Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Teresa Par

  Ale było 2-0 do Borussia Dortmund

 • Teresa Par został fanem Borussia Dortmund

 • Teresa Par został fanem Piłka nożna

 • Teresa Par napisał/a komentarz do Werder Brema - Borussia Dortmund

  @Teresa Par: A mówiłam!!!!!!

 • Teresa Par napisał/a komentarz do Werder Brema - Borussia Dortmund

  Jak zagra Piszczek to 2:1

 • Teresa Par napisał/a komentarz do Łukasz Piszczek znów w reprezentacji? Mateusz Borek zdradził plan

  brawo ale jest też wersja zagrania .Fanka Dortmundu z Mikołowa

 • Teresa Par lubi Komentarz

  Piszczu, w dzisiejszej formie przebija Bereszyńskiego, który onegdaj zapowiadał się na niezłego piłkarza. Niestety...nie podołał. Jest przeciętnym wyrobnikiem tak w Sampdorii jak i reprezentacji, którego wieloma graczami zastąpić można. Ośmielam się także stwierdzić, że Łukasz radzi sobie lepiej, niż Muenier, na grę którego patrzę z ogromnym wysiłkiem i brakiem zrozumienia dla jego poczynań. Piszczek doradcą Brzęczka? To może się udać tylko wtedy, gdy Brzęczek nadrobi zaległości w dziedzinie taktyki, która dzisiaj wydaje się być dla niego piętą achillesową. Jeżeli tego nie uczyni - nie pojmie komunikatów Łukasza, słanych przez niego w dobrej wierze.

 • Teresa Par został fanem Łukasz Piszczek

 • Teresa Par lubi Komentarz

  Z wyjątkiem piłki nożnej, w której nie mamy żadnych osiągnięć, pozostałe dyscypliny, sztab trenerski i zawodnicy są notorycznie niedofinansowani. 2 przykłady poniżej, a jest ich o wile więcej.

  Zanim Małysz zaczął skakać tak, że stało się pożądanym dla polityków zrobić sobie z nim zdjęcie, to chłopak (wtedy) jeździł maluchem na zawody z resztą zawodników i w tym maluchu przebierał się przed zawodami. Brakowało im na wszystko: narty, serwis techniczny, skoczni do trenowania w Polsce.... Jak już politycy zrozumieli, że jedno zdjęcie z Małyszem, to kilka procent głosów w wyborach, to nawet skocznię wybudowali w Wiśle.

  Przykład drugi. Kiedy Raul Lozano zaczął trenować siatkarzy i poszedł z nimi przeprowadzić trening siłowy na COS-ie, to kazał im wyjść i zrezygnował z treningu. Bał się, że na tym sprzęcie, jaki mają do dyspozycji zawodnicy zrobią sobie krzywdę. Potem, kiedy oglądalność meczy nagle skoczyła, to dziwnym trafem wszystkie spółki skarbu państwa chciały być sponsorami, a w ślad za nimi ruszyli politycy z fotografami.

  Życzę Idze, żeby stała się takim Małyszem i takimi siatkarzami. Wygrała kilka szlemów, a wówczas politycy od sportu za możliwość ogrzania się w świetle jej sukcesów wybudują ośrodek jaki jest potrzebny uzdolnionej młodzieży. Póki co, życzę jej hojnego sponsora, bo przez kilka najbliższych lat, o ile nie pójdzie na smoleńską miesięcznicę, nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc i zainteresowanie rządzących.

 • Teresa Par lubi Komentarz

  FACET to w POLSCE NORMALNE . Moja córka miała doskonałe warunki i wytrzymałość/ po ojcu/ i miała świetnego trenera i znakomite wyniki na 400 m i co ? Trener za godzinę zajęć dostawał chyba 4 zł za godzinę. Wyjechał z żoną do Hiszpanii , gdzie za to samo miał DUUUŻO WIĘCEJ . I córka z koleżankami została bez trenera. A piłka nozna, a proszę ok 30 lat wstecz w Jadze sami chłopcy z białostockiego i chyba jeden z Gdańska , a dziś w składzie 1-3 z Polski , zero z podlaskiego . To kto wytrenował tych piłkarzy ? NIE POLSCY TRENERZY. Legia podobnie , ilu chłopaków z Warszawy gra w Legii ? Przecież ci obcy to 99 sort piłkarzy . Co nagle w Polsce zabrakło talentów , typu Lubański, Brychczy , Lewandowski.
  Gdyby Lewy , Szczęsny, Milik grali w Polsce to by przepadli

 • Teresa Par lubi Komentarz

  Żałosne jest to, że media informują o gratulacjach od Premiera, Prezydenta i jakiegoś tam ministra Glińskiego udzielającego w związku z wygraną wywiadu telewizyjnego mówiąc o sukcesie polskiego sportu. Wszyscy mają nieodpartą potrzebę dołączenia się do sukcesu, do którego nic nie dołożyli. To nie jest sukces polskiego sportu, a Igi Świątek. Państwo polskie tylko zainkasuje kasę z podatków za wygraną, nie inwestując nic! Po prostu ku...two!

 • Teresa Par lubi Komentarz

  Pan Gliński powiedział wczoraj że to nie jest triumf tylko Igi Świątek ale triumf polskiego sportu !! Nie panie ministrze to jest sukces tej dziewczyny tylko i wyłącznie !!!

 • Teresa Par lubi Komentarz

  Brawo Panie Janku!

 • Teresa Par lubi Komentarz

  Brawo, prawdziwy człowiek powiedział prawdę i choć nie każdy zrozumie jego słowa mam nadzieję że zanim to skomentują obraźliwie najpierw przemyśla swoje słowa.

 • Teresa Par lubi Komentarz

  Ja też ruszam WISEŁCE na pomoc . Wspomogę Ją nie pożyczkami , gra za kasę ale gorącą modlitwą [ za darmo ] a ta jak wszyscy wiedzą jest najważniejsza .

 • Teresa Par napisał/a komentarz do Tomasz Hajto i Sławomir Peszko na pomoc Wiśle Kraków. "Taki klub musi grać w ekstraklasie"

  Panowie OK orły Górskiego też długo dobrze grały ale wy macie cel uratować WISŁE.Ale jak sobie poradzicie z kibolami????? Ja przez kiboli nie oglądam naszej ligi wole niemiecką ale w takim składzie wam się uda .Kuba trzymam kciuki

 • Teresa Par napisał/a komentarz do Borussia Dortmund składa Polakom życzenia z okazji Święta Niepodległości

  Mecze Borussia Dortmund oglądałam bo tam grało 3 Polaków to była moja drużyna i kibicowałam im. Naszej ligi nie oglądam same burdy i kibole.

 • Teresa Par napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Ta walka powinni puścić w teleexspresie w całości.

 • Teresa Par napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek: Pomogę Legii Warszawa, choć jest mi wstyd

  Wstyd!!!!!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.