Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • V51 napisał/a komentarz do Lider Fortuna I ligi rozbity! Tylko część Łodzi szczęśliwa

  Co, już chłopcy Widzewa nie chcą awansu do EKSTRAKLASY by się tam nie przemęczać ? Poza tym wielu się tam nie załapie i będzie musiało odejść. Zatem już zaczynają kombinować, by ich nie posądzać na wiosnę jak co roku.

 • V51

  Za Lubańskiego to był znakomity trener nie jak ten ani piłkarz a tym bardziej trener nieudacznik.

 • V51 napisał/a komentarz do #DziałoSięWSporcie: Euro 2012 dla Polski i Ukrainy, czyli dzień, który zmienił Polskę

  Zagłosowałem na nie, bo możemy jeszcze przy okazji dużego szczęścia zorganizować mistrzostwa świata lub olimpiadę. To by były dopiero najważniejsze wydarzenia XXI wieku.
  Wiem, że jestem wielkim optymistą ale co mi tam. A nóż !!!

 • V51 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Wcześniej nie miał czasu zajmować wychowywaniem własnych dzieci to na starość wziął sobie młódkę na wychowanie, bo w łóżku to może tylko 4 razy : odkryć, popatrzyć, pogłaskać i zakryć ....

 • V51

  Ażeby wypowiadać się na temat czyjejś urody to trzeba najpierw spojrzeć w lusterko i zobaczyć swoją gębę .....

 • V51 lubi Komentarz

  Tu nawet nie chodzi o to, że prowadziliśmy po 1 serii a po 2 wylecieliśmy z podium. Wystarczy spojrzeć na przebieg konkursu, ambiwalentne wyniki i odległości jakie należało osiągać w końcowym etapie konkursu by wygrywać. Byliśmy świadkami absurdu gdzie "finałowa" dziesiątka musiała skakać po 115 metrów (HS 109) żeby być na 1 miejscu. To tylko pokazuje jak chore warunki panowały na skoczni, jak źle ustawiona była belka i jak mocno nietrafione są przeliczniki wiatru. Nie mówcie mi, że Stoch czy Freitag źle skoczyli, warunków nie mieli i tyle.

 • V51 lubi Komentarz

  Sedlak by odwołał zawody jak na prowadzeniu byliby Niemcy ,Norwegowie ,Austriacy czy Słoweńcy bo to te nacje sterują wszelkimi zawodami Nie raz sledzę w jakich warunkach puszczani są zawodnicy i widać komu Sedlak idzie z pomocną ręką ???

 • V51 lubi Komentarz

  Czy nie ma następców obecnej mafii bo ile to już lat ten Sedlak i reszta siedzi przy tym korycie ?

 • V51 lubi Komentarz

  miernota jako skoczek i jeszcze większa miernota jako sędzia . Bierze się takich baranów do składu sędziowskiego bo można nimi kierować jak pacynkami. Na 100% konkurs zakończyłby się po 1-szej serii jeżeli na prowadzeniu byłby Niemiec.Całą tą ekipę Hofera powinno się już dawno pogonić.

 • V51 napisał/a komentarz do Peter Neururer krytykuje Lewandowskiego. "To bezczelne!"

  Według tego jak wypowiada się niemiecki trener DEMOKRACJA polega na tym by trzymać MORDĘ na kłódkę bo pracodawca zawsze ma rację.
  Nawet w sportowym klubie. Dziwne o tyle że to byli piłkarze, którym wiele się nie podobało a czynią to samo.

 • V51 napisał/a komentarz do To ich goni Robert Lewandowski! Oto najbardziej utytułowani polscy piłkarze w historii

  Panie Kmita ! Jak można porównywać sukcesy z Polskiej zaściankowej ligi z czasów PRL, gdzie kopacze byli na etatach w zakładach i jeszcze SPRZEDAWALI mecze, do występów BARDZO zdolnych Rodaków Najzdolniejszych Prawdziwych Piłkarzy występujących w NAJSILNIEJSZYCH LIGACH ZACHODNICH a nie Irlandzkiej, Cypryjskiej i im podobnych.
  Porównywanie tylko dla GŁUPIEJ statystyki i dla wzięcia pieniędzy za byle coś co się napisało.

 • V51 lubi Komentarz

  Autor tego artykułu nie odrobił lekcji domowej .Założeniem władz Widzewa był awans w następnym sezonie a w obecnym było hasło jeśli się uda to walczymy o awans ,przy 12 punktach straty po pierwszej rundzie ciężko było oświadczyć że Widzew awansuje już w tym sezonie.Nadzieje zostały mocno rozbudzone i jeszcze przed tą kolejką można było marzyć o awansie , teraz czar prysł bo nikt o zdrowych zmysłach nie ma już nadziei .Teraz trzeba w dobrym stylu dokończyć ten sezon.Wzmocnić skład kilkoma dobrymi drugoligowcami ( przecież pieniądze za sprzedaż karnetów na tą rundę są i jest to kwota 2.5 mln pln) aby w następnym sezonie w cuglach wygrać 3 ligę i mieć już namiastkę składu na 2 ligę.

 • V51 napisał/a komentarz do Nierealne momenty. Piłkarski rok 2016 na zdjęciach

  Finał był na wyciągnięcie ręki tak jak w Monachium w 1974 r. Gdyby nie oberwanie chmury i gra z NRF w ulewnym deszczu i na boisku z kałużami wody w których zatrzymywała się piłka i gol z ewidentnego spalonego Gerda Millera.
  Tak teraz w 2016 r jak i w mistrzostwach świata w 1974 r mieliśmy najlepsze reprezentacje i szanse na mistrzostwo Europy i Świata - NIE WYKORZYSTANE.
  Wiem, że to tylko moje gdybanie i rozczarowanie.

 • V51 napisał/a komentarz do Cezary Kucharski: Boniek mówi, że polski piłkarz powinien być cwany. Mi wystarczy, że cwany jest już prezes

  Pan Kucharski jak PIJAWKA. Sam niewiele w piłce jako zawodnik zdziałał, ale jako PIJAWKA Lewandowskiego dobrze z niego WYSSIEWA ile się da w EURO.
  Udaje wielkiego WIECZNIE NIEOBECNEGO POSŁA PO jak i inni jego kolesie z formacji PO. Tylko mącić, łapać wszystko i wszędzie gdzie się da i się mądrować. Do niczego innego się nie nadaje.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.