Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • hbll napisał/a komentarz do Marcin Lijewski nie jest już trenerem Energi Wybrzeża Gdańsk

  Dajcie spokój. Przecież to nie wyniki zwolniły Lijewskiego, bo te są na miarę możliwości. Moim zdaniem za kilka dni usłyszymy, że po Lijewskiego po prostu zgłosił się ktoś inny i Szeryf bierze udział w bardziej ambitnym projekcie.

 • hbll napisał/a komentarz do Marko Mamić dalej od SC DHfK Lipsk. Nowy rozgrywający zakontraktowany

  Szkoda, że nie trafi do Wisły. Moim zdaniem to jest taki gracz, który mógłby dać Wiśle bardzo, bardzo dużo i być jej liderem na lata - zarówno w ataku, jak i w obronie. Jednym słowem zawodnik wart przepłacenia.
  Co więcej - w VIVE nie został zachowany balans między obroną i atakiem, a odejście Mamicia i postawienia na Kulesza powoduje tutaj jeszcze większe dysproporcje. Niedługo Talant zamiast zmieniać cały skład po 15 minutach, będzie go zmieniał co akcję obrona - atak.

 • hbll napisał/a komentarz do Szykuje się druga fala odejść z Vardaru. Dwa kluby w wyścigu po Vuko Borozana

  A czy w Paryżu nie mają równie dobrego składu? W czym gorszy jest kwartet Karabatić, Hansen, Sagosen, Remili od (możliwego) Palmarsson, Cindrić, Mem, Borozan? Nazwiska jak widać na szczęście nie grają...

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: hit transferowy PGE VIVE Kielce. Igor Karacić podpisał kontrakt

  Ja nie mówię, że Alex jest złym środkowym. Chodzi mi o to, że jest lepszym prawym rozgrywającym. Na swojej nominalnej pozycji od około 3 lat jest być może najlepszy na świecie. Na środku w razie potrzeby pewnie sobie poradzi, ale moim zdaniem szkoda rezygnować z kogoś takiego na prawej połówce.
  Zresztą wydaje mi się, że duet Karacić + Alex będzie więcej wart niż Alex +Lijewski/Vujović/Janc.

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: hit transferowy PGE VIVE Kielce. Igor Karacić podpisał kontrakt

  Dlatego też dziwię się, że Wisła tak łatwo go odpuszcza. Moim zdaniem Gębala powinien w Płocku dostać wysoki kontrakt, nawet niewspółmiernie wysoki do obecnych umiejętności, tylko po to aby go zatrzymać. Jeśli Wisła (tak samo jak VIVE) chce tworzyć silny zespół i długofalowy projekt, to musi tam być kilku Polaków. Polaków na poziomie chociaż Tomka Gębali jest bardzo mało, w zasadzie rozgrywających nie ma i dlatego Gębala jest tak bardzo wartościowy.
  Zakładam jednak, że Nafciarze odpuścili przekonywanie Tomka, bo ten już dawno podpisał kontrakt gdzie indziej i wszyscy zainteresowani o tym wiedzą. Czy to będą Kielce nie wiem, ale to bardzo prawdopodobne, bo to pasuje do polityki Servaasa, którą potwierdza zresztą zainteresowanie Malcherem, Korneckim, Morytą - choć klub stać na sportowo lepszych graczy. Gębala idealnie się w to wpisuje.
  Jeszcze jedno - mówimy o rozwoju, o szansach na poprawę umiejętności, o awansach sportowych. Ale przecież transfer do Kielc to w dzisiejszych realiach prawie awans na sam szczyt, czy to się komuś podoba, czy nie. Wyżej można sięgnąć chyba tylko grą w Barcelonie i Paryżu. Jeśli traktować grę jako sposób na życie i zarabianie, to mając w CV taki klub jak VIVE można jeszcze jakiś czas odcinać od tego kupony. Po co Gębala ma się ogrywać w średniaku bundesligi, żeby kiedyś spełniać marzenia o wielkich klubach, jeśli do wielkiego klubu może iść już teraz...?! Da sobie radę albo nie, ale drugiej takiej szansy może nie dostać.

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: hit transferowy PGE VIVE Kielce. Igor Karacić podpisał kontrakt

  Ten Bratić to jest chyba menadżerem wszystkich ważniejszych graczy na Bałkanach i jeszcze paru w Niemczech i Francji. Wygląda na to, że to wpływowa postać.
  Transfer Karacicia oceniam jako optymalny ruch - dobry zawodnik, najlepszy spośród dostępnych na rynku.
  Nie wierzę za to, że będzie grał razem z Cindriciem. Przemawia za tym kilka argumentów - po pierwsze, Cindrić chce odejść, a jak chce, to odejdzie. Z niewolnika nie ma pracownika, a niezadowolony gracz nie da VIVE tyle, ile powinien i ile wynikałoby z jego wysokiego kontraktu.
  Po drugie - do zdrowia wróci Daniel Dujszebajew, o którym chyba wszyscy zapomnieli. Nie sądzę, by Talant gdzieś go oddał, a skoro jest w drużynie, to nie może być 3-cim środkowym, kiedy ojciec jest trenerem.
  Nowe światło na wizję drużyny rzucają teksty o Alexsie na środku. Moim zdaniem to nie jest najlepszy ruch, bo on zawsze będzie bardziej wartościowy na swojej nominalnej pozycji. Ale nawet jeśli Alex miałby być środkowym, to Daniel musiałby zostać przesunięty na lewą połówkę - tam jest Kulesz i przyjdzie jeszcze jeden, a może nawet 2 graczy. Raczej na pewno będzie to 1-2 z trójki: Gębala (najbardziej prawdopodobny), Borozan, Jaganjac.
  Cóż, wygląda na to, że przyjście Karacicia rozstrzyga też odejście Mamicia, bo kadra będzie za szeroka. Wisło, działaj, bo chętnie zobaczyłbym Mamicia w Płocku.

 • hbll napisał/a komentarz do Kandydat do zastąpienia Luki Cindricia. Igor Karacić łączony z PGE VIVE Kielce

  Pisałem już dawno, że VIVE powinno się nim zainteresować, ale raczej jako lewą połówką o innej charakterystyce, niż Kulesz i Mamić. W obecnych okolicznościach to jeszcze bardziej senswny transfer.
  Zresztą jakby się tak zastanowić, to nie za bardzo ma kto przyjść za Cindricia. Wiadomo, że będzie to raczej słabszy gracz, bo Cindrić ma potencjał na bycie nawet najlepszym środkowym świata, ale - szanse na Sagosena, Lauge, Mahe, Palmarssona, Lekaia czy Karabaticia VIVE ma raczej żadne. Schmid do końca kariery zostaje w RNL. Cały pierwszy szereg środkowych jest poza zasięgiem VIVE. Skandynawowie generalnie do VIVE nie przychodzą, więc i taki Gottfridsson też wydaje się być abstrakcją. Entrerrios raczej kończy karierę, Bezjak też jest już starawy, Malasinskas mimo świetnego sezonu to raczej nie ten poziom. W zasadzie z tych godnych uwagi graczy zostaje jeszcze tylko Diego Simonet i właśnie Karacić.

 • hbll napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: klasyk nie zawiódł, ale "święta wojna" znów dla PGE VIVE. Kielczanie lepsi w rzutach karnych

  Z boku wygląda to trochę jakby Sabate manifestował przez Zdrahalę, że ta Wisła to nie jest jego autorski projekt i (prawdopodobnie) jeden z najlepiej zarabiających graczy jest jednym z najsłabszych w drużynie - w mniemaniu trenera.
  Zresztą Zdrahala nie dostaje na boisku szans, by się obronić. Cóż, taki jest jednak sport. Ktoś zaufał Sabate, więc teraz trzeba ten problem ze Zdrahalą rozwiązać, najlepiej pozwalając mu odejść. Nie mam specjalnie wątpliwości, że Zdrahala może dać Wiśle więcej niż Moya i Tarabocchia, ale to Sabate podjął ryzyko usadzenia Zdrahali. A skoro przyjdzie Mindegia, Ruiz, a zostanie Moya, to dla Zdrahali nie ma raczej miejsca w drużynie.
  Co do Rumuna - myslę, że on w Veszprem nie zagra. Węgrzy pewnie go obserwują i nie mogą nie widzieć, jak słabo się Rumun prezentuje. Kto wie, może przedłużą kontrakt z Iliciem. Zresztą mają Nenadicia i Mackovseka, przychodzi też Lauge, z wypożyczenia wrócić może Ligetvari, nie wiadomo co z Jamalim - nie za bardzo tam jest miejsce dla Racotei, a w zasadzie zupełnie tego miejsca tam nie ma. Nie wyobrażam sobie, by Racotea zmieścił się w składzie Veszprem, bo tam w nowym sezonie będzie przynajmniej 6, a może nawet 7 lub 8 lepszych praworęcznych rozgrywających.

 • hbll napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: klasyk nie zawiódł, ale "święta wojna" znów dla PGE VIVE. Kielczanie lepsi w rzutach karnych

  Biję się w pierś, bo nie wierzyłem w Nafciarzy i dawałem im szanse na 15 minut wyrównanej walki. A zagrali świetnie. I nie ma tu nic do rzeczy gorsza postawa VIVE - zagrali tak, jak pozwolili im Nafciarze. Przecież to nie juniorzy, a gwiazdy - Cindrić, Janc, Ivić i Aginagalde.
  Mecz brzydki, ale jednak takie Święte Wojny chce się oglądać. Drużyna kielecka wygrała, bo miała po prostu lepszych zawodników. W najważniejszych momentach Cindrić potrafił zdobyć bramkę, a Janc ograć rywali jak dzieci. Kielczanie wygrali moment meczu, w którym grali 4 na 6 płocczan. To był klucz.
  Więcej można powidzieć o Wiśle - bramka nie pomagała, dopiero pod koniec coś odbiła. Na kilka minut przed końcem statystyka pokazała 15 % w bramce. Ciężko wygrać z VIVE, jeśli w tym elemencie jest tak źle, a przecież obrona grała nieźle. Super grał Gębala, który moim zdaniem jednak za mało rzuca. On nie ma warunków do rozgrywania, on powinien być wyprowadzany na rzut. Jeszcze spokojnie mógł ze 2-3 bramki dorzucić. Sporo narzucał Daszek, nieźle grał Moya, choć zauważyłem, że kielczanie nie wychodzili do niego nawet wóczas, gdy znajdował się na 8 metrze, bo wiedzieli, że Hiszpan nie ma z czego rzucić. W tym sensie to bardzo ułomny środkowy, nawet jeśli fajnie rozrzuca piłki. Prawa połówka raczej nie pomogła, Tarabocchia był jak zwykle słaby i aż dziwne, że ciągle na ławce jest Zdrahala. Kluczem do remisu i finalnie porażki była zmarnowana setka Daszka w kontrze, potem idealna sytuacja Krajewskiego na skrzydle i beznadziejny rzut Sulicia do (nie) pustej bramki.
  Ale brawa dla Nafciarzy. Oby te 2 dobre mecze przywróciły wiarę w kibicach i sprowadziły ich ponownie do Orlen Areny.

 • hbll napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: klasyk w bojowej atmosferze. Szykuje się najciekawsza "święta wojna" od lat

  Ja bym Wiśle zbyt wielu szans nie dawał, bo poza fenomenalną postawą Morawskiego w Danii w 2-giej połowie, Nafciarze grają zwyczajnie słaby sezon. Co z tego, że w Danii potwierdzili potencjał, jeśli nie grają na miarę tego potencjału przez cały sezon i męczą się w lidze a gubią punkty z Zabrzem czy Rihimeaki Coocks...?!
  Jeśli idzie o Gębalę, to myślę że rywale go dzisiaj skutecznie wyłączą. To jest jedyny gracz, który jest zdolny narzucać VIVE bramek, ale też wiemy, że Talant jest fanem jego talentu i na pewno go nie zlekceważy. Nie wróżę Tomkowi dzisiaj łatwego meczu - 2-3 bramki na niskiej skuteczności i tyle.
  Zresztą Wisła, jako słabszy zespół czysto sportowo, żeby wygrać z VIVE, musiałaby gryźć parkiet, szarpać, walczyć, prowokować - wręcz się bić. Nie widzę jednak w Wiśle zbyt wielu graczy, którzy będą się właśnie bić - może oprócz właśnie T. Gębali i Sulicia. Obecna Wisła po prostu nie ma takiego charakteru. I nawet to nie jest jakiś zarzut.
  Mój typ: (niestety) 15 minut wyrównanej gry i jakieś +8 na koniec dla VIVE, choć chciałbym się mylić i życzę nawet Nafciarzom zwycięstwa.

 • hbll napisał/a komentarz do Świetne wiadomości dla kibiców Orlenu Wisły. Sulić i de Toledo przedłużyli kontrakty

  No to jeszcze "tylko" Mamić i będzie całkiem fajny zespół :)
  Czekamy na kolejne newsy, bo przy pewnym odejściu Gębali, Tarabocchi, Racotei, Wicharego i możliwym Zdrahali, Góralskiego, Mlakara i Borbelego będzie jeszcze sporo niewiadomych w składzie.

 • hbll napisał/a komentarz do Prezesi dobili targu. Mateusz Kornecki od lipca w PGE VIVE Kielce

  Przeszło mi przez myśl, że Gębala podpisał w Kielcach, a pójdzie np. z Przybeckim do Luebeck-Schwartau. To by było logiczne i takie w stylu Bertusa. Ale też nie wydaje mi się, że granie w 2 bundeslidze może być lepsze dla rozwoju zawodnika niż trochę mniej minut, ale jednak w superlidze i przede wszystkim lidze mistrzów.
  Moim zdaniem Gębala ma wystarczające możliwości, żeby grać w VIVE nawet na poziomie CL. Pewnie, że nie jako lider, który rzuca po 5-8 bramek co tydzień, ale na początek uzupełnienie składu z mocniejszym wkładem w obronę. Szczególnie, że widzimy jak broni Kulesz. W ataku armata (choć niezbyt dobrze ustawiona) w obronie dziura.

 • hbll napisał/a komentarz do Prezesi dobili targu. Mateusz Kornecki od lipca w PGE VIVE Kielce

  Lepszym rozwiązaniem mógłby być tylko Morawski


  Dlaczego lepszym? Adam zagrał wielki mecz w Danii, ale generalnie w piłce ligowej czy reprezentacyjnej w ostatnich 2-3 latach na pewno nie prezentował się lepiej, niż Kornecki. Ostatni mecz Morawskiego fałszuje obraz, choć to dobry bramkarz.
  Kornecki jest za to idealny dla VIVE - w tym samym wieku co Morawski, równie dobry, a przede wszystkich chłopak z regionu. Na szczęście Bertus wie, że od Polaków, najlepiej z Kielc i okolic, także od wychowanków, ta cała zabawa powinna się zaczynać i myślę, że kwestią tygodni jest potwierdzenie Gębali. Kto wie, może nie jako następcy Jureckiego w ataku, a np. wzmocnienie obrony...?! Skoro mógł być Kus, to może być i Gębala.

 • hbll napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: a to heca. Orlen Wisła Płock wyeliminowała Bjerringbro i jest w TOP 16

  Szok. Na tym polega całe piękno sportu. Najsłabsza od lat, rozbita Wisła jedzie do Danii bez argumentów, bez wiary kibiców. Jedzie po najniższy wymiar kary. I w tej Danii wyrównuje największe osiągnięcie w historii klubu. Niewiarygodnie, niewytłumaczalne. Brawo.

 • hbll napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: znamy pary TOP 16. VIVE i Wisła pozostają w grze

  Najciekawsza para RNL-Nantes i jednak stawiałbym na Nantes. Oby kontuzje liderów w Kielcach nie sprawiły, że to tutaj będzie niespodzianka i że Zaporoże osiągnie największy sukces w historii. Brześć też powinien postawić się Flensburgowi, oby w 2 meczach a nie tylko u siebie.
  Generalnie fajnie, że zamiast 3 ekip z Niemiec i 3 z Francji, na tym etapie mamy kluby z Portugalii, Białorusi, Ukrainy, Chorwacji i w sumie niespodziewanie, 2 z Polski. To dobrze dla piłki ręcznej. Przegranymi są Duńczycy, bo ani Skjern, ani Silkeborg nie dały rady awansować, choć powinny ze swoim potencjałem.
  Faworyci do final4 już na tym etapie są oczywiści - PSG, Barcelona, Veszprem (choć Flensburg może zrobić małą niespodziankę) i Vardar / Szeged.

 • hbll napisał/a komentarz do Chorwackie media: Luka Cindrić może zostać najdroższym graczem w historii piłki ręcznej

  Moim zdaniem "nawet" 1 mln euro będzie kwotą, za którą Bertus odda Cindricia, a jeśli się Cindrić uprze na odejście, to ta kwota może być jeszcze znacznie niższa.
  Z niewolnika nie ma pracownika, budżet VIVE jest niestabilny, a Cindrić zarabia pewnie krocie. Wszystko do siebie pasuje. A jak do tego dołożyć 0,5 mln albo milion euro, to już układanka byłaby kompletna.
  Jasne, że 4 mln dałyby VIVE stabilność na dłuższy okres, ale muślę, że to jest kwota wyssana z palca, a przy tym nadmuchana na potrzeby ubicia interesu przez Kielce. Niech się Barcelona z PSG licytują.

 • hbll napisał/a komentarz do Zmiana trenera w Azotach. Bartosz Jurecki na innym stanowisku

  Wszędzie tylko Rombel i Rombel. Reprezentacja Rombla dostanie lanie od Niemców, zaliczy jedną czy drugą wpadkę i jeszcze w tym roku zacznie się zwalnianie Rombla. Problemem kadry nie był Przybecki, tak jak Przybecki nie był problemem Wisły. I tak samo jak Sabate niczego w Wiśle nie poprawił, tak Rombel raczej w kadrze też nic nie ugra. Materiał ludzki jest jaki jest.
  Jedyne co mógłby zrobić nowy selekcjoner to wprowadzić do kadry kilku 18-22 latków i nawet kosztem porażek, budować przyszłość. Tylko że ta młodzież zdaje się być jeszcze słabsza nic kadra, który przegrywa z Izraelem.

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: powrót Rafała Przybylskiego do Azotów Puławy

  Bardzo dobry transfer. Kluby MUSZĄ mieć w składach po kilku polskich graczy, a tych, którzy gwarantują jakiś poziom jest niewielu. Moim zdaniem to jest bardzo sensowny ruch Puław.
  Poza tym kogo miałby prezes Witaszek sprowadzić? Łazarova? Umówmy się - Azoty nie grają w lidze mistrzów, ciągle szanse na grę w tych rozgrywkach przez dominację VIVE mają zerowe. Nie są też jakiś fajnym miejscem do życia czy na sportową emeryturę. Nie słyną z pięknej hali i fanatycznych kibiców. Czym klub ma przekonywać graczy do przyjścia? Trzeba się cieszyć, że gdzieś w niedużym mieście w Polsce B (bez obrazy) jest klub, ośrodek, środowisko i firma - sponsor, którym się chce. Są w Polsce ośrodki, które mają lepszy start do dużego handballa czy ogólnie sportu, ale brakuje tego czegoś, co jest w Puławach.

 • hbll napisał/a komentarz do Trudna sytuacja Orlenu Wisły Płock. Jeden obrotowy na rewanż z Bjerringbro

  Wisła w pierwszym meczu nie zagrała tak źle, szczególnie do przerwy. Ale rywal był o klasę lepszy. Zresztą zarówno dotychczasowe wyniki w tym sezonie, jak i same personalia rywali nie stawiały raczej Wisły w roli faworyta. 5-ta obecnie (!) drużyna ligi duńskiej ma w składzie mistrzów świata i zawodników, którzy wygrywali ligę mistrzów. Nawet największe płockie nazwisko - Sulić, przy Knudsenie, Markussenie, Noddesbo czy Orisie nie robi wrażenia, bo ci wygrali już więcej.
  Za chwilę Motor Zaporoże prawdopodobnie zagra z VIVE w 1/8 ligi mistrzów. Myślę, że dysproporcja potencjałów będzie tak taka sama, jak w 2-meczu Wisły i Silkeborga. Co więcej - już Motor będzie miał większe szanse, bo w Kielcach liderzy są kontuzjowani, a Silkeborg gra prawie najsilniejszym składem.

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: Mateusz Kornecki w PGE VIVE Kielce

  Przesadzasz. Ilu bramkarzy w LM ma średnią obron powyżej 30%? Jeśli to jest granica przyzwoitości, to przekraczają ją nieliczni. Co innego zagrać jeden czy drugi mecz na 35-40 %, co innego grać tak cały sezon.
  Myślę, że Kornecki da sobie radę. Tak jak pisałem - Cupara z Iviciem bardzo nisko zawiesili poprzeczkę, a i Talant wreszcie musi zauważyć, że trzeba tą obronę poprawić bo bez tego wyników nie będzie, choćby i Alex rzucał 15 bramek co mecz.

 • hbll napisał/a komentarz do Ziga Mlakar niezadowolony z sezonu w Płocku. Celje zainteresowane Słoweńcem

  Niech Mlakara na kogoś z Celje wymienią. Akurat w Celje jest w kim wybierać - nie było jeszcze chyba w Płocku gracza z takim CV jakie ma Accombray. Świetny sezon gra Ferlin. A każdy z środkowych Celje byłby lepszy, niż Tarabocchia czy Moya.
  A tak poważnie - tak jak pisałem pod innym artykułem - szkoda, że za wczasu nie zakontraktowano w miejsce Mlakara Balogha.

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: drugi transfer Orlenu Wisły Płock. Alvaro Ruiz podpisał kontrakt

  Jeśli tak, to szkoda, że w jego miejsce nie sprowadzono Balogha, który z Szegedu odejdzie do Tatabanyi . Jest jeszcze w Szegedzie Kasparek, który miał dobre zeszłoroczne MŚ, ale Zdrahala też miał je niezłe. Znając Sabate, to ewentualnym następcą Mlakara może być jakiś szerzej nieznany Hiszpan.

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: Mateusz Kornecki w PGE VIVE Kielce

  "To coś" to w ostatnich latach miało może kilku, albo kilkunastu bramkarzy na świecie. Nikt przecież nie oczekuje, że Kornecki będzie drugim Szmalem, Omeyerem, Sterbikiem czy Anderssonem. On ma po prostu bronić na przyzwoitej skuteczności i jeśli tylko obrona VIVE mu trochę pomoże, to nie widzę powodów, by Kornecki miał zrobić w Kielcach gorszą robotę niż Sego, Losert, Szmal z ostatniego okresu, że już o Iviciu i Cuparze nie wspomnę, bo oni poprzeczkę zawiesili raczej nisko.

 • hbll napisał/a komentarz do Oficjalnie: Mateusz Kornecki w PGE VIVE Kielce

  Dobra wiadomość. Kiedy polskie kluby przegrywają w pucharach, tak jak ostatnio w z RNL, Silkeborgiem czy remis Azotów z Granollers, to zastanawiam się ile z tego ma polska piłka ręczna i nasza reprezentacja. I w sumie niewiele, bo Morytę, Daszka, może Morawskiego, Jarosiewicza lub T.,Gębalę czegoś te mecze nauczą. Jak na 3 kluby to niewiele.
  A potem się dziwimy, że tak odstajemy od Słoweńców, Szwedów czy Chorwatów. Tylko, że jak Celje, Kristianstad albo RK Zagrzeb przegrywają, to naukę z tego czerpie kilku, czasem kilkunastu graczy, którzy będą w przyszłości grali dla swoich reprezentacji.

 • hbll napisał/a komentarz do Związek zwolnił Piotra Przybeckiego! Nowi trenerzy na mecze z Niemcami

  I warto o takich rzeczach też pisać. Skoro decydenci w związku unikają kontaktu z nahbardziej poczytnymi mediami to też świadczy o tym, z jakimi ludźmi mamy do czynienia... . Uważam, że sformułowania w artykułach typu "Pan X odmawia komentarza" albo "Pan Y unika kontaktu z portalem SF" powinny być zawierane w artykułach, bo dają kibicowi pełniejszy obraz ZPRP.
  Moim zdaniem rola mediów, w tym SF, w odbudowie piłki ręcznej Polsce jest równie ważna, co klubów, związku. Wszystko to są naczynia powiązane i fajnie, żeby każdy ze swojej roli wywiązywał się możliwie najlepiej, nawet jeśli ma to kosztować jakiś brak akredytacji etc.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.