DorianHC - lubi

 • DorianHC lubi Komentarz

  Kane 1-2 :))))))))))), walczyć Tottenham, walczyć :)))))))).

 • DorianHC lubi Komentarz

  Oj zaczyna się przechwalanie kibiców Mercedesa i Hamiltona.
  "Forza Lewis najwiekszy kierowca w historii tego sportu" to zdanie pokazuje że F1 oglądasz maksymalnie 5 sezon. Senna, Schumacher, Lauda, Mensell, Prost, Hunt, masz tutaj raptem kilku których stawia się przed nim.
  Ok wracając do wyścigu, pewnie jako kibic Ferrari mogę się denerwować, i się denerwuje, że Seb zawalił dojazd do 2 szykany i dał się objechać i skończyło się jak skończyło, nic się już nie zmieni.
  Skoro kibice Mercedesa nam lubią wbijać szpilki, ja wbiję wam taką której nie zaprzeczycie, bo inaczej gdyby się wam pluło w twarz to będziecie mówić że pada.
  Nawet jak Vettel przegra walke o tytuł, ja jako kibic Czerwonych będę mógł spojrzeć w lustro bez wstydu. Dlaczego? A no dlatego że moja drużyna nie używa swojego drugiego zawodnika, oficjalnie bez jakiegokolwiek owijania w bawełnę jako próg zwalniający na torze F1. "Postaraj się utrzymać Kimi'ego za sobą" Bottas po raz kolejny został publicznie przez kierownictwo Mercedesa wykastrowany (ciekawe ile razy jeszcze będzie).
  I temu nie zaprzeczy nikt, jak wy kibice Mercedesa powiecie, że tak nie jest, to sami sobie nie wierzycie. Owszem to legalne, pewnie, ale to co oni robią, to aż przesada. W GP Niemiec, inżynier Kimi'ego tak starał się mu powiedzieć że ma go przepuścić, że trwało to z 2-3 rundy, a wtedy Kimi i Seb jechali na całkiem innych strategiach, nie to co robi Mercedes, używać innego jak hamulca, kazać mu nie atakować Hamiltona (końcówka GP Niemiec po SC).
  Tyle w temacie, jak kibic Ferrari mogę chodzić z podniesioną głowy, a wy co macie? Hamiltona pchanego do przodu przez cały zespól, nie patrząc na jakikolwiek duch sportowej walki.

 • DorianHC lubi Komentarz

  Oby ktoś w tym roku temu bucowi nosa utarl

 • DorianHC lubi Komentarz

  Przed walką ugadają się ile rund ma trwać widowisko, zanim Floyd znokautuje Conora, a raczej specjaliści od promocji zrobią to za nich, po walce skruszony McGregor (który po pierwszej porażce z Diazem chyba zrozumiał że lata lecą i czas skasować tyle siana ile się tylko da) przyzna wyższość pięściarza w pojedynku pięściarskim, po czym stwierdzi że na zasadach MMA wykopałby Floydowi mózg z głowy, Mayweather odpowie że takiego wała, kurtyna, obaj zainkasują kolosalne przelewy na swoje konta i tyle tego widowiska. Przy okazji pół świata mało nie eksploduje z emocji podczas walki. MARKETING as its best :)

 • DorianHC lubi Komentarz

  Zwykly buc i cwaniaczek ten McGregor

 • DorianHC lubi Komentarz

  Zwykły bufon, który poza czubkiem własnego nosa nie widzi nic więcej. Jeżeli ten chłopak podszedłby do niego z dużym czekiem w zamian za zrobienie sobie z nim zdjęcia i Conor miałby z tego korzyść materialną, to by nie było żadnego problemu. A tak? Przecież po co mu zwykły fan. Właśnie w takich chwilach widać jakim kto jest człowiekiem i McGregor nie zasługuje na normalnych fanów. Zresztą jak można być jego fanem, jak on wywiady już w PPV wprowadza...

 • DorianHC lubi Komentarz

  zwykła pała jestes McGregor

 • DorianHC lubi Komentarz

  i zdechnie jak cpun bo mu nie wytrzyma watroba

 • DorianHC lubi Komentarz

  Szkoda że nie dojechał do mety.
  Wielki człowiek. Wielka szkoda że nie zdobył tytułu w swojej karierze.
  Felipe powodzenia w dalszym życiu.

 • DorianHC lubi Komentarz

  Wygranym większym niż Hamilton dla mnie jest Felipe Nasr i Sauber, drugą połowę wyścigu to trzymałem za niego kciuki.

 • DorianHC lubi Komentarz

  Prawdziwego mistrza cechuje to że zawsze ma szacunek do swojego rywala bez względu jaki by nie był , jest wzorem dla pretendentów , umie pokazać że miejsce roztrzygania o tym kto jest lepszy jest ring , a nie wywiady czy face tu face . Jędrzejczyk powinna dostac wielką szkołę pokory ciekaw jestem czy wtedy będzie tak hucznie schodzić z ringu jak wchodziła na ważenie . Szpila też dużo gadał przed walką z Wilderem a potem był najwiekszy nokaut w historii Polskiego boksu taki że chłop dojśc do siebie nie mógł.