Lista startowa finału IMP w Zielonej Górze
7 sierpnia (sobota) w Zielonej Górze odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na starcie zobaczymy takich zawodników jak Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej czy przedstawiciel gospodarzy - Piotr Protasiewicz.
Znana jest już lista startowa zawodów. Tytułu bronić będzie Tomasz Gollob.
Lista startowa:
1. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
2. Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
3. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno)
4. Jarosław Hampel (Unia Leszno)
5. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów)
6. Tomasz Gapiński (Caelum Stal Gorzów)
7. Mateusz Szczepaniak (PSŻ Lechma Poznań)
8. Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz)
9. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
10. Maciej Kuciapa (Marma Hadykówka Rzeszów)
11. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra)
12. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów)
13. Damian Baliński (Unia Leszno)
14. Krzysztof Kasprzak (Tauron Azoty Tarnów)
15. Dawid Stachyra (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
16. Michał Szczepaniak (Start Gniezno)
R1. Daniel Jeleniewski (Betard WTS Wrocław)
R2. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra)
B | Pole A | Pole B | Pole C | Pole D |
---|---|---|---|---|
1 | Kościecha | Kołodziej | Jabłoński | Hampel |
2 | Gollob | Mat.Szczepaniak | Gapiński | Buczkowski |
3 | Kuciapa | Protasiewicz | Miedziński | Ułamek |
4 | Stachyra | Kasprzak | Mich.Szczepaniak | Baliński |
5 | Baliński | Kościecha | Gollob | Miedziński |
6 | Kasprzak | Kuciapa | Kołodziej | Gapiński |
7 | Protasiewicz | Stachyra | Mat.Szczepaniak | Jabłoński |
8 | Hampel | Buczkowski | Ułamek | Mich.Szczepaniak |
9 | Gapiński | Mich.Szczepaniak | Kościecha | Protasiewicz |
10 | Ułamek | Gollob | Stachyra | Kołodziej |
11 | Buczkowski | Miedziński | Jabłoński | Kasprzak |
12 | Baliński | Hampel | Kuciapa | Mat.Szczepaniak |
13 | Mat.Szczepaniak | Ułamek | Kasprzak | Kościecha |
14 | Kołodziej | Baliński | Buczkowski | Protasiewicz |
15 | Mich.Szczepaniak | Jabłoński | Kuciapa | Gollob |
16 | Miedziński | Gapiński | Hampel | Stachyra |
17 | Kościecha | Buczkowski | Stachyra | Kuciapa |
18 | Miedziński | Kołodziej | Mat.Szczepaniak | Mich.Szczepaniak |
19 | Jabłoński | Ułamek | Baliński | Gapiński |
20 | Gollob | Kasprzak | Protasiewicz | Hampel |
Początek zawodów - godz. 19:30.
Do 28 lipca bilety w przedsprzedaży kupować można wyłącznie w internecie na oficjalnej klubowej stronie Falubazu Zielona Góra - http://zkzssa.pl/IMP-2010.
Bilety na sektory nienumerowane "H" i "K" - 20 PLN.
Bilety na sektory numerowane "B", "C", "D", "E", "F", "G" - 20 PLN.
Bilety na sektory numerowane "A" oraz "K1" - 30 PLN.
Sektor VIP "Pod wieżą" - 90 PLN.