Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • matti lubi Komentarz

  Unia z leszniewa to jednak parszywe wszy, a nie super zespół. Kanty, oszustwa i oczywiście robienie z Hampela ścierwa, to wszystko co reprezentuje leszniewo.
  Kuwa, wstyd parobasy na cała Polskę.
  taki piter i rusek, zachowując się jak q*rwy splugawili dobre imię tego niegdyś fajnego klubu.
  teraz reprezentujecie syf i kiłę w jednym ,- oczywiście z logiem leszniewa.

  Idę o zakład, jak wejdzie do klubu prokurator to i rusiecki i ten drugi będą mieli galaretę w gaciach.

 • matti lubi Komentarz

  Wrocław zawsze kombinował.

 • matti lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • matti lubi Komentarz

  Nie dla KSM. Należy zacząć od odpowiedniego szkolenia, które będzie dawało odpowiednią ilość zawodników. Nie może być tak, że 2-3 kluby dają wartościowych zawodników( Leszno, Gorzów, ew. Częstochowa), a pozostałe śpią lub żerują na innych. Rozumiem, że wychowanie juniora jest czasochłonne, ale trzeba od czegoś zacząć

 • matti lubi Komentarz

  Bzdury. Ostatnio Motor się utrzymał, ROW się utrzymał, Włókniarz się utrzymał, spadła Unia. 3/4 beniaminków się utrzymało. W czasach kiedy był KSM było zdecydowanie gorzej. Beniaminek ma zawsze ciężko, w każdej dyscyplinie.

 • matti lubi Komentarz

  Wprowadzić KSM, ale bez uwzględnienia w nim wychowanków. Leszno powinno się zgodzić bez problemu, z wyliczanki wypadliby Pawlicki, Smektała i Kubera. Do KSM liczyliby tylko Sajfutdinowa, Kurtza, Kołodzieja i Hampela. No, ale takie coś nie przejdzie, bo Unia by się nie osłabiła a niektórzy by musieli. KSM zawsze był i zawsze będzie wymierzony w najlepsze ekipy. Po to został stworzony! Nie dla KSMu. Chcecie wygrywać? Zacznijcie szkolić! Leszno budowało potęgę od 2005-go roku a nie od wczoraj. Nic im z nieba nie spadło, niczego nie dostali.

 • matti lubi Komentarz

  Rusko to kumpel Witkowskiego a ten nie może już patrzeć jak Andrzej kolejny już raz siedząc na plecach wcześniej Dobruckiego a teraz Śledzia schodzi z podwyższenia pokazywany przez kamery szepcząc im do ucha jak to powiedział Dryła "Nie w tym roku"!

 • matti lubi Komentarz

  To nawet nie jest śmieszne. Przekręt Rusko od kilku lat próbuje zdobyć złoto. Nie wyszło z Baronem potem z Dobruckim A teraz ze Śledziem. Nie pomogły różnego rodzju małostkowe próby jak wysyłanie juniorów Unii na finały dzień przed meczem o Złoto w lidze za kadencji Dobruckiego itp. Nie namówił żadnego wartościowego juniora do zastąpienia Drabika więc wymyślił sobie zmianę regulaminu. A dupsko pana Rusko piecze jeszcze mocniej, bo ostatnie sukcesy Unii to zasługa Barona i toromistrza którego Piotr zabrał ze sobą do Leszna.

 • matti został fanem Janusz Kołodziej

 • matti lubi Komentarz

  jaki ja jestem dumny z Unii...nawet nie za wyniki tylko za to, że jaki tor by nie był, to nie ma płaczu, jedziemy i już, bo tor jest równy dla wszystkich!!! a potem wchodzi on,cały na złoto, z bajtkiem jako podnóżkiem i mówi (czy był beton, czy bagno) tor był słaby, nie Wrocławski, Gorzowski, Toruński, Gorzowski, Lubiński, Grudziądzki, zielon górski tylko Leszczyński i w playoffach będzie inaczej... a My i tak wygrywamy pomimo płaczów :) oj tomek, ja rozumiem, że całe życie byłeś wygwizdywany w Lesznie, ale chociaż razy zachował byś się obiektywnie i powiedział, że Unia jest mocna, a nie sędziowie, komisarze. tory i pogoda działa przewiewko rywalom

 • matti lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • matti lubi Komentarz

  Wiem jedno oba mecze wygra Leszno :) Pozdro

 • matti lubi Komentarz

  Czwartkowe problemy nie powinny przeszkodzić Drabikowi w występie w finale PGE Ekstraligi, który zaplanowano na piątek. W nim Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Fogo Unią Leszno. .... ciekawe grypa żołądkowa średnio 3 dni trwa a on będzie gotowy na jutro ... kolejny juz WAŁEK wrocławski odpoczynek zawodnika przed decydującym meczem KTÓRY POWINIEN się odbyć w niedzielę 15.09.19 bo taki był terminarz ... tylko sobie maratony stworzyli w kwietniu i ... problem powstał ale cza sie dostosować do... Wałkowców ... gdyby nie przełożenie meczu to MAXIU by dzisiaj śmiał a nie wykluczenie złapał ... już kiedyś tak było ze trener reprezentacji wysłał przeciwników na zawody dalekie a swoich 3mał w domowych pieleszach .... I kolejny raz to samo sie dzieje w tym klubie

 • matti lubi Komentarz

  Stoperan, czy węgiel o to jest pytanie? :E

 • matti lubi Komentarz

  To bedzie nudny final ...jutro 41-49 dla Leszna

 • matti lubi Komentarz

  Niby sezon lekko przejechany, ale jednak przed finałem zawsze te ciśnienie jest, może się różnie ułożyć, może tor naszym nie podpasuje, być może coś z polewaczką się stanie lub pierdzielnie deszczem i meczu w ogóle nie będzie.
  Po 3 tytuł BYCZKI!

 • matti lubi Komentarz

  Trzymam kciuki za teoretycznie słabszego,czyli za Wrocław.

 • matti lubi Komentarz

  41-49 dla Unii. Leszno jest po prostu zasilne na naszą ligę.

 • matti lubi Komentarz

  Drabik dzisiaj jedzie,czy dalej siedzi na kiblu? :)

 • matti lubi Komentarz

  Jest Leszno i Rawicz jest i najsłynniejszy toruński operator betoniarki - zwany również inaczej dzbanem...

 • matti lubi Komentarz

  Gratuluję Wam Leszno szczerze i z całego serca obrony tytułu, w pełni zasłużony tytuł dla najlepszej drużyny tego sezonu, jestem pełen podziwu i szacunku dla Was, jak to mawiacie Królowa jest tylko jedna :) Nasi szacun za walkę ale zabrakło argumentów na koniec, Vacul 7 punktów .. nie wiem co mam o tym myśleć no ale trudno się mówi. Bartek arcyklasa a Krzychu solidnie ale bez fajerwerków. Mimo tego cieszę się z bycia kibicem STALI Gorzów :) Pozdro dla Wszystkich.

 • matti lubi Komentarz

  żenujący artykuł, tak samo jak żenujący jest pan Frątczak

 • matti lubi Komentarz

  A tu kolejne błyśnięcie dzbana
  Mobilizacja Chrisa Holdera. Peter Johns od piatku w Toruniu
  ckm to zadne rywla na MA
  jedynei madsen i moze jonsson co ujedzie. reszta to nie sajfudnov czy doyle
  spokojna wygra z jensen lub zz/
  bez nich to dopeior mozna myslec czy wygramy
  nasi juniorzy zroba roznice..
  ulamka nie licze w ogoloe 00 i do busa
  jonsson to klucz do meczu
  slaby jonsson bonus nasz, mocny jonsson to wygrana za 2

 • matti lubi Komentarz

  Kogo to ostatnio skazał sąd, skad to byli sponsorzy jesli mowisz dzbanie o uczciwości

 • matti lubi Komentarz

  "Bóg znów miał zadanie dla Jacka Frątczaka" - jakim trzeba być nieszczęśliwym człowiekiem żeby wymyślić taką historię....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.