To My - lubi

 • To My lubi Komentarz

  Hamann sszwabiku a gestykulacje Ronaldo ci nie przeszkadzaja? Co za typ, typowy szwabik.

 • To My lubi Komentarz

  Szwabikom nawet trudno zagrac hymn polski jak nalezy co udowodnili juz nie raz na zawodach skokow narciarskich.

 • To My lubi Komentarz

  a ze oczywisty błąd w tytule to już janusze , nie czytający zwykle dłuższego tekstu niz sms nie zauważyli? Egzekucja .... no czyja? .... Tytuł wskazuje w języku polskim ze Rosjanin był znokautowany.

 • To My lubi Komentarz

  Ta Paczuska to jednak taka pisowska ohyda. Typowe polactwo w najgorszym wydaniu. I takie coś ma się za dziennikarza???? Ziemniory w polu kopać a nie w TV siedzieć !!! PiS poupychał w mediach swoich donosicieli, wazeliniarzy i pospolitych dupków. Nieudaczników-karierowiczów. Potem mamy takie wygłupy Paczuskich, mamy podpitych Gmyzików na wizji i tych dwóch obłudnych pajaców- Karnowskich. I dalszych fanatycznych łgarzy, z zakutymi łbami, będących hańbą dla dziennikarstwa. DNO! Gdyby Justyna miała managera, to z miejsca powinien on tę telewizyjną parodię dziennikarstwa podać do sądu za zniesławienie i naruszenie dobrego imienia.

 • To My lubi Komentarz

  Ty dzienikarko masz pieniadze od swoich sponsorow, nie musisz sie niczym innym wykazywac, niz twoja nienawisc dla kogos , kto sie naprawde stara. Zakladam sie , ze masz morde nienawistna, nieudane malzenstwo i szalony PMS. Fuck off bitch!!!

 • To My lubi Komentarz

  Mozna dyskutować,nawet się spierać ale..zauwazyliście ile tu ironii w komentarzach,ile sarkazmu, zawiści i prostactwa. Jaka ta Polska chciwa, zawzięta, pozbawiona realizmu,zrozumienia ,rozwagi...ile tu wywyższania i pouczeń (pseudofachowców).Nie rozumieją zeby nawet być 10 czy nawet 20 na olimpiadzie to lata wyrzeczeń i poświęceń..hektolitry potu..smrodu i poniżeń...rozumieją chyba tylko ci co sport uprawiali!! A szkoda że tylko ta grupa!!

 • To My lubi Komentarz

  Czemu w ankiecie 4% uwaza, ze Horngacher nie powinien trenowac polskiej kadry? Te 4% to ludzie, ktorzy albo kompletnie sie nie znaja na skokach albo martwia sie, ze polska liczy sie przynajmniej z jednej dyscyplinie zimowej.

 • To My lubi Komentarz

  Mają zasady, mają też rozum. Jak nie ma szans ściągnięcia nieprzytomnego kolesia na dół w pojedynkę, to sie nie poświęca życia wszystkich na około.

 • To My lubi Komentarz

  Równie dobrze mógłby powiedzieć z czystym sumieniem: tutaj zdobyłem wszystko, niczego więcej nie potrzebuję, czuje się w 100% spełniony, dalej chcę osiągać wielkie sukcesy z tym klubem - on jest tego gwarantem i dlatego zostaję tu na kolejne lata.

 • To My lubi Komentarz

  Proponuje "szybki" rewanż z Adamem Kownackim, mam nadzieje, że wtedy ten kabaret pod tytułem "Artur Szpilka - ostatnia nadzieja polskiego boksu" się zakończy :)
  Jak pójdzie do KSW to też w końcu trafi na jakiegoś dzika który wybije mu z głowy walki w klatce...

 • To My lubi Komentarz

  tak słaba kara cały sezon powinni bez kibiców grać i dużo wyższą kare finansowa

 • To My lubi Komentarz

  Ale czy to zawodnik szykuje sobie kombinezon? Nie rozumiem zupelnie takiej sytuacji...

 • To My lubi Komentarz

  I znów legii się upiekło.Kiedy to się skończy?

 • To My lubi Komentarz

  Księdz kulturysta wcele mnie nie gorszy a wręcz przeciwnie bo dziwnie dużo jest księży z konkretną nadwagą (choć to Ich sprawa przyznam), co innego ksiądz pedofil a tych nie brakuje. Lepiej wiedzieć jakie zdrowe hobby ma Twój "paseterz" nawet jeśli to dość ekcentryczne, jeden bierze udział w zawodach kulturystycznych, drugi rapuje a trzeci jeździ na choperze i to jest dla mnie okey, możesz spokojnie póścić dziecko na Oazę czy jak tam się teraz to nazywa, wiesz że obok Boga ksiądz ma coś też dla siebie w życiu - jak słusznie ks. prof. zauważa księża to też ludzie - ja np. uważam że celibat to niepotrzebny relikt, ale to chyba temat na osobną dyskusję i zapewne temat jest bardziej złożony niż mi się wydaje...

 • To My lubi Komentarz

  i tylko brawo bic za madre slowa w koncu ktos z tego samego stanu zabral glos!!!Ksieze profesorze chyle czola i jeszcze przyklasne.Moze gdyby wiecej sie mowilo otwarcie o pewnych sprawach tabu osob duchownych nie bylo by tyle falszy,klamstw i obludy.TO TEZ SA LUDZIE ZE SWOIMI ZALETAMI I WADAMI JAK KAZDY Z NAS!!

 • To My lubi Komentarz

  Swoją drogą ciekawe, że księża pedofile są tylko przenoszeni z parafii do parafii, a ksiądz który swoją pasją mógłby zachęcić ludzi do dbania o swoje ciało odrazu dostaje kanoniczne upomnienie, gdzie tu sens? gdzie logika?

 • To My lubi Komentarz

  zamknac stadion zaorac murawe a legie sposcic do 5 ligi, a mecze niech graja w bieszczadach

 • To My lubi Komentarz

  odpier... się od Bieszczad, góry niczemu nie winne

 • To My lubi Komentarz

  Problem terrorystów stadionowych (nazwa Jana Tomaszewskiego) powinien być załatwiony surową PiS'owską ręką. Im większe będzie cackanie się z problemem tym bardziej problem będzie narastał. Przyzwolenie społeczne jest na ograniczenie swobód kosztem załatwienia istotnej sprawy.

 • To My lubi Komentarz

  Tutaj muszę przyznać rację "głupiemu Jasiowu" Jako jeden z niewielu komentujących mówi wprost że coś z tym trzeba zrobić. Wszyscy inni brzmią na nutę: "rozmowa wychowawcza" czy "I tak nikt nic z tym nie zrobi" Takie biadolenie to po cichu przyzwolenie na tego typu zachowanie I zamiatanie problemu pod dywan. Wstyd!!!