Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • slodkii napisał/a komentarz do Lider z Gdańska walczy o frekwencję. Tysiące osób zobaczą mecz Lechia - Piast za darmo

  No niby wszystko się zgadza ale to w dalszym ciągu jedna z najwyższych średnich frekwencji ekstraklasy. Ponadto proponuję przeanalizować pory, w jakich mecze Lechii są zaplanowane - chyba mieliśmy najwięcej piątków i poniedziałków, gdzie siłą rzeczy zainteresowanie musi być mniejsze - w końcu ludzie pracują. W poprzednich sezonach ta frekwencja była zdecydowanie większa, więc problem nie wynika z braku zainteresowania kibiców, a z kijowego terminarza

 • slodkii napisał/a komentarz do Jarosław Bieniuk apeluje: nr 12 dla prezydenta Adamowicza

  Fakt, Prezydent Adamowicz był dla nas, kibiców Lechii, a także gdańszczan kimś ważnym, ale to, o czym jest mowa w tym artykule to przegięcie. Przerywanie każdego meczu w 53 minucie? Wygaszanie stadionu i 'Sound of Silence' przy zdjęciu Naszego Prezydenta przed każdym meczem? Zabranie koszulki nr 12 kibicom? Wystarczyłoby jego imieniem nazwać jedną z ulic przy stadionie albo sam stadion(który i tak co kontrakt sponsora zmienia swoją nazwę, przynajmniej rozwiązano by problem) i to by było wystarczające, godne uhonorowanie Jego pamięci .

 • slodkii napisał/a komentarz do Kibice wściekli na Polsat. Miała być feta, były reklamy

  To się jeszcze okaże - prawa do Euro 2016 Polsat kupił chyba dwa miesiące przed turniejem i mecze Polski pokazywane były równolegle w TVP i Polsacie - myślę, że teraz będzie podobnie. Z jednego powodu wolę Polsat - za Borka i Hajtę i nie wyobrażam sobie już innego duetu komentatorów, z całym szacunkiem dla Darka Szpakowskiego.

 • slodkii napisał/a komentarz do Lechia Gdańsk zaczyna kolejny bój o puchary

  I kto ma walczyć o te puchary? Sprzedany Janicki? Sławczew, którego nie potrafili utrzymać? Borysiuk? Wolski, który pewnie odejdzie do Legii? Mak? Chrapek? Których z jakiegoś powodu klub się pozbył? W zespole walczącym o najwyższe cele nawet na krajowym podwórku, nie powinno być miejsca na utratę kilku kluczowych zawodników. Średnia wieku w Lechii podskoczyła, piłkarze jak Krasić, Wawrzyniak, Peszko, o Mili nie mówiąc, są znakomici, ale mają już swoje lata i mogą nie wytrzymywać trudów sezonu pod względem wydolności, nie ma świeżej krwi, która mogłaby im pomóc w osiągnięciu najwyższych celów. Jeżeli dalej tak to będzie wyglądać, to, mimo tego że jestem kibicem Lechii, będzie wyglądało gorzej niż w poprzednim sezonie, w którym brakowało nam jakości, żeby pokonać głównych rywali jak Legia czy Lech, a idąc w tym kierunku na pewno to się nie zmieni. niestety.

 • slodkii napisał/a komentarz do Kurski o incydencie na stadionie Legii Warszawa. "Poczułem zew kibica"

  Gdyby usiadł w sektorze zajmowanym przez kibiców Lechii to na opluciu i "rzucaniu kubeczkami" by się nie skończyło.

 • slodkii napisał/a komentarz do Kowalczyk ostro o Pogoni i Termalice. "Odstawiają kabaret w rundzie finałowej"

  W 2012r, punkty te bardzo pomogły Lechii w utrzymaniu, więc obie drużyny o coś walczyły.

 • slodkii napisał/a komentarz do RB Lipsk na szczycie Bundesligi. Genialny projekt procentuje szybciej niż się spodziewano

  Nie rozumiem, czemu przeciwko temu RB Lipsk tak się tam sprzeciwiają. Fakt - może nie ma tradycji, kibiców, ale jest fajna promocja miasta - miasta, które od lat nie miało żadnego klubu w Bundeslidze, miasta, które ma potencjał piłkarski, więc czemu nie stworzyć czegoś fajnego? Coś, co przyniesie miastu pieniądze, stworzy nowy porządny ośrodek szkolenia dla młodych piłkarzy. My mamy swoją Termalikę :)

 • slodkii otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • slodkii otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • slodkii napisał/a komentarz do Amok w szatni Legii po wygranej z Lechem

  gdzie legia nie może tam sędzia pomoże. Ani sam zespół, zwany Mistrzem Polski, ani jego kibice nie zasługują na grę w lidze mistrzów, a nawet w ekstraklasie, gdzie sędziowie gwiżdżą w ich stronę. Drużyna grająca w elicie 32 najlepszych klubów w europie, gdyby nie sędzia, skończyła by po tej kolejce w strefie spadkowej, gdzie powinno być jej miejsce, przynajmniej warszawskie kibolskie bydło więcej by wstydu Polsce na całą Europę nie przynosiło. Ten klub powinien zniknąć z piłkarskiej mapy Polski

 • slodkii został fanem Lechia Gdańsk

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.