Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bajek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rafał, Tobie brakuje opiekuna z twardą męską ręką i dobrego psychologa. Twoja chimeryczna forma rozwala nawet najcierpliwszych kibiców... Jak można tak jeździć ??? Jeżeli żużel ma być Twoim sposobem na życie to Ty powinieneś srać żużlem i pracować, pracować, pracować....

 • Bajek lubi Komentarz

  Dzisiejsze zawody w Lublinie potwierdziły formę Rafała Karczmarza. Zamiast zbliżać się do czołówki polskich juniorów, to się oddala jadąc coraz słabiej.

 • Bajek lubi Komentarz

  Siwy niestety traci chyba powoli kontakt z rzeczywistością i być może to jest przyczyną jego coraz słabszej jazdy ostatnio...

 • Bajek lubi Komentarz

  Rafał..spójrz w terminarz..I tą walkę o play off..oodłóż na sezon 2020...jak się utrzymacie..co wcale takie pewne ..nie jest

 • Bajek lubi Komentarz

  Scooter,daj spokoj z PO. Wczoraj bez problemow miales wygrac z Turowskim i Wieczorkiem,a skladales motocykl jak Rafal Klein z Wybrzeza w 1992 roku.

 • Bajek lubi Komentarz

  Nie wierzę, że można stracić tyle punktów w kilku ostatnich biegach. W gorzowskiej drużynie nie jechali amatorzy.

 • Bajek lubi Komentarz

  Co by bylo, gdyby babcia miala wasy ?
  Caly zuzel polega ostatnio na prawidlowym odczytaniu warunkow torowych
  i dopasowaniu sprzetu do takowych - panie Wozniak !
  Ameryki pan nie odkryl !!!
  Wszystko w temacie.
  *
  P.S. Takie zdania, ze warunki toru i ..... , zawsze mozna wypowiedziec i to w stosunku do kazdego przeciwnika.
  P.S.1 Troche wstyd, ze nie potraficie w 8 zawodnikow trafic w dobre przelozenia w trakcie zmieniajacych sie warunkow pogodowych. Amen

 • Bajek lubi Komentarz

  od lat panuje taki trend, jak co ni eidzie to wina sprzętu albo toru. Przez 30 lat jezdzili i nikt takich farmazonow nie klepał, Gollob kiedy byl w formmie to przez 8 lat kręcił średnie na poziomie 2,500-2,700 i jakoś go sprzęt czy tor nie zaskakiwał a jezdzil na wszystkich torach i w kazdej pogodzie. Dziś tylko pokropi i już tor się nie nadaje do jazdy. Komedia....

 • Bajek lubi Komentarz

  Co za bzdury. Uczestnik GP, były IMP, doświadczeni zawodnicy nie potrafią w dwie serie ogarnąć ustawień, gdzie po jednym starcie w zawodach indywidualnych nie mają z tym najmniejszego problemu. Wynik pod bonus Torunia i 2pkt. Stali. Zobaczymy, czy się sprawdzi :)

 • Bajek lubi Komentarz

  To jest dziecinne tłumaczenie. Przecież tam w ekipie gorzowskiej nie jechali amatorzy tylko zawodowcy i powinni dopasować się do zmieniających warunków. W połowie zawodów stracić taką ich ilość to nie wszyscy potrafią. To jest blamaż i wstyd dla całej drużyny.

 • Bajek lubi Komentarz

  Gdyby, słowo klucz.

 • Bajek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najpierw to należałoby z klubu wypier.... wszystkich „ działaczy”, którzy zamiast zajmować się budową uprawiają politykę. Tym ludziom brakuje krzty pokory. We łbach im się poprzewracało bo „ wielki Widzew”. Wy go ciągnięcie w dół. Jesteście gangreną tego klubu.

 • Bajek lubi Komentarz

  Trzeba było wczoraj jechać , a nie kombinować , karma wraca. I dlatego Rusko złota nie poczuje , bo kombinuje , takie kluby jak Stal czy Unia jadą zawsze i w każdych warunkach , czy w osłabieniu

 • Bajek lubi Komentarz

  Wy wygraliście ze Stalowym szpitalem w zeszłym sezonie i też dobrze

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: mecz we Wrocławiu odwołany. Znamy nowy termin

  A w którym Wrocławiu ? Bo w tym na D. Śląsku pięknie świeci

 • Bajek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prezes Zmora ma zły czas. Ale on jest chyba ciągle na smyczy Komara. Przecież tylko idiota mógłby przenieść sklepik klubowy do galerii na skraju miasta będącej w stanie agonalnym zamiast na stadion. Traf chce, że „budowniczym” i ojcem chrzestnym tego przybytku ( galerii Manhattan) jest właśnie Komar.
  Z innej strony.... tyle się mówi o niedotrzymywaniu zobowiązań wobec żużlowców ( a także byłych pracowników). Chciałbym wiedzieć czy Prezes Zmora kiedykolwiek spóźnił się z wypłatą samemu sobie ? Tyle pieniędzy idzie w STAL. Aż mnie dziwi, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł stworzenia RADY SPONSORÓW, która będzie rozliczała Pana Zmorę nie tylko z wyników sportowych ale także jak reguluje zobowiązania wobec zawodników i pracowników klubu. Bo wśród tych ostatnich słyszałem są też tacy co nie dostają wynagrodzenia na czas. Nie rozumiem dlaczego nikogo w klubie nie stać aby tym „ plotkom” zaprzeczyć.....

 • Bajek lubi Komentarz

  Co innego gdyby się szczepili tymi motocyklami to mógł by go jeszcze tłumaczyć że niezamierzone ale tutaj Maciek ewidentnie przeszarżował. Ścinał do kredy ale aż go z niej wyrzuciło i uderzył motocyklem w rywala. Ale czy to nie Maciek ma zawsze pretensje do rywali o ostrą jazdę?

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Groźny upadek w Grudziądzu. Dariusz Śledź: Nie winiłbym za to Maćka Janowskiego

  Bardzo interesujący komentarz. Zgadzam się z poglądami Kolegi.
  Uważam jednak, że Maciej nie miał intencji faulowania. Stało się. Ferwor walki. Nie zmienia to faktu, że gdyby inicjatorem takiego upadku był Nicky, Bartek lub ktoś inny - Maciej chyba nie przebierałby w słowach. Tym bardziej zachowanie jego ojca względem Nickiego z zeszłego roku można inaczej oceniać.
  To daje dużo do myślenia na przyszłość.

 • Bajek lubi Komentarz

  Janowski wczorajszym atakiem się skompromitował. Napisałem wczoraj, że bandyterka torowa i czerwona kartka na co wielu się oburzyło, ale niestety. Takie fakty. Gdyby to był ktoś inny, w tym sławienny Pedersen, to by rządano wyrzucenia go z zawodów gdyby był zdolny do jazdy. U nas mam wrażenie, że jak dotyczy to naszego pupilka, to nie. No przecież nie wypada krytykować. Ale jak jemu ktoś zrobi krzywdę to już wrzawa. Jednych się krytykuje, miesza z błotem, a inni co? Faktycznie równi i równiejsi? Z jednej strony chłop ma pretensje do innych zawodników, a z drugiej bez pardonu ładuje się w kolegę z toru. Młodemu zawodnikowi z gorącą głową to bym się nie dziwił, ale tak doświadczonemu zawodnikowi? Atak kompletnie na pałę. Równie dobrze można wsiąść w osobówkę i próbować przelecieć przez drogę z pierwszeństwem przejazdu. Z drugiej strony jak to się ma do szarpaniny z Pedersenem, zresztą nie uzasadnionej z poprzedniego sezonu, czy krawężników w Pile i bezpieczeństwa? Z jednej strony mówi się o bezpieczeństwie, a z drugiej odwala taki numer. Znaczy co? Jak mała kasa i jazda o pietruchę to rozmawiamy o bezpieczeństwie, a jak już kasa jest, to jazda po trupach? Jak by był Zmarzlik, Pedersen, Miedziński czy Lindgren to zaraz by afera była.

 • Bajek lubi Komentarz

  Jeszcze parę artykułów i wyjdzie, że winnym zdarzenia był jedynie Krzysztof. Janowski pojechał jak " jeździec bez głowy" i jest jedynym winnym tej sytuacji! Może następnym razem nie będzie tak pochopnie pokazywał fucków innym zawodnikom po nie zamierzonych zdarzeniach na torze!

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

  Ależ ja to doskonale wiem. Też zachowuję się przykładnie (dla mnie przeciwnik na torze to konkurent, a nie wróg) a mimo tego wielokrotnie na wyjazdach nie pozwalali nam wnosić fany na sektor gości. Tak jest w Grudziądzu, Wrocławiu i kilku innych. Jest to niestety wynik zachowania grupki kibolstwa. My, którzy się nawzajem szanujemy, dopingujemy pozytywnie padamy ofiarami odpowiedzialności zbiorowej i niestety czasem głupich działaczy.

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

  Mimo otrzymania z całej Polski pokaźnego "kubła pomyj" na Stal Gorzów, jej pracowników i kibiców mało jest wpisów ze słowem PRZEPRASZAM.
  Mimo tego, jako jeden z obrażanych - wybaczam wszystkim hate'rom.
  Wiedzcie proszę, że kibice z Gorzowa nie mają nic przeciwko kibicom drużyny przeciwnej i robionym przez nich oprawom. Niech tylko będą one skierowane na dopingowanie swoich, a nie obrażanie konkurentów.
  Jedynym wyjątkiem są dla mnie kibice TO Tylko Falubazu.
  Oni przyjeżdżają do Gorzowa obrażać. Tylko obrażać i niszczyć.
  Mają w tym świetną wprawę i trudno się dziwić, że odpowiedzialni za porządek na stadionach wolą zapobiegać nie wpuszczając niż naprawiać trudną sytuację na trybunie kiedy do niej dochodzi. Osobiście, kibiców To Tylko Falubazu w ogólne nie wpuszczałbym na derby w Gorzowie, w zamian rezygnując z wyjazdu do Z. Góry.
  Bo jaka jest przyjemność z faktu, że prze 2h meczu są na trybunach aby jeb.... nas, wypić toast z Katarzyną Jancarz czy też rzucić parę połamanych przez siebie siedzisk na tor ? No ale są w końcu magiczni....
  Obiektywnie należy jednak stwierdzić, że także u nas (a pewnie i w każdej drużynie) jest grupka 20-50 kiboli, których żużel interesuje na samym końcu. Smutne jest to, że zabranie im obraźliwych szmat i tak nie eliminuje bandyckich wybryków. Porządkowi chowają się po zakamarkach albo od razu puszczają gaz nie bacząc na obecność dzieci i całe rodziny.
  Kibice Motoru ! Jesteście na ustach całej Polski.
  Także my w Gorzowie Wam mocno kibicujemy i bardzo liczę, że za rok przyjedziecie w jeszcze większym gronie i wszyscy będziemy się świetnie na naszym stadionie bawić.
  Pozdrawiam Was

 • Bajek lubi Komentarz

  Tu chodzi o to,że kapitanem jest nasz gorzowski chłopak,który odda serce za Stal ( i z tego jesteśmy dumni),a nie z kogoś takiego jak ten poprzedni,co dzisiaj kocha Falubaz,wczoraj Stal,a przedwczoraj Toruń,a jutro pewnie zakocha się w innym klubie.

 • Bajek lubi Komentarz

  Nareszcie Stal ma kapitana, z którego możemy być dumni.

 • Bajek lubi Komentarz

  Mały zawistne czlowieczku z dużego miasta ..... :):)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.