Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • dexterus lubi Komentarz

  Na TVP1

 • dexterus napisał/a komentarz do Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa

  Adrian Stańczak zatrzymany blokiem po raz drugi

  już nie mają komu grać, że aż libero dostaje piłki? :

 • dexterus lubi Komentarz

  Zadziwiające jak łatwo wielu kibicom przychodzi ferowanie skrajnie odmiennych opinii i osądów. Nie tak dawno czytałem sporo wpisów podważających sens czerwonej kartki dla Polisa. Później grupa osób krytykowała Włókniarza za zawieszenie Oskara sugerując że sprawa zapewne dotyczy syna prezesa i tym podobne bzdury. Teraz natomiast zdecydowana większość żąda niemalże głowy zawodnika! Bezspornym jest fakt iż Polis nie po raz pierwszy zachował się skandalicznie i nie można było tego zamieść pod dywan. Pytanie tylko co dalej? Klub wyszedł z założenia iż spróbuje mu pomóc poprzez karę zawieszenia ale także przez pomoc psychologa i kontakt z klubem w formie pracy na rzecz młodszych kolegów. I moim zdaniem jest to właściwa droga i być może ostatnia szansa dla Oskara nie tylko jako żużlowca ale i człowieka. Najłatwiej byłoby oczywiście wyrzucić go z klubu - tylko czy to rozwiązuje problem tego młodego człowieka? Czy tkwiących w nim złych emocji czy frustracji nie zechce on rozładować w jeszcze gorszy sposób?
  Nie znam go osobiście, nie wiem w jakich warunkach dorastał i jakie miał wzorce osobowe. Mogę tylko podejrzewać że nie była to sielanka w bogatej rodzinie. Ważne że ktoś chce mu pomóc bo być może nie ma takiej babci jak Kuba Błaszczykowski która to osoba zajęła się nim po tragicznym zdarzeniu na oczach Kuby dziecka, a przyszłego reprezentanta Polski. Mam nadzieję że Oskar skorzysta z tej szansy i zrozumie pewne rzeczy bo przegra nie tylko swoją pasję!

 • dexterus lubi Komentarz

  Kto by nie zmienił klubu za 5x większe zarobki, niech pierwszy rzuci kamień... W pełni Rado rozumiem, gościu zostawił naprawdę wiele zdrowia dla Legii, ale ma 31 lat- rodzina też musi za coś żyć- gość też ubezpiecza kolejne pokolenie (jak i nie następne). Postępuje po prostu jak ojciec- zarobi, wróci i będzie z rodziną. Daję uciąć rękę, że 99% z Was by postąpiło tak samo (nie mówię o ludziach, którzy nie mają na utrzymaniu rodziny, bo Ci tego nie zrozumieją). Chce zabezpieczyć rodzinę- siebie, żonę i dzieci oraz możliwe że wnuków. Dla mnie to nie jest dziwne. Legia swoje dostanie, Rado swoje też dostanie. Szkoda gościa bo widać po nim, że z jednej strony rodzina i jej bezpieczeństwo finansowe, a z drugiej strony Legia, w której spędził najlepsze lata. Działanie na takiej samej zasadzie, jak wielu z Polski wyjeżdża do Anglii- za pieniędzmi. Przykro mi, ale go rozumiem i cenię jako człowieka i zawodnika. Długo takiego w polskiej lidze nie będzie.

 • dexterus został fanem Hakeem Olajuwon

 • dexterus został fanem Natalia Partyka

 • dexterus lubi Komentarz

  Zresztą, pamiętam jak się Jabłoński wypowiadał że dopóki będzie na paliwo to będzie jeździł. Skąd więc ten żal i do kogo?

  I jako jedyny słusznie o tym przypominasz.
  Wiedział o tym doskonale a takimi wypowiedziami,tylko utwierdzał złodziejstwo w przekonaniu że "nie jest jeszcze na tyle źle".
  Wtedy gdy oficjalnie nie mówiono ale brak w składzie Walaska,Łaguty,Holty czy Jensena wskazywał wyraźnie w czym problem,płaczący teraz Jabłko właśnie tak kwitował jak napisano i był pewniakiem w składzie
  Tak się nie robi Jabłoński. Albo jest się po stronie zarabiających albo po stronie tych co im z nosa kapie.
  Opowieści Zdunka czy Śleszyńskiego można między bajki wsadzić.Programy naprawcze mieli ale przez rok nie zdążyli a w trakcie sezonu lżyli zawodników za brak przywiązania do barw czy klubu.Stanowiska stracą to pewne a ponadto reputacja nadszarpnięta.Głupia ta obrona prezesów.
  Po raz kolejny chcę tylko napisać że w tym co się stało,widzę paradoksalnie jedyną i niepowtarzalną okazję do zmian.Mogą na tym zyskać wszyscy,łącznie z tymi co stracili licencje.Pisałem o tym wczoraj w innej pozycji a dziś ...?
  Dziś już widzę obok pojawił się na SF nawet sam on. Wielki nieobecny dotąd Stępniewski zapewniający że nie skreślają ani nie faworyzują.
  Obłudy ciąg dalszy. Oj głupi ci prezesi klubów,głupi.
  Za kilka miesięcy znowu poczytamy że kredyty pobrali bo tak Centrala sobie zażyczyła. Rozpieprzyć tą Centralę i rynek przywrócić do normalności.Jest szansa bo nie ma składu na EE i mają pełne gacie.Ważne aby Grudziądz odmówił startu i leżą.
  Przestańcie się wyzywać na forach i zacznijcie wreszcie myśleć.
  To też nasz żużel.

 • dexterus zaczął obserwować Michał Ś

 • dexterus został fanem Michał Kwiatkowski

 • dexterus został fanem Kyrie Irving

 • dexterus został fanem Oskar Polis

 • dexterus lubi Komentarz

  won na stadion

 • dexterus lubi Komentarz

  A Noskowicz dalej swoje wywleka. To co pan mówisz to kibice już dawno o tym mówili na forum. Żadna nowość beznadziejny artykuł...

 • dexterus lubi Komentarz

  Widzę dużo zawistnych i tych którzy mają słabo z pamięcią.
  Na Włókniarz zawsze przychodziły tłumy nawet przez lata walki o utrzymanie. Ten fakt odróżnia nas od wielu innych ośrodków żużlowych w Polsce. Argument co do składu jaki jechał jest słaby - tak jak wyżej napisałem tłumy były zawsze nawet walcząc o utrzymanie. Kibice są z drużyną a nie z zarządem dlatego w miarę możliwości zawsze będą przychodzić tłumnie na mecze. Śmiem twierdzić że jadąc składem juniorskim w Elidze na własnym torze przyszłoby więcej kibiców niż normalnie na mecze innych drużyn. Was może być wielu na sportowychfaktach, nas jest zawsze wielu na stadionie.

 • dexterus lubi Komentarz

  no to jestem w szoku. po kim jak po kim, ale po nim bym się tego nie spodziewał. Chyba za dobrze mają tu żużlowcy skoro wszyscy chcą tylko podwyżek, czas zrobić jak Szwecja- albo tak jak chcą kluby albo wypad bo straszne z tego bagno się robi. Tam puste trybuny a praktycznie Ci sami zawodnicy co u nas za połowę kasy..

 • dexterus został fanem Jarosław Dymek

 • dexterus lubi Komentarz

  Redaktora oślepił blask Harrisa i nie może uzupełnić relacji

 • dexterus lubi Komentarz

  No niestety się nie udało go spłacić. Został zastawiony w lombardzie Unibax.

 • dexterus lubi Komentarz

  Co mają wspólnego Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinow, Darcy Ward i Paweł Przedpełski z Peterem Kildemandem??

  Oni też zdobyli 15 punktów

 • dexterus lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • dexterus napisał/a komentarz do Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KantorOnline Włókniarz Częstochowa

  na Fiacie nie ma, ewentualnie może jakieś miejscowe radyjko

 • dexterus lubi Komentarz

  Eurosport, ewentualnie TV Trwam

 • dexterus lubi Komentarz

  Bo Częstochowa żyje żużlem. To jest dla nas taka tradycja, a Ty siedź sobie dalej pikniku :)

 • dexterus został fanem Klaudia Szmaj

 • dexterus został fanem Maciej Kot

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.