Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kojiro napisał/a komentarz do Siódemka Miedź Legnica stawia na wychowanków

  Ciekawie może wyglądać nowy sezon,choć oczywiście przy tak młodym składzie o powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu będzie ciężko.Mam tylko nadzieje,że najważniejsze postacie z tej "srebrnej" drużyny zostają w Siódemce,bo liczba 8 coś mi się nie zgadza w rachunkach.No nic trzeba będzie chyba poczekać do ogłoszenia oficjalnego składu.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Tegoroczny sezon sukcesem Siódemki Miedzi Legnica. "Wydaje się, że jest postęp".

  Obecny sezon okazał się bardzo obiecujący i wyciśnięto z niego chyba maksa.Fajnie,że sytuacja w klubie jest jak się wydaje unormowana,a młodzież daje sporo nadzieje na przyszłość.W kolejnym sezonie może być spora szansa na awans,według mnie potrzebne są zmiany personalne na 2,max 3 pozycjach i powrót do Superligi stanie się jak najbardziej realny.Póki co cisza nt.zmian w kadrze,zobaczymy co przyniesie najbliższa przyszłość.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Tragedia podczas turnieju w Kielcach. Zmarł 15-letni zawodnik ŚKPR-u Świdnica

  Niech spoczywa w pokoju.Wyrazy współczucia dla rodziny oraz kolegów i trenerów ze Świdnicy.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dramat gdańszczan - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Wrocław

  A jakie ma to teraz znaczenie,że Śląsk był kiedyś mistrzem.Wcześniej zarzucałeś,że nikt nie ma prawa wiedzieć,jaka będzie przyszłość Śląska,bo tylko Ty jesteś na tyle blisko klubu,że posiadasz taką wiedzę.Teraz widzimy,że dysponujesz także informacjami o Płocku gdzie ma być zdecydowanie gorzej.Rozumiem,że na temat Orlenu też masz wiedzę tajemną.
  Prawda jest taka,że na tą chwile w Śląsku jest jak jest i nie ma co zakłamywać rzeczywistości.Nie wiem czy zmieni się coś w przyszłości,ale na chwile obecną wygląda to słabo.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dramat gdańszczan - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Wrocław

  Bo jako kibic Miedzi wiem jakie są mniej więcej realia finansowo-organizacyjne mojego klubu.No chyba że nagle objawi się jakiś sponsor,bądź też KGHM postanowi jednak wspomóc nieco bardziej klub z mojego miasta,w co nie chce mi się wierzyć.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dramat gdańszczan - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Wrocław

  Tak samo jak Miedzianka chciała już przegrać żeby nie awansować do baraży,a potem chciała przegrać w barażach z Pomezanią i tylko przez przypadek dołożyła im 13 bramkami w rewanżu.Zejdź na ziemie chłopie.Jak się uda to wygrają,a czy zgłoszą drużynę do superligi to już inna sprawa.

 • Kojiro napisał/a komentarz do I liga mężczyzn: KSSPR przegrał w Piekarach Śląskich. Baraże dla Siódemki Miedzi

  A ja bym wysunął nieco inną teorie spiskową.Może Miedź i Końskie umówiły się,że bezpośredni awans o drugie miejsce rozstrzygnie się między nimi w poprzedniej kolejce.Jak wiadomo wygrała Miedź,dzięki czemu oba zespoły mogły w ostatniej kolejce przegrać swoje spotkania i obstawić takie wyniki u buka.Wydaje mi się,że zarówno w Miedzi jak i w Końskich nie ma w tym momencie aż takiej bidy,żeby nie przystąpić do baraży.Ale tak jak mówię to tylko takie luźne gdybanie nie opierające się na żadnej wiedzy.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Carmelo Anthony zostaje w New York Knicks!

  krótka odpowiedź co by nie przedłużać:
  1.Melo mógł przyjść nie na zasadzie S&T ale jako wolny agent na umowę 2/36,a po 2 latach max(takie rozmowy też się toczyły)
  2.Porównanie Gasola do Stata całkowicie nie na miejscu i nawet nie komentuje tego
  3.Gasol miał przyjść bez względu na obecność Melo(zresztą jego kontrakt z tego co mówią może wynosić nawet 6,5 mln co jest śmieszną ceną za takiego zawodnika)na mocy S&T za Taja,ale skoro Melo nie ma Gibson póki co zostaje.
  4.Faktycznie takie kontrakty jak Butlera,McDermotta czy Snella,które są na poziomie 1-2 mln bardzo obciążają budżet Chicago i trzeba ich się pozbyć aby wymiana doszła do skutku:P
  5.Uważasz,że w czasach gdzie za Haywarda trzeba zabulić 16 mln Rondo pójdzie grać do NY za 10 mln,a Durant za 15 mln tak?Obaj pewnie pójdą do La za o wiele większe pieniądze.
  Reasumując kibice NY zobaczą misia jak świnia niebo,no chyba,że Spike Lee nie wytrzyma i zrobi film s-f jak jego ukochana drużyna zdobywa tytuł,innego wyjścia nie widzę.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Carmelo Anthony zostaje w New York Knicks!

  Juz Ci odpowiadam,oczywiście że większe szansę miałby na tytuł w Chicago.Po pierwsze Rose jest zdrowy i będzie pewnie grał na poziomie allstar.Po drugie jeżeli mówisz,że Jo jest kontuzjogenny to sprawdź ilość meczy rozegranych przez niego i Melo w ostatnich 3 sezonach.Po trzecie porównaj trenerów w obu organizacjach w Bulls jeden z dwóch najlepszych w lidze,w NY debiutant.Po czwarte max kontraktu ogranicza przyszłe ruchy transferowe.Po piąte w Chicago zawitała właśnie nowa gwiazda w postaci Gasola i skład Rose-Butler-Melo-Gasol-Noah +Hinrich,Snell,McDermott,Mirotic,a może jeszcze jeden weteran za minimum, dawałby spore nadzieje na sukces.Po szóste kto taki niby miałby przyjść do Zena,kogo on ma ściągnąć takiego kto zapewni mu misia?Rozumiem,że będzie polował po kolei na Rondo i Duranta,ale pierwszy to wydatek przynajmniej 15-18 mln za sezon,drugi lekko ponad 20,a gdzie miejsce na pozostałe wzmocnienia(center,dobra ławka).Mistrz szybko nie zawita do NY,a Zen zostawiając u siebie Melo z takim kontraktem bardziej sobie zaszkodził według mnie niż pomógł.
  Chicago życzę sprowadzenia Bledsoe'a.Zresztą mają paru ciekawych zawodników do możliwego oddania,parę picków,powinno być jeszcze ciekawe w Windy city.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Szok! LeBron James wraca do Cleveland Cavaliers!

  Wojnarowski na twiterze parę dni temu informował,że Melo zostaje w NY i póki co te informacje raczej się nie potwierdzają.Zresztą Woj już sam jako pierwszy sprzedał plotę o możliwości gry Flesha w Chi-Town.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Szok! LeBron James wraca do Cleveland Cavaliers!

  Jak nie przepadam za Bronkiem,to jednak jego decyzja bardzo mi się podoba.Teraz tylko trzeba czekać ruchy po stronie Bulls,które najbardziej mnie interesują.Przyjście Melo i Wade oznaczałoby brak Taja,ale w kontekście przyjścia Miroticia nie wygląda to najgorzej.Jeżeli faktycznie w Chicago doszłoby do takich przetasowań i dodatkowo nie trzeba będzie robić amnestii na Boozerze,to chyba oni będą największym wygranym.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Łukasz Płonka bez klubu. Jak będzie wyglądała jego przyszłość?

  Niech wpada do Legnicy,akurat brakuje jednego lewoskrzydłowego:) A propo Śląska gdybym był ich kibicem to mocno bym się niepokoił,bo liga już dawno się skończyła,a nie wiadomo nawet którzy z zawodników zostaną,nie mówiąc już o potencjalnych wzmocnieniach.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Paweł Matkowski i Bartosz Nastaj zagrają w Legnicy

  Proponuje najpierw sprawdzić definicje słowa transfer.Z tego co widziałem Nastaj faktycznie średnie warunki,ale też dobrze stoi na nogach,niezły wyskok i fajny zwód.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Paweł Matkowski i Bartosz Nastaj zagrają w Legnicy

  Miło byłoby gdyby ktoś zorientowany napisał parę słów o jednym i drugim chłopaku.Tak czy inaczej ciekawe nazwiska,jeden z superligowym doświadczeniem,drugi z tego co widziałem najlepszy strzelec Wisły II w zakończonym sezonie.Zobaczymy kto jeszcze zawita do Legnicy.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Orlen Wisła pożegnała 10 zawodników. Raczkowski: W tym tygodniu poznamy trzech nowych graczy

  Tak może trochę poza tematem,ale też nie do końca.Mógłby może ktoś opisać grę i możliwości Bartosza Nastaja z Orlen Wisły II? Chłopak ma przejść do Legnicy i ciekawy jestem jakiejś oceny jego umiejętności.W razie odpowiedzi z góry dzięki.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Jan Czuwara zamieni Miedź na Zagłębie

  Chociaż z perspektywy kibica Siódemki szkoda,że Janek odchodzi,to jednak gra w I lidze przy jego talencie jest marnowaniem czasu.Ciekawe jak będą wyglądały wzmocnienia Miedzi na pozostałych pozycjach.Mógłby może ktoś napisać coś więcej na temat Bartosza Nastaja?

 • Kojiro napisał/a komentarz do Damian Wleklak: Chcieliśmy odmłodzić kadrę B

  Co wy się tego Janka tak czepiliście.Faktycznie może ma mniejsze osiągnięcia,ale jak może mieć duże skoro w tym roku zakończył dopiero wiek juniora.Zresztą ja o niego jestem bardzo spokojny,bo wielokrotnie miałem przyjemność go oglądać i jestem dziwnie pewny,że on na kadrze B się nie zatrzyma.

 • Kojiro otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Wszech Czasów

 • Kojiro napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Miami akurat to wzięłoby Marcina z pocałowaniem ręki,tylko,że ich nie stać na niego.Myślę,że kolejny kontrakt może dać mu spokojnie 40 mln dolarów w 4 letniej perspektywie.Myślę,że najlepszym rozwiązaniem byłoby pozostanie Gortata w Wiz i pewnie obie strony będą zainteresowane kontynuowaniem współpracy,choć Cuban pewnie znowu zarzuci sieci na Polaka.
  ps.Wizard chyba nie takie słabe,skoro zaraz mogą grać w finale konferencji.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Superliga: Górnik trzecim półfinalistą, Ruch wygrał w Olkuszu (wyniki)

  Pomijając kwestie tego byłem czy nie byłem,bo to jest mało ważne.Pytałem tylko dlaczego jak niektórzy kibice z Głogowa nie witałeś się z kibicami z Zabrza?Sam przecież pisałeś,że rzecz niespotykana na innych halach,dlaczego więc nie dołączyłeś do kolegów?.Ponawiam więc pytanie,dlaczego Ty nie wykonałeś tego przyjacielskiego gestu?

 • Kojiro napisał/a komentarz do Superliga: Górnik trzecim półfinalistą, Ruch wygrał w Olkuszu (wyniki)

  A Ty dlaczego się nie witałeś?

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dariusz Michalczewski ostro o Adamku: Kariera polityczna przekreśli jego wyniki sportowe (wideo)

  Poza tym co wcześniej napisałem Michalczewski sympatyzuje z inną opcją polityczną o czym świadczy poparcie dla podejrzanego o korupcje Jacka Karnowskiego w 2010 roku przy okazji wyborów samorządowych.Przy okazji Michalczewski zaznaczył,że nie wyklucza w przyszłości startu w wyborach samorządowych bądź też parlamentarnych.(kto ciekawy z pewnością odnajdzie informacje w internecie).
  Trochę hipokryzją powiało w tym momencie od Tygryska.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dariusz Michalczewski ostro o Adamku: Kariera polityczna przekreśli jego wyniki sportowe (wideo)

  I o obniżaniu poziomu człowieka mówi ktoś kto aby zarabiać więcej pieniędzy i być bardziej popularnym u naszych zachodnich sąsiadów był gotów zmienić obywatelstwo i wychodzić pod obcą flagą do ringu.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Siódemka zbiła Akademików - relacja meczu Siódemka Miedź Legnica - AZS UMCS Lublin

  Artykuł słowo w słowo skopiowany z oficjalnej strony Miedzi,a z tego co wiem sprawozdania z meczu pisze w Legnicy inna osoba.Chyba,że się mylę P.Sławomirze?

 • Kojiro napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Zobaczymy jeszcze tylko czy do drodze będzie Phil'owi z Melo,bo różne są głosy.Jak dla mnie to kolejny sezon będzie przejściowy,bo nie wierze,że jakaś drużyna przejmie kontrakty Chandlera,Amar'e czy Bargnianiego,tym bardziej,że NY za dużo picków do rozdania nie mają.Na sezon 15/16 powinniśmy już widzieć w NY całkiem nową mocną drużynę być może z LBJ albo Durant'em w składzie.Natomiast tak czy inaczej uważam,że obecny sezon jest ostatnim z Melo w składzie Knicks.
  ps.Zen w Chicago wszystko jedno w jakim charakterze oznaczałby brak w niej Thibsa,co z kolej oznacza brak sukcesów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.