stanino - lubi

 • stanino lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • stanino lubi Komentarz

  Skoro nie ma już Borubara ,to kto będzie godniej reprezentował Polskę w ojczyźnie Smirnoffa jak nie Sławomir ?(+-)

 • stanino lubi Komentarz

  Trochę to wygląda jak kabaret Peszko jedzie, a Szymański,Żurkowski czy Frankowski zostają w domu

 • stanino lubi Komentarz

  TU JEDYNY PROBLEM to trener -Dyzma. Jego aspiracje kończą się na piłce ligowej. NIE SIĘGA MARZENIAMI wyżej. Ma to co ma i jest z tego zadowolony. W doopie ma jaki wynik osiągnie na MŚ bo i tak zatrudni go każdy klub w PL. NAJWAŻNIEJSZE SĄ układy i układziki z powodu których, NIE MAJĄ SZANSY JECHAĆ CI , co na zgrupowaniu gryzą trawę i są lepsi o 3 klasy od wariatów (sposób gry)-alkoholików i o klasę od wieszaków na futra i koszule w kropki.

 • stanino lubi Komentarz

  No cóż "Jaga" to taki "papierowy tygrys".Wygrali kilka meczy i już myślą że zdobędą mistrzostwo kraju.

 • stanino lubi Komentarz

  Sam jesteś beznadziejny co widać po kapeluszu, ile już dziś wypiłeś?

 • stanino lubi Komentarz

  To samo było z Górnikiem i Koroną na jesieni.

 • stanino lubi Komentarz

  I już medialne hieny wyczuły krew .. i cieszą sie z kłopotu innych , Trzymaj sie Piotr , nie daj sie sprowokowac bo widac Twoi ,, symparycy ,, i podstawieni mediatorzy tylko na to czekają !! . Wez sie za treningi skacz jak najlepiej i w dupie miej cały ten zgiełk . Sponsorzy czesciej i huczniej rozstają sie ze swoimi żonami i jakos żyją . Wstyd za wszystkich tych którzy wykorzystują potkniecia innych dla własnych celów .

 • stanino lubi Komentarz

  Niech tym niewinnym Amerykanom Ruseczki przypomną słynnego kolarza Lance Armstronga , który był na dopingu przez całą karierę. Siedem razy zwyciężał Tour de France , zdobył brąz na olimpiadzie w 2000 w Sydney a po wielkiej aferze w 2012 roku wszystkie trofea odebrała mu Międzynarodowa Unia Kolarska.

 • stanino lubi Komentarz

  Po prostu niewychowani, nie ma się czym przejmować. USA i WB zawsze śmierdziały tchórzostwem, nie wychowaniem i niewiedza o świecie.

 • stanino lubi Komentarz

  Oczywiste chamstwo reprezentantów USA, kraju który jest winien wielu morderstw, zabójstw i śmierci cywilów w krajach, do których zaniósł swóją "demokrację". Podsumowując "osiągnięcie" USA można powiedzieć, że każdy uczciwy człowiek mógłby odmówić podania ręki każdemu Amerykaninowi.

 • stanino lubi Komentarz

  Wiesz Fratiszek, że jesteś polaczkiem tylko w niemieckiej przebarwionej skórze?! Takie indywidua nazywano kiedyś volksdeutsch i były to najbardziej pogardzane osoby nie szanowane przez Polaków, których zdradzili! Natomiast Niemiec w razie sprawy spornej zawsze wybierze swojego czyli rodowitego Niemca! Więc nie wiem czy masz powód do zadowolenia i pomiatania innych nazywając ich lekceważąco polaczkami. Miej świadomość, że pisząc coś takiego jesteś zdrajcą, zdrajcą własnego narodu i nigdy nie będziesz mieć szacunku z żadnej ze stron! Miej świadomość, że jesteś społecznym sprzedajnym śmieciem, chorągiewką, których nikt nie lubi!! Na dobrą sprawę czym ty się różnisz od islamskich imigrantów? Tym, że tamten imigrant nigdy nie wyśmiewa się ze swoich braci! Więc sobie odpowiedz jeszcze raz kim ty jesteś?!

 • stanino lubi Komentarz

  W USA rodzina, już szykowałaby się do pogrzebu.

 • stanino lubi Komentarz

  Dla Pazdana Euro2016 było turniejem życia.Widać było wielką motywację i koncentracje.Po Mistrzostwach wyszły kontuzje i gdzieś się pogubił.Teraz transfer do mocnej ligi mógłby być dla niego tak naprawdę gwoździem do trumny bo już raczej w ogóle wypadłby z rytmu meczowego gdyby 'odwalał' takie numery.

 • stanino lubi Komentarz

  a co moze dobry?

 • stanino lubi Komentarz

  Kibice jagi uspokójcie się i tak nigdy nie będziecie mistrzami!

 • stanino lubi Komentarz

  Słuchaj Mandziara i reszta towarzystwa. Stadion Lechii nigdy nie zapełni się kibicami, jeśli drużyna będzie grała takie frajerskie mecze jak ten. Bez zaangażowania, bez ambicji, bez biegania, bez walki. Niektórzy tak się poruszali jakby mieli worek mosznowy, mocno i boleśnie związany sznurkiem nylonowym. To nie ręka Malocy w polu karnym przesądziła, ale całokształt bezwładu, pasywności, braku walki. Jak Lechia nie zacznie seryjnie wygrywać na wyjeździe, to stadion będzie świecił pustkami jak teraz. Po prostu ludziom szkoda nerwów, żeby za własne pieniądze, kosztem czasu wolnego denerwować się na stadionie i tracić zdrowie. Żeby wygrać mecz trzeba przeciwnika złapać za gardło i nie puszczać do końca, a nie podskakiwać sobie beztrosko jak pijane baletnice na pastwisku. Przykro było patrzeć na to coś. W ogóle cały mecz to poziom III ligi.

 • stanino lubi Komentarz

  Szkoda mi go jest . Normalne że poszło o kasę .taki sam błąd popełnił Roger źle na tym wyszedł

 • stanino lubi Komentarz

  Krok do przodu w jego karierze? Ciekawe na której płaszczyźnie, chyba zarobkowej bo na pewno nie sportowej. Klub, który w tym momencie jest na dziewiątej pozycji ligi greckiej a w poprzednim sezonie był na czwartej, więc żaden dobry z niego klub to nie jest. Może i w tym sezonie również grają w lidze europy, ale no cóż aż takich perspektyw to ja nie widzę.

 • stanino lubi Komentarz

  Dla Legii to wzmocnienie, co to za napastnik który nie ma szybkości, nie potrafi grać 1x1, głowy przegrywa z dużo mniejszymi a tak naprawdę nie potrafi grać głową, nie wspomnę już o tym że biega po boisku iak "Żyd po pustym sklepie" . Jedyne co potrafi to przyjąć piłkę i podać (najczęściej do najbliższego) a to za mało. Lepiej promować naszych jak takie drewna