Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marea lubi Komentarz

  Oczywiście,że niesprawiedliwe.Wystarczy uciułać 8 pkt.awansować do półfinału tam przyjechać drugi i wygrać w finale i to daje zwycięstwo w całych zawodach,a tymczasem zawodnik który wygrał część zasadniczą z kompletem plus wygrana w półfinale ( co daje mu 18 pkt) i ptzyjedzie w finale ostatni nawet nie łapie się na pudło.Taki system jest może dobry w GP,gdzie po kazdym turnieju punkty się dodaje,ale w takich pojedynczych turniejach to jest bezsensu.

 • marea lubi Komentarz

  Niech Bartek tak "daje ciała" w GP to już w połowie sezonu będzie Mistrzem Świata :) Brawo Bartek. Przyzwyczajaj nas do punktowania na takim poziomie w GP. Wielkie brawa. Widać, że F-16 ma kosmiczną formę.

 • marea lubi Komentarz

  Bartek wielki przegrany?? :) :) :) do szkoły dziennikarskiej, dzieciaku

 • marea lubi Komentarz

  W dodatku zimnica straszna, zawody się skończyły o 21, darłem do samochodu, bo byłem zmarznięty na kośc

 • marea lubi Komentarz

  żeby wyjechać z Zawarcia po meczu trzeba czekać w korkach z godzinę dlatego często ludzie szybciej uciekają ze stadionu! Żadna zawiść kolego! Na lidze trochę więcej może zostaje ale to jednak liga! Dziś było 13,5 tyś więc pewnie korek potężny!

 • marea lubi Komentarz

  Tak jak twoja obecnosc..na tym ..forum !:)

 • marea lubi Komentarz

  I co lubelaki Gorzów dalej do spadku? :)

 • marea lubi Komentarz

  - "redaktorze" - jaki Zmarzlik przegrany ? ? ? - Super zawody ! - A kto dostarczał wraz z Przemkiem najwięcej emocji i cieszył kibiców jazdą ? - Szkoda tylko ze okazały się tak pechowe dla Artioma... - Zdrowia Artiom i szybkiego powrotu na tor ! - Pozdrawiam.

 • marea lubi Komentarz

  Pająk zaczyna mi się podobać w tym sezonie! Czasy na treningach ponoć miał zbliżone do Bartka!;) no i na sparingach jest szybki i walczy!może będzie to taki drugi Iversen??;)

 • marea lubi Komentarz

 • marea lubi Komentarz

  Zadowoleni możemy być z młodzieży???
  No chyba jednak nie.

 • marea lubi Komentarz

  A wziąłeś może pod uwagę , że zarząd Startu , udostępnił swój obiekt dla zawodników Stali ??? Nasz tor jeszcze się nie nadawał do jazdy i dzięki przychylności Gniezna mogliśmy potrenowac ? I dlatego warto odjechać tenie meczyk :) I zawsze sparing będzie 100 razy lepszy jak trening samemu . To będzie fajny meczyk dla jednej jak i drugiej drużyny. Oby cało i bez kontuzji :)

 • marea lubi Komentarz

  za pewne najlepiej dobrac samych 1 ligowcow do sparingow.Wygrac z nimi i kozaczyc na forum.Jak widac sraka w Lublinie z ekstraligowcami nawet w sparingach

 • marea lubi Komentarz

  Start-worek.troli 56:34. Oni tego nie wygraja za chiny ludowe.

 • marea lubi Komentarz

  już jeden wygralismy jak juz liczysz sparingi no ale co wymagać wysokiej matematyki od 5 latka nie będę

 • marea lubi Komentarz

  Chcialbym w imieniu kibicow Stali pogratulowac wam zwyciestwa 12 kwietnia. Tylko prosze o niski wymiar kary, ja stawiam 37:53. Pozdrawiam z Gorzowa!

 • marea lubi Komentarz

  Co do oceny przygotowania toru i umiejętności taktycznych trenera naszej drużyny w pełni się zgodzę. Jednak uważam, że Bartek powinien jechać z numerem 5. na wyjazdach, bo daje to większe możliwości taktyczne. Zestawiłbym to w ten sposób:
  1. Kasprzak
  2. Thomsen
  3. Woźniak
  4. Kildemand
  5. Zmarzlik
  6. Karczmarz
  7. Bartkowiak
  Przede wszystkim trzeba patrzeć jak się pary mieszają w 4 kolejce startów, ale także na przebieg całego meczu. Przy moim rozwiązaniu w czwartej kolejce Thomsen jedzie z Woźniakiem, Kasprzak z Karczmarzem a Bartek z Kildemandem. Przy Twoim ustawieniu w czwartej kolejce po przemieszaniu par wyglądałoby to tak samo.Jest tylko jedna słabsza para Woźniak - Thomsen, którą bardzo łatwo wzmocnić rezerwą w razie słabszej postawy Woźniaka lub Thomsen. Jednak w innych biegach z Kiledmandem pod 5. robi się katastrofa. Przy Bartku pod numerem 5. może on wskakiwać za dowolnego seniora z pozycji 1-4 i daje większe szanse na bieg bez strat. Natomiast, gdyby Kliedmand pod numerem piątym się nie sprawdził to jest tak naprawdę wtopa 1-5 prawie w każdym wyścigu i rezerwa, która gwarantuje jedynie biegowy remis. Wbrew temu co się ludziom wydaje numer 5. wcale nie jest taki łatwy, bo 5. jedzie najpierw z 13. (zapewne Zagar) i juniorem gospodarzy (Miśkowiak/Gruchalski), później ma parę Madsen (nr 9) Przedpełski (nr 10), Miedziński i Lindgren (numery 11 i 12) i kończy biegiem na Madsena i Lindgrena (numery 9 i 12). Przy Bartku pod numerem 5. przy realnym wariancie możemy co najmniej w połowie tych biegów zremisować. Przy Kildemandzie pod 5. uważam, nie wygra on żadnego z tych wyścigów, co będzie skutkować porażką w prawie każdym wyścigu 1-5 lub 2-4. Wg mnie moje zestawienie jest lepsze, bo o ile Woźniaka czy Kildemanda raczej nie stać na zwycięstwa z liderami Włókniarza, to na remis biegowy i wyprzedzenie Przedpełskiego, Miedziaka i juniorów Włókniarza jak najbardziej. Trójki natomiast muszę zdobywać Bartek i KK.

 • marea lubi Komentarz

  Lepiej nie szastaj tak częściami ciała.

 • marea lubi Komentarz

  Uważaj bo możesz stracić rękę i będzie Tobie łyso.

 • marea lubi Komentarz

  Pojawia się młody talent , oczywistym jest że rozbudza nadzieje wśród kibiców . Co do presji ? Zawodnicy muszą ją sami na siebie nakładać , bo inaczej nie będą się sportowo rozwijać . Problem w tym żeby z tą presją nie przesadzali. Z presją nakładaną przez środowisko muszą nauczyć się żyć .

 • marea lubi Komentarz

  Gdybać można zawsze .Patrząc na poprzednie sezony niektórych zawodników .Forma też nie napaja jaką będą dysponować w tym sezonie,w oby dwóch klubach. Holta słuszna uwaga kontuzje jakie ostatnio doznał też mogą zaważyć na potencjale zawodnika. Norbert tez nie źle się pokazał można też na niego liczyć.Zobaczymy pierwsze trzy kolejki powinny trenerom pokazać na co może liczy od zawodników .

 • marea lubi Komentarz

  nie doceniasz juniorów stali...tutaj bedzie nawet przepasc

 • marea lubi Komentarz

  Będę mocno zdziwiony wręcz rozczarowany jeżeli Bartek nie zdobędzie IMŚ 2019.

 • marea lubi Komentarz

  Nie jestem hazardzistą. Poza tym szanse oceniam pół na pół ze wskazaniem na Stal, bo jestem jej kibicem.
  Przy czym Bartek Zmarzlik jest taką strzelbą z najwyższej półki.
  Bartek ma już wszystko, czego trzeba, by zdobyć tytuł.
  Bartek na pewno jednak zaatakuje. Z logistyką, głową i sprzętem na najwyższym poziomie może mu się udać.


  Piłkarz, ale gada bardzo mądrze. Oby więcej było takich mądrych i obiektywnych sportowców.

 • marea lubi Komentarz

  Zmarzlik tak, Gorzów u siebie - tak, Gorzów na wyjazdach - kiepsko widzę. Na ile to starczy? Otrze się o play off, albo wejdzie, albo nie. Zadecydują bonusy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.