Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Robert ja mam dużo lat ale jeśli mogę Ci doradzić RÓB SWOJE tzn rób tak jak Ci podpowiada intuicja.A jeśli chodzi o stosunki rodzinne to staraj się je pielęgnować bo zawsze na końcu zostaje rodzina.Porozmawiaj z Zobim Bońkiem .

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może nie wszystkim wiadomo ale Boniek nie pobiera wypłaty z PZPNu.
  Proszę znaleźć kogoś takiego drugiego po prostu kocha polską piłkę.
  Człowiek z zasadami bardzo rodzinny i pozytywnie zakręcony.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Obojętnie jaki duży zakład przebadacie to wyniki będą podobne jak w kopalni .W Kępnie jeden pracownik zemdlał w pracy przekazali cały zakład 150 chorych ale sąsiednich firm już nie badali a pracownicy jeżdżą razem busikami i samochodami z okolic .Wygląda to na wielką ściemę .Wszyscy niby chorzy czują się dobrze .Jak by przekazali sąsiednie zakłady chorych byłoby powyżej tysiąca .

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W dobie kryzysu to trzeba finansować tych co przysparzają dochód a nie tych co to konsumują to jest proste jak drut.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tyle radości co przyniosła nam reprezentacja siatkówki to nie dziwi że trener chce podwyżkę.Ale skąd brać jak wszędzie odcinają budżety.
  Trzeba spytać zawodników jak oni to widzą .Z takim składem to i Goździkowa że stragany może prowadzić reprezentację.Pamiętam jak Górski legenda piłki nożnej prowadził reprezentację miał po prostu Kazimierz szczęście że trafił na takich zawodników bo skład pisał na serwerze w hotelu Viktoria.Mówił o tym Paweł wychowanek Górskiego.
  Jak nie będzie tego trenera to będzie inny choć szkoda by było jak by odszedł.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie krytykujcie Roberta bo jak narazie to lepszego piłkarza nie mieliśmy .Robert jest Polski debest .
  Jak macie lepszego Polaka to proszę o wskazanie .Ja się bardzo cieszę że mamy Lewego Grosika i Wojtka w bramce no i oczywiście jeszcze kilku.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wojtek wyjechał do Londynu jako bardzo młody chłopak to się lekko buntował a nie zdawał sobie sprawy że wokoło są kapusie .Mama to wspierała a tatuś miał całą rodzinkę gdzieś .
  On na ten czas nienawidził ojca za to co im zrobił .Jeszcze na domiar stracił malutką siostrę .
  Ale generalnie i tak to podziwiam.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co źle zrobił Brzęczek źe Pol go już zwolnił .Może Pola na trenera bo wie wszystko najlepiej .Najlepiej Pola z Mateuszem Borkiem i tym Smutkiewiczem oni spowodują że już zawsze będziemy na podium (Ale głupoty)

 • Waris napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Raw Air 2020 może zostać odwołane przez koronawirus

  Nic nie odwoływać tam jest mniej widzów niż w kościele w niedziele w Polsce .Większość widzów to skoki ogląda w TV a jak ma się ktoś zarazić to i tak się zarazi.
  Dlaczego nikt nie mówi jak zapobiegać zarażenie się wirusem i jak się leczyć DLACZEGO W TV NIE MA PROGRAMU CO ROBIĆ JAK SIĘ CZŁOWIEKA ZARAZI JAK SOBIE POMAGAC

 • Waris

  A czy miasto nie może na te mecze wynająć stadionu za friko a banki wstrzymać spłaty kredytu o te dni koronawirusa przecież to jest logiczne.

 • Waris napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Legia w końcu uwolniła swój potencjał (felieton)

  Muszą w Polsce wyłonić się ze dwa trzy mocne kluby żeby zaistnieć w Europie inaczej będzie permanentny transfer naszych piłkarzy do innych klubów które lepiej płacą nie ma na to rady. Ale jak nasz klub zapłaci piłkarzowi podobne pieniądze co by dostał za granicą to po co jechać w nieznane.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Walka Adama z Ruszam będzie bardzo wyniszczająca ponieważ to są dwa czołgi prace do przodu i nie wiadomo komu braknie siły .

 • Waris napisał/a komentarz do Puchar Świata w Titisee-Neustadt. Nie wszystko jeszcze u Dawida Kubackiego funkcjonuje idealnie. "To taki niuans"

  Kot może by poprawił skoki swojego brata a nie szukał dziury w całym u Kubickiego. Jest dobrze to zróbmy wszystko żeby to popsuć.Jak zacznie poprawiać to popsuje inny element bawić to się można na treningach w kraju ale nie manipulować jak Nawałka podczas trwania konkursu.

 • Waris lubi Komentarz

  Gdyby osiągnięcia skoczków zależały tylko od trenera to ekipa niemiecka miałaby same sukcesy. Otórz tak nie jest ,osiągnięcia zależą przede wszystkim od zawodnika.

 • Waris napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Talent poparty wzrostem. Magdalena Stysiak zawodniczką na lata w polskiej kadrze

  Panie miały 5 piłek i przegrały to jest coś niebywałego.Szkoda bo medal olimpijski był w ich zasięgu.

 • Waris napisał/a komentarz do Bal Mistrzów Sportu. Apel Roberta Lewandowskiego: Zaczynajcie dzień od sportu

  Słuchaj co mówi Robert .Możesz mieć dzieci i 10 min poświęcić rano na gimnastykę Jak byś miała w domu monitoring i za pół godziny płacili by ci 500 zł co dziennie za ćwiczenia gwarantuje że byś znalazła czas .On to mówi dla twojego dobra bo może nic nie mówić a tylko ty na tym stracisz.
  Każdy sportowiec mający wyniki poparł to ogromną pracą kilkuletnimi wyżeczeniami a w dużo przypadkach nie osiągnął medalowego miejsca.
  Znam pływacki rano przed lekcjami godzinę pływania po lekcjach dwurodzinny trening kilka lat z rzędu i nic z tego nie wynikło .Tak że nie pisz głupot tylko się z mobilizuje to jest dla twojego zdrowia a nie dla Lewego .

 • Waris

  Prosze6 mi wytłumaczyć jak Orlen zarobił na tej reklamie 200mln .Czy Polacy kupują przez to wiecej paliwa są miasta hgdzie nie ma alternatywy.

 • Waris napisał/a komentarz do Boks. Anthony Joshua - Andy Ruiz. Rekordowa sprzedaż PPV

  A co z Adamie Kownackim ?

 • Waris napisał/a komentarz do Nie żyje Alojzy Dernbach

  To był naprawdę super gościu.Rodzinie słowa współczucia i otuchy.Odszedł prawdziwy miłośnik nieba .Czuwaj nad rzeszą lotników w niebie i otaczaj ich troską .

 • Waris

  Panie Janku tydzień temu no może dwa zwalniał pan Brzeczka. Powiemm tak te pana diagnozy choć nieraz trafne o kant stołu .
  Mamy dobry skład trenerski i zarzadzający a piłkarze maja6 zapewnione super warumki o ktorych wy mogliście pomarzyć.
  Chviałbym żeby na jakis6 jubileuszowy mecz wystapili we waszych strojach może na jakimś towarzyskim spotkaniu.Tak na retro.

 • Waris napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Jerzy Brzęczek był wygwizdywany. "Nigdy nie było takiego trenera"

  Proszę wskazać jednego trenera reprezentacji który w czasie pracy podobał sipolskim kibicom i redaktorem .Najlepiej jak trenerem zostanie Tomaszewski a Borek vice trenerem wtedy mamy mistrzostwo świata i Europy.
  Brzeczek zakwalifikował drużynę do ME na pierwszym miejscu źle to co mógł zrobić więcej i lepiej.
  Górskiego wspominają wszyscyo 50 latach a Górski miał szczęście bo trafił na super ekipę w tamtych czasach.
  Przy dobrej ekipie wystarczy trochę poczytać o piłkarza ch obejrzeć kilka meczy i może nimi rządzić Guzików a że straganu w siatkówce mamy tego przykład.

 • Waris napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020: Izrael - Polska. Sytuacja w Tel Awiwie jest poważna

  Niech przeniosą mecz na Narodowy pod dachem.

 • Waris napisał/a komentarz do Siatkówka: bunt w kadrze. Były selekcjoner uważa, że "dziewczyny zostały kopnięte w d..."

  Zebrać wszystkich w jednej sali i niech każdy opowie swoje żale i będzie o krzyku a jak jedna będzie mieszać go z niej trzeba zrezygnować nie z trenera .Bo kobieta z, inną jest i jutro im się odmieni a trenera dobrego a raczej selekcjonera trudno pozyskać.
  To po takich wynikach zmieniać trenera to trzeba by było mieć mentalność polaka .Jak jest dobrze to koniecz nie to trzeba popsuć.
  Wszyscy muszą się dogadać kropka i po kłopocie bo napewno są niedomówienia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.