Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Jastrzębski Węgiel nie składa broni. Kontuzja reprezentanta Polski

  Nareszcie mecz godny finału Plus Ligi. Mecz zacięty w każdym secie, rozstrzygnięcia w samych końcówkach. Wydawało się, że Zaksa dokończy dzieła, ģrali świetnie w obronie, ale nie dali rady. Choć JW nie gra jeszcze tego, na co go w tym składzie stać. Ale chwała im za nieustępliwość i walkę do końca. Po prostu nie pękli. Różnicę zrobił, tak mi się wydaje Clevenot, chociaż nie jest jeszcze w optymalnej formie. Ale to świetny zawodnik. Robi różnicę.

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Finałowy thriller, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle o krok od mistrzowskiego tytułu

  Dziwny mecz, aż pięć setów, a powinno być gładkie 3-0 dla Zaksy, bo byli zdecydowanie lepsi na każdej pozycji. Kaczmarek nie do zatrzymania, świetny, świetny David Smith, doskonały - jeden z najlepszych na świecie libero Shoji, rewelacyjny rozgrywacz Janusz. Drużyna kompletna. A w Jastrzębiu przede wszystkim brak pewniaka na ataku, ale i na każdej pozycji coś szwankowało. Ale tym razem ambicji i pełnego zaangażowania odmówić im nie można, a przy dozie szczęścia mogli piątą partię wygrać. Przy takiej dyspozycji Zaksa w trzecim meczu zakończy sprawę, tak wszystko wskazuje. Są po prostu siatkarsko lepsi

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Zespół Leona nad przepaścią

  Niesamowicie zacięty mecz, fantastyczna gra w obronie z obu stron. Lube ma niesamowitego Simona (16 pkt.), no i coraz lepszego drugiego, młodego Kubańczyka Yanta. W Peruggi niestety Leon to nie ten Leon co dawniej- może jakaś kontuzja, Anderson też słabszy niż zwykle. Jedynie świetny jak zwykle Kamil Rychlicki (17 pkt.). Ale to za mało na Lube. Ale myślę, że w trzecim meczu Peruggia zaskoczy i walka o scudetto będzie dalej trwała. Na marginesie- oprawa meczu o mistrza Włoch- przed każdym meczem hymn włoski, parkiet w barwach flagi włoskiej sprawia, że ten tytuł jest najważniejszy, ważniejszy nawet od tytułu LM.

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Pokaz mocy na otwarcie finału PlusLigi. Pokonani mają problem

  Kolejne baty dostało Jastrzębie. Ten zespół nie nadaje się do gry o najwyższe cele. Sam Gladyr to za mało na Zaksę. Reszta wychodząc na boisko ma galaretę, albo inaczej pełne gacie. Szczególnie Szymura. Dno. To będzie najsłabszy finał od lat.

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Kłopotów Jastrzębskiego Węgla ciąg dalszy. ZAKSA ograła zdziesiątkowanego rywala

  ZAKSA rozjechała po raz drugi JW. Aż przykro było na to patrzeć. Mistrz z vice, lider z vice liderem i takie baty. W Lidze włoskiej to nie do pomyślenia. Plama na wizerunku naszej Plus Ligi. Pewny finalista LM. W finale może być powtórka z ubiegłego sezonu. Po tym co Trentino pokazało w Perugii, może tak być. Leon i Rychlicki mogą nie dać rady. ZAKSA od 2015 r., kiedy prezesem został p. Sebastian Świderski ciągłe pasmo sukcesów, 4x mistrz, 2 x vice, 4 x PP, 1x finalista PP, 2x Superpuchar. Coś niesamowitego. Trenerzy , zawodnicy odchodzili, a ZAKSA ciągle na topie. Zawsze trafne decyzje. Od sezonu 2015/16 na 21 spotkań z JW w rozgrywkach ligowych, PP i SuperPP odniosła 17 zwycięstw i tylko 4 porażki, z tego 3 niespodziewane w ostatniej edycji (2 w finale PlusLigi i 1 w SuperPP). Nie liczę ostatniego pogromu w LM. Statystyki jednak nie kłamią.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Niestety, Stoch pokazał że daleko mu z klasą do Małysza.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Od dawna twierdziłem że Doleżal nie ma kwalifikacji ani umiejętności na dobrego trenera. Doprowadził do zapaści Stocha i innych a ten zamiast mu "podziękować" jeszcze go broni.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Absolutna dominacja w polskim półfinale Ligi Mistrzów

  W wielkim skrócie - rzeź. Kije samobije Zaksy obiły niemiłosiernie Jastrzębie. Śliwka - klasa światowa, podobnie Semeniuk i amerykański libero Shoji. Grali jak profesorowie z uczniakami. Jak ktoś miał wątpliwości, dlaczego Zatorski i Wojtaszek w kadrze, a nie Popiwczak, to dzisiaj miał odpowiedź.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  A gdzie się podział pana luz w d**ie, Panie Ziobro? Skoczkowie to nie święte krowy, to nie oni zatrudniają trenera i nie oni mu płacą. Także nie oni są rozliczani przez sponsorów, bo nie z nimi są podpisywane umowy. A forma w minionym już sezonie była tak słaba, że sponsorzy mogą uciekać, jeśli czegoś szybko się nie zrobi. To nie rozgrzesza PZNu, który funkcjonuje źle i jest ofiarą nepotyzmu, ale kadra skoczków troszkę za daleko się posunęła w swoich roszczeniach co do funkcjonowania związku.

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Co za powrót Jastrzębskiego Węgla! Będzie polski półfinał w Lidze Mistrzów

  Wielkie gratulacje dla Jastrzebskiego, brawo, brawo!
  Kapitalna gra wszystkich, Fornala, Hadravy, Wisniewskiego, Macyry, Bena, Popiwczaka, a przede wszystkim doskonała zmiana Szymury. Trochę słabsza gra Cleveneo, ale dobrze był rozpisany. To chyba pierwsza wygrana polskiego zespołu w historii pucharów z włoskim zespołem u siebie w Polsce. Wielka promocja polskiej siatkówki, pokaz siły Jastrzębia. Osobiście bałem się przed meczem, że moga nie wytrzymać presji, a po 2 setach że pękna. Ale Jastrzębski pokazał swój charakter, charakter zwycięzcy!

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  To są Igrzyska Olimpisjkie a nie jakieś tam zawody PŚ. Masz tylko 2 skoki, walka jest o medale. Dziwi mnie to że dopuszczają coś takiego jak zmiana belki dla zawodnika na życzenie trenera na takich zawodach. Fatalne. Choc konkurs był przedni, najlepszy w całym sezonie.

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Koniec spekulacji transferowych. Leon podjął decyzję ws. przyszłości

  Małe sprostowanie: jak dotąd Leon z Perugią nie zdobył mistrzostwa Włoch.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Przykre na tym portalu jest fakt, że wiele osób „zabiera głos” na temat, o którym nie mają „zielonego pojęcia”. Wielu nawet nie wie CO TO ZA NAGRODA!!! Oficjalna nazwa to: The Best FIFA Football Awards 2021. 2021 nie znaczy, że chodzi o wyróżnienie za rok kalendarzowy 2021. Wybór dotyczył okresu od 8 października 2020 r. do 7 sierpnia 2021 r. Do głosowania dopuszczeni zostali trenerzy reprezentacji, ich kapitanowie, dziennikarz z każdego kraju oraz kibice. Głosować mogli tylko przedstawiciele krajów zrzeszonych w FIFA. Wasze głupie, głupkowate komentarze dają obraz Polski i Polaków za granicą! Uważacie, że nikt nie czyta polskich stron!? Nie jesteście do "zidentyfikowania"? Jesteście w błędzie!!! Wielu „farbowanych” mieszkających za granicą wypisuje i rozpowszechnia wypaczony obraz Polski, Polaków w tym Polskich Sportowców! Celuje w tym m.in. @SportowyEkspert (IP). Nie zdaje sobie sprawy z jednego faktu. Mieszkając za granicą podlega zagranicznej jurystykcji w tym przypadku niemieckiej. Odnośnie tematu poruszonego w artykule. Na pewno wielu nie wie, że w przeszłości, do pewnego czasu, reprezentację Argentyny nazywano "gauchos":...

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  satanistyczne rzady w natarciu , składamy Lucyferowi ofiary z dzieci. Odpowiednio przeprowadzony rytuał skutkuje tym, że darzy nam się w życiu tak jak tego pragniemy, nawet jeśli pragnienie jest wyjątkowo nieczyste.Może przejdę do sedna... Jak przez setki lat płynęliśmy z prądem, tak od jakiegoś czasu energie duchowe są dla nas niesprzyjające. Widzimy, że nasze imperium się sypie i nie ma już możliwości jego uratowania. Wielu ludzi podnosi świadomość i duchowo opowiada się za stroną światła. Za 20 lat byłoby już po wszystkim, dlatego elita podjęła decyzję skrócenia tego czasu, wykorzystując obecną jeszcze kontrolę, aby dokonać największego sabotażu, jaki można zrobić...S: Po pierwsze, musimy sobie uświadomić, że nie jesteśmy tylko materią. Wszyscy jesteśmy istotami duchowymi, które inkarnują do ciała, doświadczając w życiu tego, co odpowiada potencjałom energetycznym ducha i poziomowi świadomości przed wcieleniem i w jego trakcie. Istotne jest też to, że energia z jaką umieramy jest znacząca z punktu widzenia kolejnego wcielenia. Chcemy maksymalnie zdegradować energetykę ludzi, aby umierali w najniższych wibracjach. Wojna nuklearna nie da aż takich korzyści.

  Robert: Czyli szczepionki obniżają energetykę ludzi doprowadzając ich do śmierci?

  S: Nie zupełnie. To taka bomba zegarowa. To, że już teraz niektórzy zaszczepieni umierają lub źle się czują, to tylko efekt uboczny, którego nie udało się wyeliminować. Staramy się maksymalnie ten fakt zatuszować propagandą, nowymi odmianami wirusa i ogólnie chaosem informacyjnym. Tuż przed masowym umieraniem zaszczepionych chcemy dokonać kluczowej rzeczy. Chcemy się ujawnić wykorzystując wszystkie nasze media i pokazać każdemu co zrobiliśmy, śmiejąc się ludzkości w twarz. Pokazać im wszystkie nasze zbrodnie oraz to, że zaraz odejdą z tego świata. Chcemy wytworzyć u nich totalną nienawiść w naszą stronę i do wszystkich, którzy ich zwiedli. Będą wiedzieć, że oni wszyscy i ich dzieci zostali złożeni w ofierze Lucyferowi. Umierając z taką energetyką następne ich wcielenie będzie w miejscu, gdzie Lucyfer nadal rządzi. My z kolei wierzymy, że dzięki temu największemu rytuałowi złożenia ludzkości w ofierze oraz odpowiedniemu rytuałowi naszego odeścia odrodzimy się ponownie w rodach kontrolujących populacje, gdzieś w innym zakątku Wszechświata.

  Robert: Przerażąjące... Bardzo przerażające... Czyli wszystkie rządy wysyłają celowo swoich rodaków na rytualną rzeź? Oni też są satanistami?

  S: W rządach są ustawiane osobniki o odpowiednim charakterze i pragnieniu władzy. To są nasze idealne marionetki. Praktycznie większość z nich myśli, że obecnie jest wprowadzany rząd światowy, a te szczepionki i stopniowe rujnowanie gospodarek w imię walki z wirusem to tylko pretekst do wykonania kontrolowanego upadku systemu i wejścia w nowy system z globalną władzą. Myślą, że w pewnym ustalonym przez nas momencie zrzekną się władzy na rzecz rządu światowego. Obiecaliśmy im silne pozycje w nowym rządzie, część z nich jest przekupywana, część jest zastraszana, a część jest zupełnie nieświadoma. Co najwyżej parę osób w naszym rządzie oraz w jego najbliższym otoczeniu może być w to poważniej zaangażowana wykonując działania z premedytacją. Wiem z całą pewnością o dwóch osobistościach, z czego jeden wydaje się już być nieaktywny.

  Robert: A co z lekarzami? Jak ich się udało przekonać do szczepionek?

  S: Tak jak mówiłem, kontrolujemy farmację i edukację od lat. Studenci medycyny mają prane mózgi. Absolwent wychodzi z silnym przeświadczeniem, że szczepionki to cud medycyny. Potwierdzone to jest tysiącami naszych badań i prac naukowych. I faktycznie taki był cel szczepionek, a wszelkie nieporządane odczyny poszczepienne zamiatane są pod dywan. Jeśli jakiś lekarz wypowiada się źle o szczepieniach, to zawieszamy go w prawach do wykonywania zawodu. Może różne pierdoły opowiadać o sposobach leczenia, ale krytykowanie szczepień to rzecz, której nie tolerujemy. W ten oto sposób aż tylu lekarzy się zaszczepiło i skutecznie przekonuje do nich swoich pacjentów. Rządowi można nie ufać, mediom można nie ufać, ale własnemu lekarzowi nie zaufasz?

 • Eugeniusz Mo napisał/a komentarz do Trener mistrzów olimpijskich: Mam ogromny szacunek dla polskich siatkarzy. Ich postawa na to zasługuje

  Nie ma co porównywać rangi medalu IO z medalem ME, tym bardziej że ME odbywają się miesiąc po igrzyskach. Trener Tille doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zdobył z Francją złoty medal, coś niewyobrażalnego, jedyny medal w historii francuskiej siatkówki na IO. Mając niecałe 57 lat przeszedł do historii. Ciekawe, że pamięta Wagnera, jego metody, że pamięta nowy system grania wprowadzony w latach 80-tych przez amerykanów i pewnie wiele innych nowinek, ale przede wszystkim analizuje, wyciąga wnioski i wprowadza swoje rozwiązania.
  Wiadomo, że medal IO to marzenie każdego zawodnika, drużyny i trenera. Bo to impreza raz na 4 lata, a i wcale nie jest łatwo się tam zakwalifikować. Lata szybko lecą, przychodzą nowi zawodnicy, może akurat przydarzyć się kontuzja, itp. „C'est la vie”.
  Warto jednak zauważyć, że od 1988 r. w półfinałach praktycznie zawsze występowały te same druzyny: USA, Brazylia, Włochy i Rosja. Same utytułowane tuzy. Nie ma tu przypadkowości.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Uważam, że Sebastian Świderski, to najlepszy kandydat. Nie podoba mi się tylko to, że wkracza polityka, i Ryszarda odrzuca się, ze względów politycznych, a nie merytorycznych.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Świderski jest najlepszym kandydatem. Szkoda byłoby tylko ZAKS-y . Taki prezes to skarb.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  zdecydowanie Swiderski to kwinte4sencja czlowieka sportu,z zasadami i nieskazony klimatami dlaekiej niechlubnej przeszlosci

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Uważam że Sebastian Świderski jest najlepszym kandydatem na ten fotel. Od wielu lat związany z siatkówką, poznał ją z każdej strony. Świetny zawodnik, światowej klasy. Poznał pracę w klubach Polskich i zagranicznych. Wiele lat grał w reprezentacji. Otarł się o trenerkę. Prezes jednego z najlepszych klubów w naszym kraju. Zna języki, ma znajomości i kontakty w środowisku. Zapewne ma i swoją wizję jak powinien działać związek. Swoją drogą to fajnie byłoby zapoznać się właśnie z pomysłami na działanie związku każdego z kandydatów. Szkoda, że nie jest to otwarta debata.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  jakosc reprezentacji wyraznie spada. Jesli prezesem nie zostanie wybrany Swiderski to mozna spodziewac sie dolowania siatkowki w kraju

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Naprawde jestem pod wrazeniem tak wspanialej atmosfery .Czasami zastanawiem sie czy Heynen jest trenerem selekcjonerem czy moze jakims propagandysta.Ja bym raczej chcial sie dowiedziec o foprmie poszczegolnych siatkarzy czy sa zdrowi czy sa w formie .Dlaczego nie ma zmian na ME to mnie interesuje a nie samopoczucie Heynena

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Mnie zastanawia , że nie ma korekt w składzie , tak jakby wszyscy jednakowo grali.Taki Kaczmarek czy Śliwka z Kubiakiem powinni być zmienieni.Jest trzech siatkarzy , którzy nie pojechali na IO Huber , Bednorz i Fornal , dlaczego ich nie sprawdzić w miejsce tych co zawiedli?Heynen to jednak słaby trener i powinien po ME opuścić kadrę.Definitywnie.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Nawet mistrzostwo Europy nie osłodzi kompromitującej porażki na igrzyskach. Wiele zespołow do tej imprezy podchodzi na luzie i w rezerwowych składach więc jej ranga jest dość niska. Była szansa aby przemeblować skład i dać szansę gry na dużej imprezie innym siatkarzom bo na Kubiaków, Śliwki,Nowakowskich, Kaczmarków itp nie mozna już patrzeć ale niestety zostaje Heynen i spolka czyli towarzystwo wzajemnej adoracji. Mam nadzieję,że po ME Heynen odejdzie a nowy trener da szansę innym graczom a nie tym skompromitowanym.

 • Eugeniusz Mo lubi Komentarz

  Skoro na IO daliśmy plamę, a podobno dysponujemy najszerszym składem, to aż się prosiło, aby dać szansę nie tylko Huberowi i Fornalowi, ale też paru innym, którzy na ME mogliby gryźć parkiet, aby udowodnić Heynenowi, że jednak zasługiwali na grę w Tokio.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

FIGUS

Hej hej! Uwielbiam czytać Twoje komentarze z siatkówki - to o niebo lepsze niż same artykuły ,których z reguły nie czytam do końca. Szkoda ze nie mogę likować Twoich komentarzy bo uwierzytelnienie konta przez FB nie działa a dziadom nie podam swego numeru telefonu. TAK TRZYMAJ!
Pozdrawiam serdecznie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.