Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • przemyślanin77

  Każdy, kto grał na poważnie w piłkę widział zarówno faul (dwukrotnie; w pierwszej fazie podcinanie w drugiej - tuż przed upadkiem - przytrzymywanie za rękę), jak i to, że Robert jednoznacznie wychodził na czystą pozycję "sam na sam z bramkarzem". Partner ukaranego zrównał się z Robertem dopiero wówczas, gdy ten przetrzymywany wypadł z rytmu biegu i w konsekwencji przewrócił się.

 • przemyślanin77 lubi Komentarz

  "Spalony jest wtedy, kiedy piłkarz zagra do partnera ze swojej drużyny w momencie, gdy ten znajduje się bliżej linii bramkowej przeciwników niż ostatni gracz drużyny przeciwnej (nie licząc bramkarza)". Zdjęcie nr. 1 pokazuje moment podania , w/g mnie spalonego NIE BYŁO !

 • przemyślanin77

  Spalonego nie było - na zdjęciu nr 1 to nie jest moment podania; piłka jest już w powietrzu. Na stop-klatce nie widać podającego, więc nie ma mowy o miarodajności tego przekazu.

 • przemyślanin77 napisał/a komentarz do Polska - Portugalia. Marek Wawrzynowski: Kadra rozczarowała, ale to tylko gra testowa (felieton)

  A co to jest jakiś quiz narodowy - kto lepiej zna się na kopanej? Bo przecież w tym kraju znają się wszyscy, a zwłaszcza dziennikarze, którzy jej nigdy nie dotknęli.
  Czy wzorem siatkarzy trzeba udowadniać, że ważna jest dyspozycja dnia, a tę wyraźnie lepszą mieli wczoraj Portugalczycy. Czy zatem to 2:3 musi wywoływać frustrację? Może dajmy im trechę czasu.

 • przemyślanin77

  Sędzia liniowy był nad piłką i puścił grę. Po co ta dyskusja!

 • przemyślanin77 napisał/a komentarz do Co dalej z problemem Wisły Kraków? Wszyscy liczą na interwencję państwa

  Jak łatwo piszący na tych stronach posługują się mianem "przestępca". Otóż przestępca to sprawca czynu uznanego przez prawo za przestępstwo, podlegający odpowiedzialności karnej przed sądem, jak mówi encyklopedia. Czy zatem ktoś, kto nie jest skazany może być nazywany przestępcą. A może piszący w ten sposób sam staje się przestępcą, naruszając czyjeś dobra osobiste. A swoją drogą; czy kogokolwiek w tym kraju bulwersuje fakt, iż właścicielami takich klubów jak PSG, Chelsea czy Milan są lub byli ludzie, którzy - wprawdzie w białych rękawiczkach - dokonują przestępstw na o wiele większą skalę niż domniemani kibole "Białej Gwiazdy"?

 • przemyślanin77

  Kolejne wycieczki pod wyborcę niezdecydowanego! A nóż się przerazi i nie zagłosuje na P. Wasserman. Patologia w tym kraju jest wszędzie, w szpitalach też. P. redaktor "ameryki" nie odkrył, ale zastanawiające jest dlaczego tak mocno artykułuje temat znany od dawna, na miesiąc przed wyborami. Może damy się ogłupić?

 • przemyślanin77

  Panie Michale, masz Pan prawo do własnych osądów. Jednakowoż, gdy mają być opiniotwórcze, to muszą być mądre, nieprawdaż? Nie każdy być może kieruje się w życiu tym samym poczuciem wartości co Pan. Nie zawsze stwierdzenie "a nie mówiłem" musi być katalizatorem rozwoju! Pozdrawiam

 • przemyślanin77 napisał/a komentarz do Nie docenili Anity Włodarczyk. "Szkoda, jest mi smuto"

  Przypuszczam, że maczała w tym palce komisja wenecka!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.