BTAS - lubi

 • BTAS lubi Komentarz

  Jeszcze trochę to pismaki wejdą do łóżka polakom .

 • BTAS lubi Komentarz

  Parfjianowicz? To ten spec od Kowalczyk? Aaaa to znawca tematu.

 • BTAS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BTAS lubi Komentarz

  Jakie to smutne , ze wybitnego trenera opluwa sie po jego odejściu. Wstyd .

 • BTAS lubi Komentarz

  Tajner zdradził, że współpraca z Austriakiem nie zawsze była przyjemna. Tajner jako wisienka na torcie przywykł, by go zawsze lizano i głaskano pod włos. Narcyzm polskich skoków z trampoliny?!

 • BTAS lubi Komentarz

  BRAK SŁÓW!!! TAJNER TO WYJĄKOWO WREDNY TYP. PODŁA POSTAC,TYPOWA SZUJA I ZERO..(( JAK TAKIE COŚ..DOSTAŁO SIE DO PZN-u..PEWNIE PO TRUPACH DO CELU..((

 • BTAS lubi Komentarz

  Panie Prezesie proszę się zająć żonką, po co była ta szopka z przedłużeniem kontraktu, przecież umowy nie przedłużył trener, a nie Pan. chyba Pan przechodzi kryzys wieku bardzo dojrzałego.

 • BTAS lubi Komentarz

  No tak...przez te kilka lat Stefan wielce chwalony. Oczywiście zasłużenie, bo ta kadra faktycznie była kadrą. A jak odszedł to nagle można powiedzieć, że "był trudny" itd. Tajner - autorytet, który całe swoje osiągnięcia zamknął w tym, że trafił mu się taki Małysz. Jakoś z nikogo więcej nie zrobił nawet przeciętnego skoczka. Stefan za swojej kadencji miał wyniki nie tylko ze Stochem, ale także w drużynówce. Delikatna różnica, nieprawdaż? No, ale co tam...jest się prezesem, można wytykać wszystkim, nawet jeśli samym się było nieudolnym prezesem, który trafił na idealną koniunkturę dzięki postaci Adama....

 • BTAS lubi Komentarz

  Dokładnie tak jest.
  Publiczność angielska doskonale rozumiejąca tenis, od razu wyczuła, że szykuje się w tegorocznym finale Wimbledonu największy przekręt stulecia.
  Zobaczyli, że przebijacz Djoković jest podejrzanie spokojny, widząc przed sobą największego w historii atletę, geniusza tenisa, artystę kortów, prawdziwego Maestro, Krula Rożera.
  Dlatego słusznie buczeli, wymachiwali łapami na Serba, kiedy podczas tajbrejka w piątym, tak niesprawiedliwym i loteryjnym secie, niszczącym tenis, kwestionował decyzję sędziego, który widział autową piłkę Serba.
  Nie nauczono Serba, że nie kwestionuje się żadnych wyroków sędziowskich?
  Dlatego Serb nigdy nie otrzyma nagrody fair play, bo nie jest dżentelmenem, jak Rożer Tylko Rożer zasłużył (i po raz 20 z rzędu zasłuży - jestem pewna) na nagrodę fair play, którą ofiarowała mu publiczność i wszyscy znawcy i kibice tenisa, za wszystkie krzywdy i przypadkowo wygrane piłki przez Djokovicia!!!!

 • BTAS lubi Komentarz

  Ja już mam coraz mniej zapasu nerwów na roztrząsanie tego piątego seta w Londynie. To był rabunek w biały dzień na oczach setek milionów telewidzów.
  Niepojęte, że po takich zachowaniach Serb nie dostał kary. Najpierw w trakcie meczu zamachnął się na sędziego, uderzył z całej siły w wieżyczkę sędziowską i co? Dostał tylko ostrzeżenie! Za uderzenie w drabinkę sędziowską należna była kara utraty punktu, a za podważanie decyzji sędziego Djokoviciowi należała się kolejna kara.
  Mało. Jeśli doliczymy do tego inne skandaliczne zachowania (przedłużanie gry: niekończące się odbicia przed serwisem, rzucanie ręcznikami w ballboyów, zbyt długie siedzenie w szatni między setami, perfidne opóźnianie gry poprzez leżenie na korcie po uślizgu oraz mało przychylne spojrzenia w kierunku Boskiego Rodżera), to sędzia miał pełną podstawę, aby przy stanie 12:12 wlepić serbskiemu przebijaczowi karę przegranej w całym gemie (czyli tie-break powinien być z automatu rozliczony jako wygrany na korzyść Króla Maestra).
  Roger nigdy takich rzeczy nie robi. On jest największym dżentelmenem, przed którym czoła chylą nawet książęta angielscy oraz londyńskie wyższe sfery na trybunach AELTC Centre Court. Roger zawsze z godnością przyjmuje porażki, potrafi być skromny, bo wie, że jego boskość pochodzi nie z tego świata. Kiedy po meczu Djoković popełnił gafę i nazwał Króla Rogera "jednym z najlepszych", to Szwajcar przyjął to z prawdziwą klasą. On wie, to co my wszyscy wiemy. Że jest największym tenisistą w historii. Te seryjne tytuły "ulubieńca kibiców" nie biorą się znikąd, są spontanicznym i autentycznym wyrazem uwielbienia dla Największego Poety w Białym Sporcie.
  Ale sprawiedliwość zatriumfuje. W Nowym Jorku publiczność jest zawsze uczciwa i w meczach z udziałem Rogera zawsze staje po stronie Prawdy. Nie można pozwolić, by przypadkowe zagrania jakichś rzemieślników mogły przeszkodzić Mistrzowi w wygraniu turnieju. Prewencyjne krzyki, gwizdy i buczenie podczas serwisu rywala są po prostu wyrazem sprawiedliwości i dbałości o wsparcie należne tylko Perfekcyjnemu Rogerowi.

 • BTAS lubi Komentarz

  Lekarze zapewniają, że Roger jest nieskazitelnie czysty. Jak łza. Śmiganie jak sarenka w wieku 38 lat to zasługa nadludzkich genów, bajecznej techniki oraz boskiego daru. Wszystkie beztalencia w cyklu ATP mu tego zazdroszczą.

 • BTAS lubi Komentarz

  Jest czysty jak łza Mirki. Zazdroszczę Jej, że Ona może być tak często i tak blisko z Boskim Rożerem. Stykać się bezpośrednio z Geniuszem, obdarzonym nadludzką wytrzymałością, siłą. Mocarzem Kortów!!!
  Jako jedyny Roż potrafił powstrzymać upływający czas.
  A nawet go cofnąć, jeśli tylko ma ochotę.
  A tak wielu z nas, bało się, czy Boskie Ciało Rożera wytrzyma trudy po 3 godzinnym spotkaniu z innym rzemieślnikiem z Majorki.
  Lecz ja, od początku wierzyłam, że Rożer jest niezniszczalny, jest jak Legendarna "maszyna Bolek", a jednocześnie słodki jak czekoladki Lindla (ulubiony przysmak mojego Maestro)

 • BTAS lubi Komentarz

  Grubo. Aż się prosi o oryginalną wypowiedź.

 • BTAS lubi Komentarz

  Dziennikarze nie zwrócili uwagi tylko na Novaka Djokovicia, który jako lider rankingu i obrońca tytułu dwa razy z rzędu został pogoniony z kortu centralnego.
  Ale to przecież tylko Djokovic. Nie mój boski Rogerio - :)))

 • BTAS lubi Komentarz

  Barty : Nadal - 1:0.
  :)

 • BTAS lubi Komentarz

  Bzdura, Agnieszka wielokrotnie grała na kortach centralnych w początkowych fazach szlemów, choćby w pierwszej rundzie Rolanda Garrosa.

 • BTAS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BTAS lubi Komentarz

  Bomba raczej powinna eksplodować w jego pustym łbie. Jak ten nieokrzesany imbecyl coś palnie to po prostu ręce opadają, ale trzeba mieć też na uwadze że to człowiek bardzo zabużony psychicznie, tak moi drodzy... a więc zamiast wszelakich kar proponuję oddział zamknięty.

 • BTAS lubi Komentarz

  Przesadził, to napewno!,ale to tylko słowa.
  Wydaje mi się ,że bardziej kontrowersyjne jest/było zachowanie Kyrgiosa, który rzuca krzeselkami/rakietami...

  W obu przypadkach to kwestia temperamentu,co jednak nie tłumaczy tego typu zachowań .

  Kara finansowa co najwyzej i tyle .

 • BTAS lubi Komentarz

  Duma i tyle w temacie! :)