Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Luna780 napisał/a komentarz do Totalna burza ws. Legii Warszawa. Jest głośny apel

  dlaczego tak napadacie na Michniewicza nie tak dawno w niedzielne przedpołudnie eksperci od piłki nożnej z pewna damą / a może to pseudo eksperci/ uważali ,ze najlepszym kandydatem na trenera reprezentacji Polski byłby Czesław Michniewicz. Zawsze mówiłem ,że ten klub to jedne wielkie szambo z polskimi sędziami w kieszeni , za komunę brali sobie jak swoje najlepszych piłkarzy dziś to należy do przeszłości , pozostała tylko ta banda z gwizdkami.

 • Luna780 napisał/a komentarz do Lech po meczu zakpił z Legii. Wszyscy mówią o tych koszulkach

  @Rafał_ w_koronie: RAFAŁKU warsiawski buraczek na zawsze pozostanie buraczkiem

 • Luna780 napisał/a komentarz do Serb uderza w Polaków. Mówi, co mu się nie podoba

  Marko jedne jest pewne jesteś dobrym siatkarzem ale gdyby organizator takiej imprezy każdej drużynie szedł na ręke tak jak sobie życzą Serbowie wówczas mistrzostwa trwały by kilka tygodni, reasumuja Marko szkoda czasu na szemrania tylko brać się za grę , macie takie same szanse

 • Luna780 lubi Komentarz

  A pamiętacie mecz Wisła- Legia piłka wyszła metr za boisko sędzie nie widział zawodnicy Wisły stanęli a Legia strzeliła bramkę.
  Sory takie życie

 • Luna780 lubi Komentarz

  Boruc zachował się bezczelnie atakując sędziów widocznie coś był o nie tak????

 • Luna780 lubi Komentarz

  To jest zamach stanu !!!!!

 • Luna780 lubi Komentarz

  Ale biedna legie nawet kastraci jej nie pomogli, jak to czasy się zmieniają , bardzo przykre :))))) Buuuuuuuuachachachachachacha:))) wnieście petycję do PZPN :)

 • Luna780 lubi Komentarz

  Natychmiast proszę zgłosić to do TSUE LUB DO bOLESŁAWA tego z Gańska

 • Luna780 lubi Komentarz

  Czesiu uratuje Legle przed spadkiem i bedzie bohaterem stolycy trener z Koziej Wolki !

 • Luna780 lubi Komentarz

  O jej! Sędzia nie pomógł to wielki lament A mistrzostwo by było gdyby nie sędziowie?

 • Luna780 lubi Komentarz

  O jej! Sędzia nie pomógł to wielki lament A mistrzostwo by było gdyby nie sędziowie?

 • Luna780 lubi Komentarz

  Niech zawodnicy Legii zapoznają się z przepisami gry , którą uprawiają. Spalonego nie było. Podanie było od Legionisty. Gol zdobyty prawidłowo! A ponadto sędzia liniowy nie jest decydentem , on tylko sygnalizuje a decyzje podejmuje sędzia główny.

 • Luna780 napisał/a komentarz do Co to było?! Legia przegrała po kontrowersyjnym golu

  Jak ta warsiawska szmata przegrywa to zawsze szuka się winnego wszedzie tylko nie u siebie , sędzia niczego nie odgwizdał to gra toczy się dalej a stękanie przed kamerami telewizji ,ze to wina sędziego , to raczej sedziowie robią wszystko by taLegła ciagle wygrywała , a te jej aniołki /portugalczycy / jesli ich ktoś dotknie od razu kulanie po boisku i afera, tym razem sędzia nie dal nabierac się na te sztuczki ,brawo sedzia Frankowski.

 • Luna780 napisał/a komentarz do Trener mistrzów olimpijskich: Mam ogromny szacunek dla polskich siatkarzy. Ich postawa na to zasługuje

  Upór Polskiego trenera BELGA sprawił ,że Polacy wrócili zJaponii na tarczy , bez żadnego medalu, granie tym samym ciagle składem doprowadziło do ruiny polskiej gry na IO w Japonii w meczu z francuzami niemal wygranym nie potrafił dokonać dobrej zmiany trzymajać na siłę Kurka ,który zawalał większosć akcji,, Myślę ,że czas na zmiany w polskiej siatkówce i to poważne zmiany na samym szczeblu.

 • Luna780 napisał/a komentarz do "Zaryzykuję stwierdzenie". Ekspert wskazał przyszłych trenerów kadry siatkarzy

  Zmiany zastosowane w meczu z Belgami udowodniły temu Belgowi , że ławę grzeją znacznie lepsi zawodnicy od tych etatowców parkietowych , co pokazał w meczu z belgami czy ukraincami Kurek , co zagrywka to w siatę a i ataki udawały się rzadko zmiana w meczu z Belgami pokazała Haynenowi ,że czas zdjać ciemne okulary taki Kaczmarek czy łomacz udowodnili lepsza przydatność do kadry nie tylko na 2 minuty zmiany, ale jak on ma tylko te nazwiska zakodowane to dlatego medal olimpijski poszedł koło nosa ,poszła tez renoma polskiej siatkówki , która ostatnio mocno podupadła.

 • Luna780 napisał/a komentarz do Koniec dyskusji? Maciej Szczęsny ocenił postawę syna

  no a na co liczyliście , co powie tatuś , to takie sranie w banie , to nie pierwsza taka obrona Wojtka Szcęsnego, tatusiu pogódz się z tym , że synek jako bramkarz konczy się . przekonał się o tym Juwentus.

 • Luna780 lubi Komentarz

  Ja też widziałem tę powtórkę. Nie zmienia faktu, że to nie był karny a strzał z ponad 30 metrów, nie był to tak silny strzał jak Koemana czy Jana Karasia w meczu Polska Brazylia w Meksyku w 1986. Nie zmienia to faktu, ze ten strzał mógł być przyblokowany przez obrońcę Jana Bednarka.
  Pytanie czy Wojciech widział czy nie - moim zdaniem tak. Zresztą ta powtórka powtórka pokazuje światło bramki i linię ognia jakby powiedział to Komisarz Ryba. strzał z 30 metrów i to nie w pełne światło bramki tak więc obszar zagrożenia był stosunkowo niewielki przy trzykrotnie dłuższej strzału niż rzut karny.
  =================================================================================== Wojciechowi Szczęsnemu daleko do swojego ojca - Maciej Szczęsny był świetnym bramkarzem. Wydaj mi się, że nie wierzy sam w to co mówi, zresztą sam mówi że miał zastrzeżenia co jego obrony. To dosyć mocne słowa zważywszy na to, że chodzi o własne i prywatne dziecko.

 • Luna780 napisał/a komentarz do Były reprezentant bezlitosny dla polskiego piłkarza. "Kto ich uczy takiego zachowania?"

  @mirek126: to facet ,który ma w tej sytuacji rację.

 • Luna780 napisał/a komentarz do Były reprezentant bezlitosny dla polskiego piłkarza. "Kto ich uczy takiego zachowania?"

  trzeba jednak zwrócic uwagę , że reprezentacja Polski od dłuższego czasu nie ma porządnego bramkarza, a Szczęsny jest niepewny ,bardzo czesto po obronie gubi piłkę, ja myslę ,ze gra już tylko nazwisko, a swoja drogę gdyby Bednarek przyjął ten strzał na główkę byłoby bez gola ,ale to robic to potrafią prawdziwi profesjonaliści futbolu, a bednarek to tylko Bednarek, też niepewny.

 • Luna780 napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Kasa wydana, zadanie niewykonane. Winnych, jak zwykle, nie ma

  Panie, Tuzimek to takie sranie w banie jak to nie ma winnych , wienien jest bespornie niejaki Baniek to z jego poreki za jego wstawiennictwem ten gość o nazwisku SOUZA został namaszczony na trenera reprezentacji Polski , funkcję te sprawuje za bardzo duże pieniądze w sposób bardzo nowoczesny tzn e,meilowo lub telefonicznie z Portugalii jak donoszą media , przy tym jego kolesie portugalczycy koszą niesamowite pieniadze za nic nierobienie. Nie wiem czy ten dobry były piłkarz Boniek miał w tym namaszczeniu interes bo nie ma go kadra piłkarska Polski.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.