Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Globi lubi Komentarz

  jak się napinacie! to dlaczego Sqry nie dopuszczono do egzaminu? że co? za głupi bo nie ma matury czy średniego? za głupi to jest Kryjom żeby potrafić zintegrować i zrobić z drużyną to co zrobił Sqra z Bykami w ubiegłym sezonie! albo się do czegoś ma smykałkę albo nie i żadne pieprzenie o wykształceniu tego nie zmieni co najwyżej będzie więcej wykształconych półgłówków

 • Globi otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Globi otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Globi napisał/a komentarz do Dylemat Marcina Sekuli. Kto uzupełni skład Kolejarza?

  Witam, -K- Nie sądzę że nie,
  Pozdrawiam

 • Globi napisał/a komentarz do Dylemat Marcina Sekuli. Kto uzupełni skład Kolejarza?

  Witam Panów, trochę śmieszne te wasze wpisy no ale wolny kraj.
  Pochodzę z Opolszczyzny obecnie mieszkam i pracuje poza województwem Opolskim mamy tu klub Ekstraligowy i mam otóż w tym klubie znajomego który jest ujmijmy to tak (wysoko postawiony)rozmawiamy sobie czasami o moim Opolskim żużlu, Prezesie i co słyszę że facet ma nieskazitelna opinię wśród paru znaczących postaci w Polskim żużlu. W Polsce mówi się że jak odejdzie Drozd to żużel zniknie w 90% z Opola. Podobno miał parę fajnych pomysłów ale jest po prostu (za mały). Nie znam zarządu Kolejarza ale szanuję wszystkich którzy robią coś by ten żużel w Opolu przetrwał. Parę osób na tym Forum narzeka na to czy na to jest nawet jakiś desperat który chce zamknięcia tego klubu, Panowie bez obrazy zgłoście swoją kandydaturę wygrajcie wybory i zobaczcie jakie to proste prowadzić jakikolwiek klub sportowy. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców życzę wam jak i sobie emocjonującego widowiska z Ostrowska drużyną.

 • Globi został fanem tagów: Żużel, Lee Richardson

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.