ender75 - lubi

 • ender75 lubi Komentarz

  Wybrał zawodników co mniej gadają

 • ender75 lubi Komentarz

  Przez takie wywiady to Bednorz chyba się powołania nie doczeka ... W jego przypadku to zdaje się nie była kwestia formy a charakteru ,gdy Heynen dobierał drużynę...

 • ender75 lubi Komentarz

  zawsze będzie ktoś obrażony, kiedys Kurek teraz Bednorz-wszak kadra musi być ograniczona liczbowo

 • ender75 lubi Komentarz

  Następny, który się obraził?

 • ender75 lubi Komentarz

  Bednorz się obraził buahahahahah!!!!! już wiadomo ,że Vital podjął słuszna decyzje eliminując tego fleta z kadry

 • ender75 lubi Komentarz

  Lamentowaliśta jak Antiga w 2014 nie powołał Kurka, lametowaliśta jak Heynen w 2018 powołał Kurka, lametowaliśta jak Heynen wyjechał wcześniej z Chicago. Lubita lamentować.

 • ender75 lubi Komentarz

  100% racji!

 • ender75 lubi Komentarz

  ten śmieszny łysy komentatorek w studio Polszmatu to jakby mógł to by sam zwolnił trenera. mało się tam nie zapluł.

 • ender75 lubi Komentarz

  To tylko dowód ile faktycznie znaczy w związku p. Kasprzyk. Niewiele. A jego zdanie każdy ma w d... i właśnie dlatego on o takich rzeczach nie wie, od początku wiedziałem, że ten kto miał wiedzieć to napewno wiedział. A że p. JK nie? No cóż.

 • ender75 lubi Komentarz

  a jak Vital zdobędzie medal na olimpiadzie to Wanio pierszy mu będzie wchodził e d.... bez wazeliny albo rybki albo akwarium

 • ender75 lubi Komentarz

  Najlepszy przykład stanu polskiej piłki to nadmuchany balonik Zbigniew Boniek i jego kariera menadżersko-trenerska.
  1990/91 US Lecce, Serie A. Sezon ten zakończył się spadkiem do Serie B - wywalony.
  1991/92 AS Bari, Serie B. Zespół zakończył sezon na piętnastym miejscu i spadł do Serie C - wywalony.
  1992/93 Sambenedettese Serie C. Wywalony w połowie sezonu, bo drużyna zajmowała ostatnie miejsce.
  1994/95 Avellino, Awans do drugiej ligi, a w 1995/96 wyrzucony po 4 kolejkach, drużyna spadła do trzeciej ligi.
  Te wybitne osiągnięcia trenerskie zaowocowały objęciem posady selekcjonera reprezentacji Polski w 2002 r. Dostał ją jako członek zarządu PZPN od kumpla Listkiewicza, twarzy największych afer, oczywiście jakie ujrzały światło dzienne. Porzucił ją po 3 miesiącach i 5 meczach. Najpierw towarzysko 1:1 Belgią, z San Marino w EL. ME. 0:2, później dostaliśmy u siebie 0-1 z Łotwą w El.ME 2004. Pamiętam jaki to był wstyd, 2:0 towarzyski z Nowa Zelandią, a za miesiąc w towarzyskim 0-2 z Danią. Taki z niego kozak, że bał się spojrzeć ludziom prosto w oczy po totalnym blamażu i uciekł po meczu do Rzymu i zrezygnował z posady TELEFONICZNIE!!!
  W rolę biznesmena wcielił się po zakończeniu kariery piłkarskiej i przygody z trenerką. Był m.in. właścicielem agencji menedżerskiej, która zajmowała się pośrednictwem w sprzedaży praw telewizyjnych. Jako członek PZPN sam sobie sprzedał prawa do transmisji meczów reprezentacji Polski, by za chwilę odsprzedać je z ogromnym zyskiem. O żółtych na MŚ wiadomo, bo już miał kontrakt z Juve, i pierwsza w meczu z Włochami, druga by z nimi nie grać. Widzew też wiadomo jak załatwił, itd.
  O reszcie wałków szkoda pisać, bo rudy bezkarnie lody w PZPN i nie tylko, kręci od dziesięcioleci. Wystarczy powiedzieć, że przed wyborami do parlamentu w 1997 roku zdecydowanie poparł Unię Wolności i przyjął propozycję ówczesnego przewodniczącego UW Leszka Balcerowicza uczestnictwa w honorowym Komitecie Wyborczym UW.
  Reasumując.
  Człowiek, który we Włoszech nie nadawał się nawet na trenera-menadżera w amatorskiej 3 lidze, u nas od ponad 20 lat jest w strukturach, a od 2012 prezesem PZPN i odpowiada za cały system. Od szkolenia młodzieży, wszystkie możliwe rozgrywki po reprezentację.
  Więc nie dziwmy się, że polska piłka od dziesiątek lat jest na poziomie zagranicznych lig amatorskich, skoro dla rudej@ i betonu z PZPN liczą się przede wszystkim pieniążki i stołeczki.
  Na koniec ciekawostka.
  Boniek uhonorowany został przyznaniem mu jednej z 50 gwiazd otaczających Juventus Stadium. Spotkało się to ze sprzeciwem fanów, bo oficjalnie popierał Rome. Nowe władze Juve, pod naciskiem kibiców, postanowiły poddać ten temat pod ich głosowanie. Kibice zdecydowali, że ostatnia gwiazda trafi do Edgara Davidsa. Holender zdobył w głosowaniu 60%, a Boniek 5% poparcia. 14 lutego 2011, jego gwiazda została zamieniona na gwiazdę Edgara Davidsa.

  Zbigniew Boniek.
  1982–1985 Juventus M - 81, G - 14
  1985–1988 Roma M - 76, G - 17
  31 goli w 157 meczach przez 7 lat to obrońcy strzelają.

 • ender75 lubi Komentarz

  Nasi piłkarze nie zawiedli, oni zagrali na swoim poziomie. Przecież poziom naszej ekstraklapy jest żenująco niski, skąd więc zawodnicy mają mieć wyższe umiejętności w kadrze.

 • ender75 lubi Komentarz

  Popłakał się redaktorek, że Legię obrażali??? Czy to coś nowego? To standard! Nawet kibice Legii wyzywają swoich piłkarzy (np. po meczu z Zagłębiem)... To taka piłkarska tradycja... :)

 • ender75 lubi Komentarz

  I dobrze i źle.
  Dobrze, bo napiexxxlali się poza stadionem.
  Źle, bo prawdopodobnie wszyscy przeżyli.

 • ender75 lubi Komentarz

  Wyznaczyć im "areny" dla ich "sportu", po imprezie posprzątać spychaczem, umyć ziemię szlaufem i tak "do wyczerpania zapasów". ZWIERZĘTA

 • ender75 lubi Komentarz

  a jeszcze kilka tygodni temu Wojciech D. wychwalał jakich to ma wspaniałych synów a tu widać jeden to totalny debil jak można nie odprowadzać składek do Urzędu Skarbowego???? czy on myślał ,że US nie upomni się o swoje?!?!?! i po co mu była ta kasa przecież i tak biedny nie był!!! panienki ??? narkotyki??? hazard??? szantaż ???

 • ender75 lubi Komentarz

  Jeżeli w ciagu kilku dni bandyci nie znajdą się w pierdlu to znak ze w państwie teoretycznym należy zacząć się bać nawet policjantów

 • ender75 lubi Komentarz

  Jepane łyse parowy nakoksowani imbecyle zwykli dilerzy którzy mysla ze złapali pana Boga za nogi . Trafi później taka póz..da pod cele i się wiesza bo nie ma kolegów i zaczyna się walka o przetrwanie . Uj wam w doope jepane łyse parowy .

 • ender75 lubi Komentarz

  Białą gwiazdę zastąpi godło Czerwonych Khmerów.

 • ender75 lubi Komentarz

  Kambodzanska patologia kupuje miejsce w polskiej patologii.