Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KubaMTS napisał/a komentarz do Dominik Płócienniczak nie żyje. Zginął w wypadku samochodowym

  Wypadałoby po prostu zamknąć paszczę zamiast się gryźć. Spoczywaj w pokoju.

 • KubaMTS napisał/a komentarz do Kosztowne transmisje z Ligi Mistrzów. Ostatnia deska ratunku albo spory wydatek dla polskich klubów

  Amen x2. Katastrofa.

 • KubaMTS lubi Komentarz

  Bo tu NORMALNYCH wpisów nie toleruje się.
  Liczy się tylko ilość łapek w górę lub w dół, a nie merytoryczne wypowiedzi.
  Co do artykułu to jakiś dramat, że nasze dwa kluby, od lat występujące w CL muszą opłacać transmisje z własnych kieszeni. To nieudolność związku, rządzonego od lat prze tzw beton.
  Amen

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez jaj, dawać katarskich sędziów katarczykom w półfinale LM przy stanie -10 do przerwy? Przecież to śmierdzi na kilometr :D

 • KubaMTS napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: kielczanie zaskoczyli w najlepszym momencie. Dziesięć bramek zaliczki PGE VIVE z PSG

  Nie mierz wszystkich jedną miarą, bo Cię kiedyś ktoś podsumuje, mimo że masz poklask wśród gawiedzi ;)

  Genialny mecz, taką obronę i chęć walki aż chce się oglądać, że w ataku są potężne możliwości to wiadomo nie od dziś.

 • KubaMTS napisał/a komentarz do Przemeblowanie w Kwidzynie. Adrian Nogowski może pożegnać się z zespołem

  Melodia przyszłości? 20-letni chłopak jest melodią przyszłości, to w jakim wieku on ma grać? Teraz jest melodią przyszłości, w wieku 25 lat będzie młodym zdolnym, w wieku 30 lat niespełnionym talentem? Prawda jest taka, że Strząbała boi się stawiać na młodych, Przytuła też by nie grał gdyby nie to, że błysnął na tle VIVE czy w kadrze. W kadrze Guziewicz, Przytuła, Grzana, Makowski, nie grają wcale a ani ich MMTS nie wypożyczy ani grać nie daje. Od czasu odejścia Rombla klub tylko się toczy byle się toczyć.

  Szczepana w przyszłym sezonie nie będzie podobno.

 • KubaMTS napisał/a komentarz do Polscy juniorzy znowu nie wygrali z Izraelem

  Tu nie chodzi o samą ideę SMS-ów, tylko o wytyczne rekrutacji. Niech mi ktoś wytłumaczy, po co w tych szkółkach są chłopaki z Głogowa, Kwidzyna, Zabrza, Gdańska, Kielc, Mielca, Szczecina czy innych ośrodków, w których piłka ręczna stoi na jako takim poziomie. Przecież to nie ma sensu, skoro mogą mieć kontynuację gry w klubie macierzystym, to po kiego grzmota ich zabierać do SMS-ów? Jest mnóstwo małych klubów, gdzie znajdzie się 1-2 ciekawych zawodników i to właśnie ich powinno się zgarniać, bo przestaną grać skoro nie mają gdzie, albo będą musieli się przebijać od półamatorskiej drugiej ligi. Perspektywy nie ma żadnej. Po co brać chłopaka z Kwidzyna, skoro on przez cały okres juniora będzie miał gdzie grać, a po zakończeniu ma w perspektywie dwie drużyny seniorskie, jedną w Superlidze, druga od przyszłego sezonu w pierwszej. Po co w SMS jest przykładowo gość z Wybrzeża Gdańsk? Całe mnóstwo drużyn juniorskich się rozpada skończeniu np. gimnazjum. Gdzie są ci chłopacy co się w nich wyróżniali? Nigdzie, kończą grę bo najzwyczajniej w świecie nie mają już gdzie grać, albo im się to kompletnie nie opłaca. Tylko to trzeba ruszyć cztery litery i się przejechać po mniejszych miastach czy wioskach na mecze i zobaczyć kogo można zgarnąć, a przecież po co skoro można iść na łatwiznę i zabrać tych co są pod nosem.

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z czystej ciekawości, czy redaktorzy przymierzają się/są w trakcie/chcieliby zagłębić się w temat pracy sędziów w naszej jakże profesjonalnej zawodowej Superlidze? Bo generalnie rzecz biorąc to jakaś katastrofa i amatorka jest i nikt nic o tym nie mówi nie wspominając już o jakimkolwiek działaniu.

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ciekawe czy dziś trener Sabate będzie miał coś do powiedzenia odnośnie pracy sędziów w końcówce spotkania, trzeba być konsekwentnym ;)

 • KubaMTS lubi Komentarz

  Myślę, że Puchar EHF to i tak dobrze!

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak czy siak powinieneś być wyżej, potencjał był ogromny. Powodzenia w Puławach ;)

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żenujące i tyle, po co w ogóle strzępić ryja, ten portal toczy się na dno w zastraszającym tempie.

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hahaha bez kitu to już się robi piękne!

 • KubaMTS napisał/a komentarz do Azoty Puławy szukają wzmocnień. Gracze z Bałkanów na testach

  Błędem Jaroszewicza było to, że w ogóle zgodził się na kontrakt w Puławach, już pomijając kompletnie długość tej umowy. Teraz jest zdany na łaskę Azotów przez okres, w którym będzie uważany za "młodego zdolnego". Kontrakt się skończy, to będzie zawodnikiem niemalże w "kwiecie wieku". Kariera zgięta.

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Patrząc na to, że pod uwagę brani byli Kisiel, Będzikowski i pan poeta Kotwicki(!!!), to Strząbała jawi się w moich oczach jako wybawca.

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Że Kielce były dziś słabsze to jest niezaprzeczalne, o wiele słabsze. Paryż zagrał świetne zawody, ale zawsze -6 to nie -13 i strata jest do odrobienia. Katastrofalni sędziowie, kompletnie przerażeni chyba plejadą gwiazd na parkiecie. To jest niedopuszczalne, żeby tacy amatorzy sędziowali Ligę Mistrzów.

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja już nawet nie chce się pastwić nad Tomkiem Gębalą ale nawet w tej kadrze jest dwóch lepszych zawodników na jego pozycji. Przecież przy tym wzroście, patrząc proporcjonalnie, to zagrożenie rzutowe z jego strony jest żadne. Jak on może dać się złapać na blok!? Zero pomysłu w ataku ogólnie, kiepsko.

 • KubaMTS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli mówimy o nim jako o środkowym, proponuję spojrzeć w klasyfikację kanadyjską ostatnich mistrzostw ;)

 • KubaMTS napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: powtórka z rozgrywki, PGE VIVE wypuściło zwycięstwo z rąk

  Z całym szacunkiem ale pisać o tym z kim grali w kontekście akurat tego meczu jest nadużyciem. Na tym poziomie nie można robić tego co VIVE zrobiło przez ostatnie 10 minut. To wstyd. Oby było tylko lepiej, bo jak oni by grali cały czas tak jak mają w tej chwili tylko momenty, to ten 'spojrzmy na to z kim graliśmy' Flensburg zostałby zmiażdżony dychą jak nie dalej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.