, że jednym z sędziów punktujących w tym turnieju jest... Szwed, a nie Polak. Czyżby Szwedzi tak dobrze znali się na skokach nie mając od lat praktycznie żadnego zawodnika w tej konkurencji?

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Trener powiedział swoje lecz pyski stale mają zamknięte Tajner i Małysz a przecież to oni tam są na miejscu i to również oni powinni protestować.

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Jak pisałem wcześniej sędziowie siedzą w kieszeni u niemców i norwegów z dyrektorem na czele dla tego tak tepią Polaków

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Jak widać nie jest to z pewnością sportowa rywalizacja a jest to, jakże znamienna "układanka" Ten Słowak, co to podejmuje decyzje o tym czy jest wiatr, czy wiatru nie ma najprawdopodobniej jest cały czas.... "pod telefonem"

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Norwegowie nie mają patentu na skoki, bo lekarstwa działają tylko na długich dystansach. To wzięli się za punkty i regulują konkurs wiatrem:-)

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  albo asmatyki albo oszuści

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  TAKI PRESTIŻOWY KONKUS A TRYBUNY PUSTE HAHAHAHA JAK BY NIE POLACY TO ŻADEN KONKURS

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  przeciez to proste . dlatego stocha puszczona w najgorszych warunkach bo przed jego skokiem na pierwszym miejscu był norweg i trzeba było zrobic wszystko żeby wygrał żeby zwiekszyc przychody zeby zachecic kibiców . chodzi o pieniadze . w norweskim pseudo bieganiu na nartach nakoksowane ala astmatyczki robia wszystkich w bambuko a durnie sie ciesza . a w skokach nie wiedza jak no to tak .

 • S-ki Waldemar napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Zaskakujące słowa Marit Bjoergen. Dziękuje rodaczce zawieszonej za doping

  koksiarstwo w norwegii już dawno "przebiło" putinowską rosję i dawne nrd

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Podziękowała Therese, że ta nie wsypała całej drużyny po prostu ;)

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Hehehe. I dobrze.
  Astmatyczki pozbawiły Justynę kilku medali Olimpijskich czy MŚ. Jak jednej przypadkowo odpłaciła to już kwik...

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  dopłacić im do leków na astmę trzeba

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  A kogo interesują skoki kobiet? Na tej całej pseudo olimpiadzie to zawody podwórkowe się odbywają.

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Nie mieszajcie polityki do sportu . Zachował się bezczelnie .

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • S-ki Waldemar lubi Komentarz

  KARNOWSKI ZUPEŁNIE ZGŁUPIAŁ

 • S-ki Waldemar napisał/a komentarz do Morten Solem tłumaczy dyskwalifikację Piotra Żyły. "Zabrakło centymetra"

  wiadomo,koksiarze

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.