Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • LLV napisał/a komentarz do Bogusław Kubicki: Staramy się o sponsorów i zawodników

  A kto stawiał na awans Czuwaju? Kto typował Olsztyn do spadku? Takie dywagacje są bezsensowne. Czuwaj może wnieść powiew świeżości do ligi. Może być biednie, ale Harcerze będą walczyć.

  @Wisła Mistrz - to nie zadufanie. W każdej grupie znajdzie się ktoś, kogo poglądy są bezsensowne. I piszę to jako kibic Iskry.

 • LLV napisał/a komentarz do Dwa oblicza Michała Jureckiego (wideo)

  Chyba już czas, żeby (w formie głosu z drugiego obozu) dopuścić do głosu jakiegoś "gryzipiórka" związanego z Vive. Obiektywizmu w tym artykule jest tyle, ile zawodowstwa w polskim szczypiorniaku. Czyli - niewiele. Czy to jest opiniotwórczy portal (chyba za taki chce uchodzić), czy miejsce gdzie jakiś nawiedzony dziennikarzyna wylewa swoje żale? Żeby było jasne: jestem pełen podziwu dla Adama Wiśniewskiego, bo to, ile ten facet wycierpiał i ile przeszedł, żeby grać na takim poziomie, zasługuje na najwyższy szacunek.
  Takich fauli jest w tym sporcie sporo, zdarzały się i będą zdarzać. Jeśli ktoś pamięta starcia pary Kisiel-Olejnik, to wie, że to co się dzieje teraz, to głaskanie się po twarzach.
  Dla mnie faul Jureckiego to przypadek, który skończył się urazem Wiślaka.
  A "ekspertowi" piszącemu te "artykuły" dedykuję jedno: dziennikarz powinien być obiektywny. Do zapamiętania. Cel jest prosty: zamieszanie przed 3 meczem o tytuł. Brakuje mi jeszcze tylko wzmianki o tym, iż Michał Jurecki trzykrotnie potraktował w sposób bezczelny, chamski i brutalny Toromanovicia. I to na przestrzeni 5 spotkań!!! Łapiąc w pół i z dzikiem obłędem w oczach przytulając do swej piersi. Zasłużył na prasową chłostę "dziennikarza" Nowakowskiego.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.